В. Слєпцов: держава має виступити експортером зерна Одеські школярі поїдуть на Чемпіонат світу в Кейптаун Д. Попов: необхідно розвінчати імідж, що паління - це "круто"
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Листопад 2009

30 листопада 2009
Позачерговий восьмий з’їзд політичної партії «Нова Політика»
29 листопада 2009 року відбувся Позачерговий Восьмий з’їзд політичної партії «Нова Політика». На з’їзді було ухвалено рішення про об’єднання «Нової Політики» та «Всеукраїнської партії народної довіри» у виборчий блок для участі у виборах до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування, затверджено програмні положення блоку, висунуті кандидати на міжпартійний з’їзд, а також внесено зміни у склад Політради партії «Нова Політика».
20 листопада 2009
Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки
Сьогодні лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко, заступник голови «Українського форуму» Анатолій Зленко і виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки Паном Чжоу Лі.
10 листопада 2009
Український форум став співорганізатором Конференції з безпеки і співробітництва в Чорноморському регіоні
4 листопада в Одесі відбулась Конференція з безпеки і співробітництва в Чорноморському регіоні, в якій взяли участь представники всіх країн регіону - політики, вчені, дипломати.

Архів

Опитування

Згідно новому закону про місцеві вибори, тепер кандидатів на посаду мера можуть висувати виключно партії. Які наслідки це матиме?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення