Д. Попов: необхідно розвінчати імідж, що паління - це "круто" В. Слєпцов: держава має виступити експортером зерна Одеські школярі поїдуть на Чемпіонат світу в Кейптаун
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Маніфест

Маніфест Громадянського руху «Нова Україна»

Настав час змін.

Після п’ятиріччя втрачених можливостей, тотального популізму, аматорського управління, яке майже не згубило державу, Україна нарешті отримала шанс на стабілізацію, подолання кризи, впевнене зростання.

Нова влада взяла курс на системні реформи. Люди повірили у себе і свої перспективи. З українською державою почали рахуватися за кордоном. Новий Президент проголосив стратегічну мету - входження України до 2020 року до двадцятки передових держав світу.

У нас є всі умови, щоб вийти в лідери:

талановита, освічена, працьовита нація
унікальний, визнаний у світі науково-технічний потенціал
потужна індустрія
розвинуте сільське господарство.

Реформи та всебічна модернізація – єдиний шлях, який здатний забезпечити стабільний розвиток національної економіки, порядок у державі, справедливість у суспільстві та добробут кожного українця.

Проте держава не зрушить з місця, якщо розбудова Нової України не стане завданням для всіх громадян.

Пам’ятаймо: навіть найкраща влада не здатна забезпечити випереджаючий розвиток країни без активної участі громадянського суспільства, яке повинно відігравати вирішальну роль у реформуванні держави.

Успіх України - справа кожного.

Ми переконані: рецепт ефективних перетворень – це відповідальна, професійна, демократична влада та сильне громадянське суспільство, які об’єднані спільним баченням національного майбутнього.

Ми прагнемо відновлення справжнього народовладдя та повноцінної участі громадян у житті країни.

Ми проголошуємо Громадянський рух «Нова Україна» суспільною платформою реформ і закликаємо всіх, хто хоче стати справжнім хазяїном у власному домі, приєднуватися до нас.

Наші цілі:

НОВА ПОЛІТИКА

Оновлення країни починається на місцях. Без успішної місцевої політики неможлива успішна державна політика. До місцевих рад мають прийти справжні професіонали – досвідчені, патріотично налаштовані громадяни, які знають проблеми міста чи села і готові їх вирішувати. Адже основи державного розвитку закладаються не в міністерських кабінетах, а на полях Житомирщини, заводах Харкова, в лабораторіях Києва... Кожний регіон України є унікальним за своїм потенціалам та ресурсами. Дієва місцева влада – основа поступального розвитку держави і суспільства!

НОВА ЕКОНОМІКА

Сучасний світ жорсткий до слабких країн. Якщо ми не піднімемо власну економіку, будемо працювати на чужу. Україна має швидко модернізувати традиційні галузі виробництва і, головне, активно розвивати нові високотехнологічні сектори економіки. Інвестиції мають спрямовуватися передусім в інновації, науку і освіту – саме там створюються основні конкурентні переваги. Побудуємо нову економіку – побудуємо нову Україну!

НОВА ДЕРЖАВА

Для того, щоб досягти амбітних цілей економічного і гуманітарного розвитку, Україні необхідно кардинально підвищити якість державного управління, зміцнити законність і подолати корупцію. Маємо раз і назавжди припинити зловживання чиновниками їхнім службовим положенням, змусити їх працювати на державу, а не на власні інтереси. Закон і порядок – фундамент ефективного політичного управління та економічного процвітання.

НОВЕ СУСПІЛЬСТВО

Відсунувши громадян від прийняття доленосних для країни рішень, влада послаблює не лише себе, але й самі основи державності. Адже сильною та ефективною є та країна, де сильним є громадянське суспільство. Відродження України неможливо без консолідації всього суспільства навколо мети випереджального розвитку країни. Громадські організації, політичні партії, профспілки, комітети самоорганізації, небайдужі громадяни – лише разом ми збудуємо Нову Україну!

НОВА УКРАЇНА –

НОВА ПОЛІТИКА

НОВА ЕКОНОМІКА

НОВА ДЕРЖАВА

НОВЕ СУСПІЛЬСТВО

Опитування

Президент поставив амбіційну мету – до 2020 року Україна має увійти до двадцятки країн-лідерів. Що може посприяти економічному стрибку?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення