Володимир Семиноженко

Інноваційна модель розвитку має перетворитися на суспільну ідеологію

Головна

Пошук

Теги

Архів за 2010

30 грудня 2010
2 коментаря

Володимир Семиноженко: 2010 рік дав шанс на зміни
Донедавна Україна залишалась єдиною державою СНД і Східної Європи, де від проголошення незалежності не відбулося жодної системної реформи. У 2010 році наша країна почала надолужувати втрачений час і змарновані можливості.
29 грудня 2010
Підсумки підведені
Керівник секретаріату Донецької обласної організації політичної партії "Нова політика" 27 грудня 2010 року взяв участь у роботі круглого столу на тему "Питання Влади", організованого заступником директора телеканалу "Донбас" Ярославом Муромським.
29 грудня 2010
4 коментаря

Роберт Іванчо: Влада і суспільство зрозуміли, що Україну потрібно будувати спільно і «знизу»
«2010 рік запам’ятався, перш за все, президентською виборчою кампанією та виборами до органів місцевого самоврядування. Це був рік великих змін. Влада і суспільство зрозуміли, що Україну потрібно будувати спільно і «знизу». Якщо ми остаточно дійдемо висновку, що про країну має турбуватися кожний українець, наше життя покращиться й у матеріальному, й у духовному плані», - сказав голова Закарпатської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Роберт Іванчо.
28 грудня 2010
2 коментаря

Володимир Слєпцов: Цього року до влади прийшли команди, на які люди покладають багато сподівань
«У 2010 року пройшли вибори, змінилася влада. Це головні політичні події, які визначатимуть долю держави на майбутні п’ять років. Безперечно, у нас тепер сильний президент. До влади й на місцях, і на центральному рівні прийшли команди, на які громадяни покладають великі сподівання. Але ці команди ще мають проявити себе», - сказав голова Полтавської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Слєпцов, підводячи підсумки 2010 року.
28 грудня 2010
2 коментаря

Володимир Слєпцов: Наступного року Україна має стати «будівельним майданчиком»
«Очікування виборів до Верховної Ради та невизначеність з їхньою датою не дозволяє політикам і чиновникам повністю присвятити себе кропіткій роботи. На їхні дії впливає «синдром виборів», - сказав голова Полтавської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Слєпцов.
28 грудня 2010
4 коментаря

Георгій Крючков про підсумки 2010 року: «Нова влада явно налаштована на здійснення системних реформ, але самі підходи викликають багато запитань»
Рік, що минає, був дуже багатий на важливі події в житті нашої країни. Про це свідчить навіть короткий їх перелік: президентські вибори, перегляд зовнішньополітичної орієнтації, повернення до Конституції 1996 року – фактичний перехід до президентської системи правління, місцеві вибори, утвердження вертикалі виконавчої влади, відновлення керованості державним життям, започатковані й декларовані реформи – судова, податкова, пенсійна, адміністративна, житлова, трудових відносин і конституційна.
28 грудня 2010
3 коментаря

З Новим роком!
Шановні учасники Громадянського руху «Нова Україна»! Щиро вітаю вас з Новорічними та Різдвяними святами! Зичу міцного здоров’я, добра, оптимізму та мудрості!
28 грудня 2010
4 коментаря

Людмила Левченко: У 2010 році країна почала виходити із застою й хоч кудись рухатися
«Цього року нам вдалося зібрати чудовий колектив однодумців. Сподіваюся, наша команда продовжить працювати, причому працювати плідно», - сказала голова Кіровоградської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Людмила Левченко, підбиваючи підсумки 2010 року.
27 грудня 2010
2 коментаря

Порядок наведений. Попереду розвиток?
Чим Вам запам’ятався рік, що минає? Чого очікуєте від нового? Валерій Тарасов, голова Кримської регіональної організації «Нова Україна».
24 грудня 2010
5 коментарів

У Донецьку відкрили формулу економічного зростання
Критична концентрація промисловості нижніх технологічних укладів в Донецькій області може стати обтяжуючою умовою для інноваційного розвитку, - заявив глава Державного агентства з питань науки, інновацій і інформації Володимир Семиноженко, виступаючи на засіданні колегії Донецької облдержадміністрації.
24 грудня 2010
1 коментар

Семиноженко вважає Донецьк українською Баварією
В четвер, виступаючи на засіданні колегії Донецької облдержадміністрації, глава Державного агентства з питань науки, інновацій і інформації Володимир Семиноженко заявив, що Донецька область для України може стати локомотивом інноваційного розвитку по аналогії з тією значною роллю в економічному диві Німеччини, яку свого часу зіграла Баварія.
24 грудня 2010
3 коментаря

Володимир Семиноженко: Розстановка сил в світовій політиці змінюється
«На висхідній нового технологічного укладу з'являється можливість змінити розстановку сил в світовій економіці, вивести вперед нових лідерів», - заявив глава Державного агентства питань науки, інновацій і інформації Володимир Семиноженко, виступаючи на засіданні колегії Донецької облдержадміністрації.
23 грудня 2010
1 коментар

Тимошенко повернеться на політичний Олімп у ролі жертви?
Наша політична система, незважаючи на широкий спектр партій, фактично залишається двопартійною і розвивається циклічно. Якщо ця тенденція зберігатиметься надалі, Юлія Тимошенко матиме всі шанси повернутися на політичний Олімп. Так думку висловив директор Центру політичного аналізу «Пента», експерт «Українського форуму» Володимир Фесенко.
23 грудня 2010
2 коментаря

Два типи ідеології – це нормально
У нашій історії, починаючи з 19 сторіччя, завжди панували два типи ідеології – націоналістична та комуністична. Це стосується як Західних областей, які були під впливом Європи, так і Сходу, який перебував під впливом Росії. Отже, наявність ідеологічних партій двох типів – це абсолютно нормально з точки зору традиції політичного життя в Україні, - стверджує голова Тернопільської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Юрій Гумен.
23 грудня 2010
Сьогодні простіше працювати на старому, перевіреному ідеологічному полі, аніж створювати нове, - Юрій Гумен про зростання популярності ВО «Свобода»
Всеукраїнський рейтинг ВО «Свобода» наразі становить 6,2%. Такими є дані останнього дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». Чи є такий результат ознакою радикалізації електоральних настроїв? На яку ідеологію є запит в українському суспільстві сьогодні? Своїми міркуваннями з цього приводу поділився Юрій Гумен, голова Тернопільської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна».
22 грудня 2010
3 коментаря

Президент призначив Володимира Семиноженка керівником реформ у науково-технічній та інноваційній сферах
Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України Володимир Семиноженко призначений керівником реформ з напрямку «Розвиток науково-технічної на інноваційної сфери».
22 грудня 2010
1 коментар

Володимир Слєпцов: Колишні чиновники не повинні почуватися безкарними
Юлія Тимошенко може стати «українським Ходорковським», бо завжди використовує щонайменший привід для підняття рейтингу, звинувачуючи владу у тиску на неї, - вважає голова Полтавської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна», мер Карлівки Володимир Слєпцов.
21 грудня 2010
3 коментаря

Війна як спосіб політичної дії наказала довго жити, - Володимир Іванов
Ані партії більшості, ані опозиційні фракції так і не повернулися з війни. В українському парламенті домінують конфронтаційні сценарії з’ясування стосунків, хоча суспільство їх вже не сприймає. Зокрема, це продемонстрували результати місцевих виборів, - вважає заступник голови громадянського руху «Нова Україна» Володимир Іванов.
21 грудня 2010
2 коментаря

Все ще можливо…Володимир Іванов про дату проведення парламентських виборів
Ймовірність проведення парламентських виборів у березні 2011 року все ще залишається досить високою. У першу чергу, вона викликана законодавчою невизначеністю з цього питання. Таку думку висловив заступник голови Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Іванов.
21 грудня 2010
Назустріч з’їду. Тернопільська область
18 грудня в приміщенні конференц-залу готелю «Тернопіль» відбулася Тернопільська обласна конференція Політичної партії «Нова політика». На зібранні були присутніми 25 осіб із новообраних 29 делегатів.
1234567891011-2021-3031-4041-43

Архів

Опитування

Коли, на Вашу думку, слід проводити чергові вибори до Верховної Ради?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення