В. Слєпцов: держава має виступити експортером зерна Одеські школярі поїдуть на Чемпіонат світу в Кейптаун Д. Попов: необхідно розвінчати імідж, що паління - це "круто"
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за 2009

17 грудня 2009
Діловий форум «Україна-Росія: Об'єднання можливостей з подолання кризи. Нові аспекти співпраці»
Сьогодні, 17 грудня, відбувся Діловий форум ««Україна-Росія: Об'єднання можливостей з подолання кризи. Нові аспекти співпраці».
11 грудня 2009
Відбувся Міжпартійний з’їзд «Громадянського блоку «Нова Україна».
11 грудня 2009 року відбувся Міжпартійний з’їзд Виборчого блоку «Громадянський блок «Нова Україна». На порядку денному стояло обговорення програмних засад Громадянського блоку та завдань їхньої реалізації, обрання органів виборчого блоку.
9 грудня 2009
Підписання міжпартійної угоди між партією «Нова політіка» і Всеукраїнською партією Народної довіри
Сьогодні було підписано міжпартійну угоду між партією «Нова політіка» і Всеукраїнською партією Народної довіри про створення Громадянського блоку «Нова Україна» для участі в парламентських виборах і виборах в місцеві ради.
6 грудня 2009
Дванадцятий позачерговий з’їзд Всеукраїнської партії Народної Довіри.
5 грудня 2009 року відбувся дванадцятий позачерговий з’їзд Всеукраїнської партії Народної Довіри. Делегати одностайно підтримали рішення про входження партії Народної Довіри до Громадянського блоку "Нова Україна"
30 листопада 2009
Позачерговий восьмий з’їзд політичної партії «Нова Політика»
29 листопада 2009 року відбувся Позачерговий Восьмий з’їзд політичної партії «Нова Політика». На з’їзді було ухвалено рішення про об’єднання «Нової Політики» та «Всеукраїнської партії народної довіри» у виборчий блок для участі у виборах до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування, затверджено програмні положення блоку, висунуті кандидати на міжпартійний з’їзд, а також внесено зміни у склад Політради партії «Нова Політика».
20 листопада 2009
Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки
Сьогодні лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко, заступник голови «Українського форуму» Анатолій Зленко і виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки Паном Чжоу Лі.
10 листопада 2009
Український форум став співорганізатором Конференції з безпеки і співробітництва в Чорноморському регіоні
4 листопада в Одесі відбулась Конференція з безпеки і співробітництва в Чорноморському регіоні, в якій взяли участь представники всіх країн регіону - політики, вчені, дипломати.
28 жовтня 2009
Дні німецької науки в Україні
27 жовтня голова Північно-Cхідного наукового центру, лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко взяв участь в Українсько-Німецькому Симпозіумі по використанню прискорювачів в матеріалознавстві і виробництві радіонуклідів медичного походження, який відбувся в Харкові в рамках Днів німецької науки в Україні 2009.
16 жовтня 2009
Презентація Громадянського руху "Нова Україна" на Закарпатті
15-16 жовтня Володимир Семиноженко відвідав Закарпатську область. В рамках візиту лідер "Нової України" провів зустрічі з керівництвом області, поспілкувався зі студентами та викладачами Ужгородського Національного Університету і Мукачівського Державного Університету, дав прес-конференцію в "Ужгородському прес-клубі реформ" і взяв участь в прямих ефірах на місцевому телебаченні.
14 жовтня 2009
Володимир Семиноженко зустрівся з Послом Німеччини
Сьогодні Лідер «Громадянського руху Нова Україна» Володимир Семиноженко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Д-ром Гансом-Юрґеном Гаймзоьотом.
14 жовтня 2009
Лідер "Нової України" побував у Луганську
12-13 жовтня Володимир Семиноженко відвідав Луганську область. Він зустрівся з губернатором Олександром Антиповим і керівництвом області, провів зустріч з трудовим колективом заводу "Луганськтепловоз", відвідав Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, Луганський націнальний аграний університет, взяв участь в теледебатах і дав прес-конференцію для місцевих і центральних ЗМІ.
7 жовтня 2009
Збори керівників регіональних організацій "Громадянського руху Нова Україна"
Сьогодні, 7 жовтня відбулись Збори керівників регіональних організацій «Громадянського руху Нова Україна".
30 вересня 2009
Лідер «Громадянського руху «Нова Україна» відвідав Кіровоградську область
Сьогодні у вівторок 29 вересня лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко відвідав Кіровоградську область. Він зустрівся з громадськістю міста Кіровоград і дав прес-конференцію місцевим і центральним ЗМІ.
28 вересня 2009
Відкриття VII міжнародного фестивалю слов'янської культури "Хотмижська осінь"
26 вересня 2009 року в Бєлгороді відбулось VI засідання Українсько-Російського Форуму, присвячене проблемам і перспективам міжрегіональної співпраці України і Російської Федерації. Заход проводився під співголовуванням губернатора Бєлгородської області Є.С. Савченка і лідера Громадянського руху «Нова Україна», академіка В.П. Семиноженка.
28 вересня 2009
Шосте засідання Українсько-Російського Форуму
26 вересня 2009 року в Бєлгороді відбулось VI засідання Українсько-Російського Форуму, присвячене проблемам і перспективам міжрегіональної співпраці України і Російської Федерації. Заход проводився під співголовуванням губернатора Бєлгородської області Є.С. Савченка і лідера Громадянського руху «Нова Україна», академіка В.П. Семиноженка.
24 вересня 2009
Семінар «Питне водопостачання України: проблеми і шляхи їх розв’язання»
23 вересня відбувся семінар «Питне водопостачання України: проблеми і шляхи їх розв’язання», організований Асоціацією «Питна вода України» спільно з Асоціацією міст України і Міністерством з питань житлово-комунального господарства (ЖКГ). В семінарі взяв участь Член організаційного комітету «Громадянського руху «Нова Україна» заслужений працівник сфери послуг України, президент асоціації "Питна вода України" Григорій Семчук.
12 вересня 2009
Володимир Семиноженко побував у Хмельницькому
В п'ятницю 11 вересня лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика» Владимир Семиноженко відвідав Хмельницький, де зустрівся з громадськістю міста і дав прес-конференцію для місцевих і центральних ЗМІ.
7 серпня 2009
До річниці грузино-осетинського конфлікту
8 серпня, в річницю грузино-осетинського конфлікту, «Громадянський рух «Нова Україна» вважає за необхідне нагадати українцям про ці страшні дні і пропонує вашій увазі фото-свідоцтва того, що відбувалося в Цхинвалі відразу після закінчення озброєного протистояння.
29 липня 2009
Лідер «Громадянського руху «Новая Україна» Володимир Семиноженко і голова Всеукраїнської громадської організації «Сила і Честь» Ігор Смешко відвідали Миколаїв.
Під час робочого візиту Володимир Семиноженко і Ігор Смешко зустрілись з мешканцями Миколаєва і провели прес-конференцію для регіональних ЗМІ.
24 липня 2009
Прес-конференція Володимира Семиноженка на тему «Громадянське суспільство відкриває партійні списки»
24 липня 2009 року в прес-центрі «Майдану Свободи» (м. Харків)відбулась прес-конференція лідера «Громадянського руху «Нова Україна», голови партії «Нова політика», академіка НАН України Володимира Семиноженко на тему «Громадянське суспільство відкриває партійні списки».
12

Архів

Опитування

Як ви особисто оцінюєте сьогоднішню ситуацію зі свободою слова в Україні?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення