Одеські школярі поїдуть на Чемпіонат світу в Кейптаун В. Слєпцов: держава має виступити експортером зерна Д. Попов: необхідно розвінчати імідж, що паління - це "круто"
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Жовтень 2009

28 жовтня 2009
Дні німецької науки в Україні
27 жовтня голова Північно-Cхідного наукового центру, лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко взяв участь в Українсько-Німецькому Симпозіумі по використанню прискорювачів в матеріалознавстві і виробництві радіонуклідів медичного походження, який відбувся в Харкові в рамках Днів німецької науки в Україні 2009.
16 жовтня 2009
Презентація Громадянського руху "Нова Україна" на Закарпатті
15-16 жовтня Володимир Семиноженко відвідав Закарпатську область. В рамках візиту лідер "Нової України" провів зустрічі з керівництвом області, поспілкувався зі студентами та викладачами Ужгородського Національного Університету і Мукачівського Державного Університету, дав прес-конференцію в "Ужгородському прес-клубі реформ" і взяв участь в прямих ефірах на місцевому телебаченні.
14 жовтня 2009
Володимир Семиноженко зустрівся з Послом Німеччини
Сьогодні Лідер «Громадянського руху Нова Україна» Володимир Семиноженко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Д-ром Гансом-Юрґеном Гаймзоьотом.
14 жовтня 2009
Лідер "Нової України" побував у Луганську
12-13 жовтня Володимир Семиноженко відвідав Луганську область. Він зустрівся з губернатором Олександром Антиповим і керівництвом області, провів зустріч з трудовим колективом заводу "Луганськтепловоз", відвідав Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, Луганський націнальний аграний університет, взяв участь в теледебатах і дав прес-конференцію для місцевих і центральних ЗМІ.
7 жовтня 2009
Збори керівників регіональних організацій "Громадянського руху Нова Україна"
Сьогодні, 7 жовтня відбулись Збори керівників регіональних організацій «Громадянського руху Нова Україна".

Архів

Опитування

Як ви провели (чи збираєтесь провести) відпустку?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення