Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 13 січня 2010

Народ і політикум: хто кого з’їсть?

Народ і політикум: хто кого з’їсть?

Відповідаючи на питання, що треба робити після президентських виборів, учасник «Нової України» Руслан Стадніченко зауважив: «Народ має прокинутися з того анабіозу, в якому він зараз перебуває і в який його постійно заганяють політики.


Проте більшість політиків і самі не бачать реальних причин тих проблем, які є, тому й вирішують їх симптоматично. Тобто лікують лише наслідки хвороб, які самі ж і породили. Україна повинна вийти із цього сонного, пасивного стану і стати на шлях конструктивного, впевненого, рішучого руху нагору».

Стадніченко вважає, що українське суспільство готове до радикальних змін в політиці. «Ресурс соціальної адаптації населення з кожним роком вичерпується. Отже, складається дуже проста двовимірна ситуація – або політикум з’їсть народ, або народ з’їсть політикум. Держава слабшає, її багатство втрачається на те, щоб утримувати сьогоднішню політичну еліту».

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум