Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 13 січня 2010

Колишні колеги по коаліції раптом «прозрівають» й починають поливати один одного брудом, - Володимир Слєпцов

Колишні колеги по коаліції раптом «прозрівають» й починають поливати один одного брудом, - Володимир Слєпцов

На відміну від минулої президентської кампанії, де протистояли два головні кандидати, сьогодні навіть не зрозуміло, хто з ким змагається та які цілі ставить, - вважає лідер регіональної організації Громадянського руху «Нова Україна» у Полтавській області Володимир Слєпцов.


На його думку, порядок денний цих виборів майже повністю вичерпується самопіаром кандидатів. «Ще одна особливість президентських перегонів: навіть колишні соратники, та колеги по коаліції раптом прозрівають і починають виливати на своїх однодумців тони бруду», - додає Слєпцов. Він не бачить креативу й у телевізійній агітації: «Всі розказують, які вони хороші. Особливо звертає на себе увагу цинічна кампанія, яку веде Тимошенко. Вона беззастережно привласнює себе всі досягнення, а у помилках звинувачує опонентів, які взагалі-то не були при владі і ось раптом у всьому винні. Ющенко обіцяє зробити: державними службовцями вчителів та лікарів. По-перше, чи потрібно це їм? По-друге, він п’ять років був при владі – чого ж цього не зробив?»

Володимир Слєпцов звертає увагу на підкуп виборців за держаний кошт, коли кандидати вручають сертифікати на автомобілі та проводять витратні концерти. У той самий час, ніхто з кандидатів у президенти не має щонайменшого інтересу їхати в глибинку – покрасуються по обласних центрах й досить. «Все це дуже сумно», - говорить учасник «Нової України».

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Коментарi(1):

Власть без политиков

2010-01-13 16:37:40
Колишні колеги по коаліції раптом «прозрівають» й починають поливати один одного брудом, - Володимир Слєпцов
Вправду эти выборы не страдают от недостатка грязи в эфире. Посмотрим что припасено на последние деньки гонки.

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум