Громадянський рух «Нова Україна»

Новини

15 вересня 2014

Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу

Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу

Сьогодні як ніколи в суспільстві є великий запит на альтернативні погляди щодо виходу з кризи, проведення реформ і розвитку країни. Про це заявив Голова Політвиконкому Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА» Сергій Лівенцов під час участі у Форумі Об’єднаного блоку «Мир. Стабільність. Відродження», який відбувся у неділю, у Києві.


Він зазначив, що питання, які обговорювались на Форумі, є нагальними для всіх громадян України і потребують першочергового розв’язання. Тому головні програмні тези Партії багато в чому співпадають з позицією учасників Форуму. «НОВА ПОЛІТИКА» виступає за досягнення миру на основі компромісу, проведення невідкладних економічних реформ, припинення політичного популізму та формування відповідального Уряду професіоналів.

Це не передвиборчі обіцянки, а запит, сформований суспільством. Щодо входження «НОВОЇ ПОЛІТИКИ» в Політичну партію "Опозиційний блок", Сергій Лівенцов повідомив, що відповідного рішення керівними органами партії не приймалось. За інформацією голови політради «Нової політики» партія прийняла рішення про участь у виборах до ВРУ, вже затверджені кандидати по мажоритарних округах, відбувається реєстрація виборчого списку.

Але, за словами Сергія Лівенцова, Політична партія «НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу і виступає за пошук конструктивних шляхів співпраці та консолідації всіх політичних сил для виходу з економічної та політичної кризи, побудови нової України та реалізації нової Політики.

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене
виключно за умов посилання на http://new-ukraine.org.ua