Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 25 грудня 2009

Дмитро Попов: "Всі втомилися від цієї свистопляски".

Дмитро Попов:

Підсумки 2009 року підводить лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» в Чернігівської області Дмитро Попов.


З одного боку, 2009 рік був як ніколи важким і проблемним. І моральний настрій, і економічний стан – все із знаком «мінус». З іншого боку, ті негативні очікування, які були рік тому, слава богу, виправдалися не повністю. І люди, і підприємства показали, що вони в змозі пережити кризу навіть в тій ситуації, коли влада лише імітує дії по боротьбі з ним. Кожен українець сам по собі набагато ефективніший, ніж діюча влада. З одного боку, це радує, з іншої – засмучує. На відміну від інших країн, ми здійснюємо забіг в кирзових чоботях, а не в зручному спортивному взутті. Від наступного року так само, як і більшість українців, я чекаю стабільності. Всі втомилися від цієї свистопляски, ніколи ще влада не була настільки розбалансованою. Люди хочуть, щоб наша держава стала сильною, щоб її поважали не лише зарубіжні партнери, але і, головне, самі громадяни. Буде сильна держава – будуть достаток і соціальний спокій.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум