Володимир Семиноженко

Інноваційна модель розвитку має перетворитися на суспільну ідеологію

Головна

Пошук

Теги

Архів за Липень 2009

30 липня 2009
Колишні військові і правоохоронці об'єднуються в"Нову Україну", щоб боротися з ворогом всередині своєї країни.
29 липня Миколаїв відвідали голова "Українського форуму", лідер партії "Нова політика" Володимир Семиноженко і колишній глава СБУ (з 2003 по 2005 рік), а нині - керівник Всеукраїнської організації "Сила і честь" Ігор Смешко. У ЧГУ ім. Петра Могили вони провели зустріч з громадськістю.
30 липня 2009
Анатолій Зленко: "Висилання дипломатів - крайнощі, які нагадують холодну війну"
Сучасна українська дипломатія не повинна повертатися до стереотипів “холодної війни”. Про це в інтерв’ю УНІАН заявив колишній міністр закордонних справ України Анатолій ЗЛЕНКО, коментуючи, зокрема, сучасний стан українсько-російських відносин, які загострилися після останніх події навколо висилання дипломатів з обох країн.
30 липня 2009
«За загальною кількістю усіх здобутих на Іграх нагород Україна - на четвертій позиції після Росії, Італії та Франції" - повідомляє Президент Європейського спортивного комітету з неолімпійських видів спорту, член Оргкомітету «Нової України» Вадим Копилов.
З 16 по 26 липня 2009 року у м. Гаосюн (о. Тайвань) відбулися VIIІ Всесвітні ігри з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор, до програми яких було включено 37 видів спорту, з яких 5 - показових. В Іграх брали участь більше 3 тисяч спортсменів зі 105 країн світу, що свідчить про зростання популярності неолімпійських видів спорту у світовому співтоваристві.
30 липня 2009
Екс-голова СБУ переконаний, що правда про справу Гонгадзе стане відома.
Про це екс-голова СБУ, голова Всеукраїнської громадської організації «Сила і Честь» Ігор Смешко сказав в Миколаєві 29 липня на зустрічі з громадськістю міста.
29 липня 2009
«Завдання, які зараз стоять перед країною, не під силу одній політичній партії – «Нова Україна» створює всеукраїнський громадянський блок», - Володимир Семиноженко.
В Миколаєві 29 липня на зустрічі з громадськістю міста лідер «Громадянського руху "Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко заявив, що «Нова Україна» не є сателітом Партії регіонів.
29 липня 2009
«Влада – не мета», - Ігор Смешко
«Нам, ветеранам правоохоронних і воєнізованих структур вже нікому не треба доводити свою професійність. Для нас також не мета – участь у владі різних рівнів від місцевих рад до парламенту. Сьогодні ми вважаємо своїм обов'язком об'єднатися для того, щоб донести до кожного міста, кожного села, чому наші правоохоронні органи і армія все більше стають недієздатними, пояснити політичні процеси, що сприяють їхньому розпаду», - заявив в Миколаєві голова Всеукраїнської громадської організації «Сила і Честь», екс-глава СБУ Ігор Смешко.
29 липня 2009
«Український форум» залишається експертним центром «Громадянського руху Нова Україна», - Володимир Семиноженко.
Про це лідер «Громадянського руху "Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко заявив на зустрічі з громадськістю міста Миколаєва, який відвідав 29 липня.
29 липня 2009
«Ті, хто не зумів зберегти за Україною шельф довкола Зміїного, мають бути притягнені до відповідальності», - Ігор Смешко
Голова Всеукраїнської громадської організації «Сила і честь», екс-глава СБУ Ігор Смешко вважає, що політики, які допустили втрату більшої частини Чорноморського шельфу довкола острова Зміїний, повинні нести відповідальність за порушення «Декларації про державний суверенітет України». Про це він заявив в Миколаєві 29 липня на зустрічі з громадськістю міста.
28 липня 2009
«Двопартійна система – зло для України», - Володимир Семиноженко
«Процеси партійного будівництва, які відбуваються в Україні, – типові для країн з молодою демократією», - вважає лідер «Громадянського руху Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко.
27 липня 2009
«Нова Україна» і «Український форум» вітають в Україні Його Високопреосвященство Патріарха Московського і Всієї Русі Кирила
Представники "Громадянського руху «Нова Україна» і члени Ради «Українського форуму» вітають в Україні Його Високопреосвященство Патріарха Московського і Всієї Русі Кирила
27 липня 2009
«Неефективність і безвідповідальність місцевої влади закладена в самій системі її формування», - Василь Швець.
«Хоча мери й обрані за мажоритарною системою, повноцінними градоначальниками їх назвати не можна: без згоди міськради жодного рішення вони не приймуть. А в міських радах сидять ті, кого за закритими списками провели партійні вожді або їх місцеві спонсори, тому їм нічого тому ним нічого, окрім розподілу землі і комунальних підприємств, не цікаво», - заявив директор Дніпродзержинського інституту економіки і менеджменту МАУП ім. Северина Наливайка, член оргкомітету «Громадянського руху «Нова Україна» Василь Швець.
25 липня 2009
Колишній віце-прем'єр зібрався в президенти.
Лідер громадянського руху "Нова Україна" Володимир Семиноженко має намір балотуватися на посаду президента.Про це Семиноженко заявив журналістам у Харкові.
24 липня 2009
Володимир Семиноженко не виключає своєї участі у президентських виборах
Про це лідер "Громадянського руху “Нова Україна” і голова політичної партії “Нова політика” заявив сьогодні під час прес-конференції у прес-центрі “Майдан Свободи”.
24 липня 2009
На посаду Президента претендуватиме ще один харків'янин.
Ще один харків'янин йде на президентські вибори. Академік Володимир Семиноженко не виключає, що через місяць буде висунутий кандидатом на пост глави держави. Семиноженко - лідер «Громадянського руху «Нова Україна».
24 липня 2009
Я готовий бути президентом України, - В. Семиноженко
"У мене є готовність бути президентом України. Я не виключаю, що у вересні 2009 р. всеукраїнський з'їзд "Громадянського руху "Нова Україна" висуне саме мою кандидатуру для участі в президентських виборах", - заявив 24 липня журналістам в Харкові лідер руху Володимир Семиноженко.
24 липня 2009
Вибори в Україні повинні проводитись за відкритими партійними списками - В. Семиноженко
"Необхідно внести зміни в закон про вибори, щоб українці голосували за відкритими партійними списками. Це дозволить прийти у владу професіоналам, готовим служити державі замість того, щоб служити інтересам 3-4 політико-фінансових груп", - заявив 24 липня журналістам в Харкові лідер "Громадянського руху "Нова Україна" харків'янин Володимир Семиноженко.
24 липня 2009
"Нова Україна" виступає з ініціативою
«Громадянський рух «Нова Україна», який на сьогодні вже представлений в більшій частині України, виступає з новою ініціативою. Учасники руху пропонують механізм, як повернути виборам їхній первинний статус – народний, - повідомляє радіо "Шансон".
23 липня 2009
Віктор Мусіяка: «До жовтня Президент може розпустити Верховну Раду, не порушуючи Конституції»
Авторитетний експерт з конституційного права, член «Українського форуму» Віктор Мусіяка прокоментував можливість проведення дострокових парламентських виборів.
23 липня 2009
Анатолій Зленко: " США поглиблюватимуть стратегічне партнерство і надалі"
"Позитивне враження справило те, що пан Байден знайшов можливість виступити перед широкою громадськістю й послати декілька основних месиджів", - сказав екс-міністр закордонних справ, коментуючи виступ віце-президента США Джозеф Байдена в Українському домі.
22 липня 2009
Володимир Семиноженко: «Щоб виплатити кредит для «Нафтогазу», уряд залізе в кишеню населення»
«Умови, на яких Євросоюз надасть кредит для «Нафтогазу», абсолютно неприйнятні для України», - вважає лідер "Громадянського руху "Нова Україна", голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко.
123

Архів

Опитування

Чим Вам особисто запам’яталася місцева виборча кампанія?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення