Одеські школярі поїдуть на Чемпіонат світу в Кейптаун Д. Попов: необхідно розвінчати імідж, що паління - це "круто" В. Слєпцов: держава має виступити експортером зерна
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Червень 2009

27 червня 2009
27 червня 2009 року в Полтаві відбулося урочисте зібрання представників громадськості України, Росії, Білорусі з приводу відзначення 300-річчя Полтавської битви.
До складу української делегації ввійшли учасники громадянського руху «Нова Україна» та члени громадсько-політичного об’єднання «Український форум» - Володимир Семиноженко (лідер «Нової України»), Петро Толочко (директор Інституту археології НАН України), Георгій Крючков (виконавчий секретар «Українського форуму»), Лев Гнатенко (генерал-лейтенант, екс-заступник Міністра оборони України.
26 червня 2009
25 -26 червня лідер "Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко відвідав Севастополь.
В рамках візиту відбулася зустріч Володимира Семиноженко з керівництвом міста, активом "Громадянського руху «Нова Україна» в Севастополі, а також з вченими Національного заповідника «Херсонес Таврійський».
18 червня 2009
Відбувся Круглий стіл «Політичні процеси в Україні: варіанти оновлення влади»
Ініціаторами заходу стали громадянський рух "Нова Україна" та громадсько-політичне об"єднання "Український форум". В заході взяли участь Володимир Семиноженко, Микола Азаров, Ігор Смешко, Анатолій Зленко, Володимир Фесенко, Андрій Єрмолаєв та інші політики і експерти.
17 червня 2009
В Криму створено регональне відділення "Нової України"
В суботу, 13 червня, лідер "Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко відвідав Симферополь, де провів зустріч з регіональним активом «Нової України", на якій було обрано координатора регіонального представництва руху в Криму. Ним став ректор Кримского інституту бізнесу В.Тарасов.
4 червня 2009
«Нова Україна» в Запоріжжі.
Лідер "Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко 4 червня відвідав Запорізьку область. Він зустрівся зі студентами і викладачами двох вузів – Запорізького медичного державного університету і Запорізького класичного приватного університету. Відбулась зустріч з регіональним організаційним активом руху «Нова Україна», а також з представниками міськвиконкому Запоріжжя.

Архів

Опитування

Згідно новому закону про місцеві вибори, тепер кандидатів на посаду мера можуть висувати виключно партії. Які наслідки це матиме?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення