Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 11 січня 2010

Кампанія пройшла без особливих надривів – люди втомилися

Кампанія пройшла без особливих надривів – люди втомилися

Лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» в АР Крим Валерій Тарасов підводить підсумки президентської кампанії і ділиться своїми думками про те, що потрібно робити після виборів.


«Президентська кампанія-2010 мені як простому виборцеві симпатична двома моментами. По-перше, опозиція провела її без істерики і без грязі. Грязі було більше з боку правлячих сил. Приємно, що опозиція змогла піднятися над дрібними чварами і показала більш-менш пристойне обличчя.

Друге. Запам'ятався економічний блок «тіньового уряду», який представляв Микола Азаров. Ним була запропонована чітка, зрозуміла і, головне, реалістична програма. В цілому ж, кампанія, як ні парадоксально, пройшла без будь-яких надривів. Люди втомилися. Навіть ті активісти, яким платять гроші, відпрацьовують їх якось спокійно. Немає романтики – слава богу і одночасно на жаль», - вважає Валерій Тарасов.

Що ж до поствиборного періоду, то починати слід з наведення ладу: «Був такий російський полководець, який сказав: «Росією управляє Бог, інакше я не розумію, чому вона до сих пір існує». Це повною мірою відноситься і до сьогоднішньої України. Українська влада показує приклад, як не треба управляти країною. Тому перш за все потрібно навести лад у владі - структурувати і обмежити владні устремління окремих політиків. А потім починати реформи, але проводити їх поступово. За один рік нічого не зробиш. Конфуцій учив, що в перший рік потрібно навести лад, а останні чотири роки досягати успіху. Буде порядок – буде і розвиток».

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум