Методологія визначення стратегії Національного розвитку Україна-2015

Методологія визначення стратегії Національного розвитку Україна-2015

Галенко Олег Анатолійович
10-07-2009 09:46
Методологія визначення стратегії Національного розвитку Україна-2015
Будь-яка стратегія починається з формування Групи управління програмою. Якщо вона є - стратегія буде, якщо ні то буде як за 18 років незалежності України зростання бідності населення України, яке перевалило за 46,6% в 2008 з 11,7% в 1991р.
Проблема України - відсутність управлінських кадрів, яких раніше готувала ВПШ - добре чи погано можна визначити до % бідності населення яке було в СРСР та зараз є в Україні.
По друге. Рівень освіти в Україні не відповідає найкращим міжнародним стандартам. По-третє, український народ не хоче постійно підвищувати власну кваліфікацію - все інше це наслідки.
На власному прикладі можу стверджувати, що в Україні 90% чиновників не знають нормативно-правовий акт відповідно до якого розроблена стратегія України до 2015 року - це Декларація ООН "Цілі Розвитку Тисячоліття" яке має 6 цілей, 13 завдань, 33 індикатори людського розвитку. В жодній програмі Економічно-соціального розвитку держави та Соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів України з 2000 року немає посилання та інструментів досягнення визначеної мети, відповідно до яких Україна має зобов’язання перед власним народом та світовим співтовариством.
99% чиновників не можуть назвати статтю Конституції України, яка визначає головну роль держави перед власним народом – 3 КУ.
Розроблені та запропоновані різними групами народу України програми, ніколи не будуть реалізовані – це з досвіду. Бо ті, хто має їх реалізовувати не приймав участь у їх формуванні – це з практики.
Тому, якщо ми хочемо мати заможною державу, необхідно застосовувати найкращий досвід в системі управління, таким є програма по стратегічному плануванню ООН-Хабітат.
З поваго, О.Галенко
Саворенко Алексей Иванович
2009-07-20 09:56:07
Методология...
Это не первое Ваше сообщение, уважаемый автор. Но все они окрашены одним - я знаю, а ты? Не думаю, что такую позицию можно отнести к конструктивным. Второе. Декларация ООН - это не план работы, а основные направления, тенденции, которые, по мнению этой организации, должны и будут преобладать в социально-экономическом развитии разных стран. Прежде, чем хвататься за этот флаг, нам бы определиться с ресурсом, в том числе и с тем, о котором говорите Вы.

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.
ГоловнаГлавная

Опитування

Що потрібно зробити, щоб в Україні з’явились нормальні, демократичні партії?
Проводити вибори за відкритими списками
Відділити бізнес від влади
Дозволити участь у виборах громадським організаціям
Провести повну люстрацію влади, заборонивши займатись політикою нинішнім депутатам
Нам потрібна одна впливова партія, як КПРС або «Єдина Росія»

Результати опитувань

Персональний кабінет


Пряма мова

Наталья Горбенко: Унитарность является устаревшей формой связи центра и регионов
Игорь Смешко: "Контролировать спецслужбы некому"
Владимир Семиноженко: "Экономические, политические и гуманитарные императивы федерализации Украины"

Iншi висловлювання

Вiдео

12 грудня 2009 Дмитро Попов: " Ми зможемо прийти до влади та навести порядок!"
Вiдеоархiв

Останні обговорення

2009 © Громадянський рух "Нова Україна"
Всі права захищені. Використання матеріалів, розміщених на даному сайті, дозволене виключно за умов посилання на https://new-ukraine.org.ua
Експорт новин у форматі rss
Розробка та пiдтримка сайту: