Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 12 січня 2010

Досить говорити – час щось зробити

Досить говорити – час щось зробити

Враженнями про президентську кампанію ділиться лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» в Закарпатської області Роберт Іванчо.


Ця виборча кампанія практично нічим не запам'яталася. По-перше, у нас на Закарпатті дуже слабка агітація – декілька наметів, мало біг-бордів. Проходила вона мляво. Всі кандидати в президенти як і раніше лише роздають обіцянки і говорять одне і те ж на протязі ось уже18 років. Жодних реальних кроків за весь цей час зроблено не було. Вже пора б щось зробити – людям набридли порожні слова. На президентських виборах має перемогти здоровий глузд. Я сподіваюся, що до керівництва прийде людина, яка зробить хоч би десяту частину з того, що обіцяють всі кандидати разом узяті. Тоді українцям буде і зрозуміліше, і простіше, і легше жити.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум