Володимир Семиноженко

Інноваційна модель розвитку має перетворитися на суспільну ідеологію

Головна

Пошук

Теги

Архів за Листопад 2009

30 листопада 2009
Нам потрібні люди без негативного шлейфу
«Як ми бачимо, в сьогоднішній політиці процвітають брехня і популізм. Якість життя лише погіршується, економіка погіршується, кількість чиновників зростає. Більшість громадян вже не вірять порожнім обіцянкам і хочуть повної зміни влади. У цій ситуації просто немає можливості стояти осторонь», - переконана делегат позачергового восьмого з'їзду партії «Нова політика» від Чернігівської області Яна Прокопенко.
30 листопада 2009
На кожну кризу у нас є відповідь!
З виступу Сергія Павлюка (Луганська область) на позачерговому восьмому з'їзді партії «Нова політика»
30 листопада 2009
Юрій Гумен: "Попереду – безкомпромісна боротьба"
«Що нас чекає далі? Далі нас чекає велика безкомпромісна політична боротьба, боротьба за свій регіон, боротьба за державу, зрештою – боротьба за себе.
30 листопада 2009
Владислав Забара «Де згода, там перемога!»
«Запорізька обласна організація партії «Нова політика» підтримує створення Громадянського блоку «Нова Україна». Ми вважаємо, що в цьому блоці повинні об'єднатися всі здорові сили суспільства не за партійною ознакою, а за людськими якостями.
30 листопада 2009
Євген Похилюк: «Щоб знайти вихід із складної ситуації, в якій знаходиться наша країна, нам потрібно об
Виступаючи на восьмому позачерговому з’їзді партії «Нова політика» представник Кримської організація партії відзначив: « Сьогодні виборцеві складно розібратися в безлічі політичних сил. Наприклад, у Криму, де населення складає понад 2 млн., зареєстровано 153 політичних партії і організації. Тому рішення по об'єднанню партій «Нова політика» і Всеукраїнської партії народної довіри можна лише вітати як своєчасне і стратегічно вірне».
30 листопада 2009
Олена Гостєва: "Без моралі виграти вибори не можна"
«За даними соціології 18% українців не люблять свою країну і понад 80% ставляться до неї швидше погано, ніж добре. Одна з причин - бізнес-політична еліта недооцінює важливість напрацювання нових ідей», - заявила на Позачерговому восьмому з'їзді партії «Нова політика» делегат від Херсонської області Олена Гостєва.
30 листопада 2009
Дмитро Попов: «Скоро вибори…»
Україна за рівнем освіти, розвитку науки, сприйняття інновацій входить до числа перших п'ятдесяти країн світу. А за рівнем корупції, якості влади знаходиться серед африканських країн, в яких навряд чи хто-небудь з нас хотів би жити. Тобто існує унікальний розрив між рівнем розвитку населення країни і якістю її влади.
30 листопада 2009
Особисті амбіцій лідерів держави працюють проти національних інтересів України
Днями в українських ЗМІ з’явилася сенсаційна інформація про те, що Україна може позбутися дуже вигідного контракту на постачання озброєння до Іраку через внутрішньополітичні конфлікти. Ситуацію коментує екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони, виконавчий секретар Георгій Крючков.
29 листопада 2009
Відбувся позачерговий восьмий з’їзд політичної партії «Нова Політика»
29 листопада 2009 року відбувся Позачерговий Восьмий з’їзд політичної партії «Нова Політика».На з’їзді було ухвалено рішення про об’єднання «Нової Політики» та «Всеукраїнської партії народної довіри» у виборчий блок для участі у виборах до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування, затверджено програмні положення блоку, висунуті кандидати на міжпартійний з’їзд, а також внесено зміни у склад Політради партії «Нова Політика».
27 листопада 2009
Федералізм – територіальне вираження демократії
Місцеве самоврядування в Україні сьогодні слабке, позбавлене реальних повноважень і ресурсів, безініціативне і споживацькі налаштоване по відношенню до центру. Це – закономірний підсумок державної політики, що реалізовується відносно регіонів.
27 листопада 2009
Регіональна політика в Україні завдає шкоди і регіонам-донорам, і регіонам-реципієнтам.
Диспропорції в розвитку українських регіонів заглиблюються. Сьогодні різниця між максимальним і мінімальним середньодушовим валовим регіональним продуктом складає сім разів! Це – не докір «відстаючим» регіонам.
27 листопада 2009
Микола Азаров: Ви думаєте, Тимошенко потрібен мільярд на боротьбу з епідемією? Звичайно, ні!
У Верховній Раді прозвучав виступ не прем'єр-міністра, а заполітизованого кандидата в президенти. Таку думку висловив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, міністр фінансів в Опозиційному уряді Микола Азаров в ході брифінгу, що відбувся у Верховній Раді України, коментуючи сьогоднішній виступ в парламенті прем'єр-міністра Юлії Тимошенко відносно ситуації у сфері охорони здоров'я.
27 листопада 2009
«Прокрустова політика» не дає Україні розвиватися.
Федеральний устрій – перевірений спосіб ефективно управляти або територіально великою державою, або етнічно складним суспільством. Україна сьогодні фактично і те, і інше. Тому федералізація – лише питання часу для України, - заявив Володимир Семиноженко, виступаючи в ході Міжнародної науково-практичної конференції «Федералізм як перспективний шлях консолідації громадянського суспільства» в Луганську.
27 листопада 2009
Україна має інтенсифікувати діалог з ЄС і тільки потім думати про членство
Представник Європейської комісії в Україні Жозе Мануєль Пінту Тейшейра вважає, що підписання Лісабонського договору збільшує можливості України стати членом ЄС. Чи це так? Відповідає екс-міністр закордонних справ, заступник голови «Українського форуму» Анатолій Зленко.
26 листопада 2009
Георгій Крючков: «Збільшення українського миротворчого контингенту в Афганістані є цілком законним, але неприйнятним для суспільства»
«Рішення про збільшення чисельності українського миротворчого контингенту в Афганістані з 10 до 30 осіб ухвалене Радою національної безпеки і оборони і Президентом України в межах їхніх повноважень і в порядку, встановленому Законами України про участь України у міжнародних миротворчих операціях та про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав», - стверджує екс-голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони, виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.
25 листопада 2009
У нас як і раніше немає жодної дійсно загальнонаціональної партії
Останні ініціативи БЮТ підтверджують, що ідеологія цієї політичної сили – популізм в чистому вигляді, - сказав лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко.
24 листопада 2009
Конкурентоспроможність країни починається зі школи, якщо не з дитячого саду
«Вже який рік горизонт майбутнього для України обмежений наступною виборчою кампанією. Далі за вибори не бачить ніхто. Головне – взяти владу, а там розберемося. Саме тому програми всіх кандидатів в президенти мають суто прикладне значення – їх «прикладають» до виборів, а потім благополучно забувають. Тотальний популізм за визначенням не може породити стратегічні цілі і плани. Більш того – зводить нанівець все те, що ще хоч якось працює в державі», - вважає лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко.
24 листопада 2009
Микола Азаров: «Україна на межі дефолту»
Україна займає перше місце в світі по ризику державного дефолту. Про це заявив Микола Азаров в ефірі телеканалу ICTV.
23 листопада 2009
Треба побудувати якісну законодавчу владу, тоді ми повернемося й до якісних виборів президента, - Володимир Семиноженко
Відповідаючи на питання журналіста програми «Політбарометр» на ТРК «Новий Чернігів» про можливі результати президентських виборів, лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко зазначив: «Ці вибори, як і попередні, роз’єднують Україну. Люди знову будуть обирати між двома особами за принципом «проти».
23 листопада 2009
Дмитро Попов: «У людей вже алергія на партії»
Ми хочемо запропонувати суспільству новий підхід – громадяни не мають бути рабами партій, рабами партійного білету, заявив лідер регіональної організації Громадянського руху «Нова Україна» в Чернігівській області Дмитро Попов у ефірі телепрограми «Політбарометр».
1234

Архів

Опитування

Як Ви ставитеся до скасування політичної реформи 2004 року?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення