Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 28 грудня 2009

«Відповідальність перед державою однакова, що у президента, що у простого токаря»

«Відповідальність перед державою однакова, що у президента, що у простого токаря»

Віктор Коцемир, лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» - про те, за яких умов Україна стане успішною.


Новий рік – привід замислитися над своїм життям, скорегувати плани на майбутнє в залежності від тієї ситуації, яка склалася. А вона дуже складна у зв’язку з кризою. Нам, як і кожній українській родині, довелося щось скоротити у витратах, а ось в зусиллях – навпаки, додати., щоб виживати. Проте завершаємо цей рік якщо не з великими прибутками, то й не зі збитками.

А щодо держави, я би сказав: люди добрі, живемо в одній країні – ну чому ви ділитися на «ворогів» і «українців»? Кожний має стати на одну велику дорогу будівництва України і крок за кроком йти нею. Й ті хто у руля, й ті, хто працюють. Бо мета спільна - благо людей, країна, в якій, жилося би краще всім. Я би побажав, щоб хто би не був при владі, поділяв ці цінності.

Відповідальність перед державою однакова що у президента, що у простого токаря. Якщо буде спільна відповідальність, буде успішна держава. Ми створили нову силу, новий блок – я думаю, ми зможемо переконати принаймні 30% населення в тому, що тільки вони - будівничі держави і ніхто інший. Якщо кожний буде відповідально відноситися до свого громадянського обов’язку і не піде за тією «троячкою» чи то 50 гривнями, щоб проголосувати, а далі – хоч тринь-трава, то все в нас буде добре.

Хотів би побажати всім: нехай розум допоможе нам змінити ситуацію на краще. І тоді щаслива доля понесе все на своїх руках – і радість, і здоров’я, і успіхи кожного, і нескінченне людське життя.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум