Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 28 грудня 2009

Хочеться швидких змін!

Хочеться швидких змін!

Лідер регіональної організації «Нової України» в Полтавської області Володимир Слєпцов вважає, що у році, що минає, вітчизняний агропром розвивався не завдяки, а всупереч втручанню держави.


Рік був дуже напруженим і, я б сказав, важким. Ми вирішили багато господарських питань, збудували елеватор. Через скільки випробувань ми пройшли, складно передати. Але, не дивлячись ні на що, ми все-таки закінчили будівництво, виростили врожай, розрахувалися з людьми за паї і по зарплатам. Наша агропромислова компанія «Докучаєвський чорнозем» навіть посадила сад в 10 гектарів. Працювали на державу, на людей. Але, повторюю, було надзвичайне складно. Ми абсолютно не відчували допомоги з боку держави – одне базікання, одні солодкі обіцянки і рапорти про досягнення, яких не було. Десятки, сотні тисяч людей залишилися без роботи, втратили свій бізнес, не розрахувалися по кредитах, перебувають в депресії. Країна котиться в прірву, а Кабмін розповідає, що все добре. Враження важкі - хочеться швидких змін.

Я думаю, що майбутній 2010 рік буде на порядок краще. Я впевнений, що здоровий глузд все-таки переможе, і ми виберемо президента, за якого нам самим було б не соромно. Думаю, що потім станеться оновлення всіх ешелонів влади. Корупція до такої міри захлеснула державу, що навіть я, що двадцять років пропрацював у виконавчій владі і на державній службі, такої махрової корупції, особливо прокурорської і суддівської, не бачив. Порушуються права людини. Соромно за державу. Я за вдачею оптиміст. Перемога буде за нами – за здоровим глуздом, за народом України. Хочу, перш за все, побажати нам хорошої, чесної, професійної влади, яка думала б про інтереси людей.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум