Володимир Семиноженко

Інноваційна модель розвитку має перетворитися на суспільну ідеологію

Головна

Пошук

Теги

Архів за 2009

30 грудня 2009
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай 2010 рік стане для Вас добою великих досягнень, здійснення найсміливіших задумів, відкриття нових перспектив.
29 грудня 2009
Мій рік - мій "День"-2009.
Наприкінці року «День традиційно звертається до читачів, авторів, експертів із низкою запитань, щоб за їх допомогою визначити, яким був рік, що минає – для світу, українського суспільства та кожного зокрема. Нам цікаво, які події об’єднали українців, а на які однозначної відповіді поки що країна не знайшла. На анкету «Дня» відповідає лідер Громадянського блоку "Нова Україна" Володимир Семиноженко
28 грудня 2009
Хочеться швидких змін!
Лідер регіональної організації «Нової України» в Полтавської області Володимир Слєпцов вважає, що у році, що минає, вітчизняний агропром розвивався не завдяки, а всупереч втручанню держави.
28 грудня 2009
«Відповідальність перед державою однакова, що у президента, що у простого токаря»
Віктор Коцемир, лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» - про те, за яких умов Україна стане успішною.
28 грудня 2009
Руслан Стадніченко: Українцям притаманна метафізична віра в те, що ситуація зміниться на краще.
Учасник Громадянського блоку «Нова Україна» з Кіровоградщини розповів, яким був 2009 рік для України та українців.
25 грудня 2009
Роберт Іванчо: "Краще, звісно, попереду."
Про рік, що минає, і рік, що наступає, - Роберт Іванчо (Закарпатська область).
25 грудня 2009
Дмитро Попов: "Всі втомилися від цієї свистопляски".
Підсумки 2009 року підводить лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» в Чернігівської області Дмитро Попов.
25 грудня 2009
Валерій Тарасов: «Я вірю в нашу здатність змінити ситуацію в країні абсолютно безкровно і легітимно»
Яким був для Вас 2009 рік і чого Ви чекаєте від нового року? Відповідає лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» в АР Крим Валерій Тарасов.
25 грудня 2009
З паритетом цін, що хочуть, те й роблять
Відсутність ефективного, а головне справедливого регулювання економікою, призводить до немотивованого зростання цін і загибелі середніх та малих підприємств. На цьому наголошує у своєму коментарі лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» у Хмельницькій області Віктор Коцемир.
24 грудня 2009
«2010 буде роком Нової України»
Лідер Громадянського блоку, академік НАН України Володимир Семиноженко – про підсумки року, що минає.
22 грудня 2009
Вітаємо з Днем дипломатичної служби!
Щиро вітаємо Дипломатичну службу України з професійним святом!
22 грудня 2009
Фашизм не пройде!
Виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков взяв участь в міжнародній конференції «Уроки Другої світової війни і Холокост», яка відбулася 15-17 грудня 2009 року в Берліні, і розповів про її підсумки.
21 грудня 2009
Віктор Коцемир (Хмельницька область): Комунальні служби не можуть ані купити дизельне пальне чи то бензин, ані виплатити зарплату
Центральні вулиці міста чистяться, великих заторів немає. А ось околиці практично не чищені.
21 грудня 2009
Справа не в погодних умовах, а в абсолютній безпорадності влади
Про те, як Полтавська область переживає сніговії, розповідає лідер регіональної організації Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Слєпцов.
21 грудня 2009
Чому звичайна зима – це форс-мажор?
І знову до України зима прийшла зненацька. Від сильних морозів та снігопаду потерпають майже всі регіони країни. Між тим, у місцевих бюджетах фінансуються тільки зарплатні статті видатків – на очищення доріг та боротьбу зі стихією грошей немає. Як обстоять справи «на місцях»? Відповідає лідер регіональної організації «Нової України» в Черкаській області Володимир Коломієць.
18 грудня 2009
На користь України – підтримати ініціативи, спрямовані на подолання блокового протистояння в Європі, - Георгій Крючков
Щоб розвинути нормальні, прагматичні, взаємовигідні стосунки в трикутнику ЄС-США-Росія, Україні потрібне «перезавантаження» власної політики – і зовнішньої, і внутрішньої, - вважає виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.
18 грудня 2009
Заява учасників Громадянського руху «Нова Україна» про неприпустимість підвищення цін на електроенергію для українських підприємств
Українська влада нищить вітчизняну промисловість. Замість того, щоб підтримати наших виробників під час кризи, вона підвищує ціни на електроенергію для промислових підприємств України.
17 грудня 2009
Володимир Семиноженко: «На бізнес і громадянське суспільство історія не давить, на них давлять власні життєві інтереси».
«Українсько-російські стосунки на офіційному рівні ніколи не зможуть бути прагматичними, тому що держави обтяжені своєю історією і своїми історичними образами, реваншами, - сказав лідер Громадянського блоку Володимир Семиноженко, вступаючи сьогодні на Діловому форумі ««Україна-Росія: Об'єднання можливостей з подолання кризи. Нові аспекти співпраці».
17 грудня 2009
Влада «вбиває» вітчизняну промисловість
«У всьому світі держава намагається підтримати національну промисловість, мінімізувавши втрати від економічної кризи, у нас – фактично її знищує», - таку думку висловив лідер регіональної організації «Нової України» в Чернігівській області Дмитро Попов у зв'язку з переглядом класів промислових споживачів електроенергії, який здійснила наприкінці жовтня Національна комісія регулювання електроенергетики України.
17 грудня 2009
Олександр Бердніков: "Будь-які рішення відносно сільгоспвиробників повинні обговорюватися з ними ж"
Верховна рада ввела штрафи за відсутність маркування на продуктах з ГМО. Це правильне рішення? Як воно відіб'ється на вітчизняних сільгоспвиробниках? Відповідає лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» в Миколаївській області Олександр Бердніков.
1234567891011-2021-26

Архів

Опитування

Чим Вам особисто запам’яталася місцева виборча кампанія?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення