Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересівСергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 13 січня 2010

Україна – держава без президента, а Ющенко – президент без держави

Україна – держава без президента, а Ющенко – президент без держави

Діючий президент остаточно підтвердив свій імідж президента недіючого. Навіть тих повноважень, які залишилися в Ющенка після реформи 2005 років, виявилося для нього надто багато. Як мовиться, «не по Савці свитка», - так лідер Громадянського блоку «Нова Україна» Володимир Семиноженко прокоментував підсумкову прес-конференцію Віктора Ющенка.


Ми не почули ані слова про те, як розвивалася Україна попередні п'ять років і куди їй потрібно рухатися далі. Це не дивно: посаду президента у нас займає не державний менеджер. Є такий вислів – «міністр без портфеля». У цьому сенсі Ющенкопрезидент без держави. Віктор Андрійович повністю самоусунувся від того, що відбувається з країною. Функції президента, по суті, вичерпуються «боями в грязі» з прем'єром. Дивлячись на все це, хочеться підкреслити: хто б не став наступним главою державою, він має бути адекватним своїй посаді. Це головна вимога.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум