Д. Попов: необхідно розвінчати імідж, що паління - це "круто" Одеські школярі поїдуть на Чемпіонат світу в Кейптаун В. Слєпцов: держава має виступити експортером зерна
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Червень 2010

23 червня 2010
Дніпропетровська «Нова Україна» організувала для дітей-сиріт прогулянку на конях
Дніпропетровська «Нова Україна» організувала для дітей міського центра соціально-психологічної реабілітації поїздку на кінноспортивний комплекс у село Орловщина (Новомосковський р-н). Екскурсію на природу представники молодіжної «Нової України» провели в рамках травневої благодійної акції «Весна на дитячій вулиці».
22 червня 2010
Дніпропетровська «Нова Україна» подарували дітям-сиротам подорож на страусину ферму
Представники Дніпропетровського регіонального молодіжного громадянського руху «Нова Україна» подарували дітям-сиротам подорож на страусину ферму. Захід для дітей організували в рамках благодійної акції «Весна на дитячій вулиці», що проводили учасники дніпропетровської «Нової України» протягом усього останнього місяця весни.
7 червня 2010
Кримська організація "Нової України" провела турнір з міні-футболу
Кримська регіональна організація «Нової України» виступила організатором і спонсором турніру з міні-футболу, присвяченого Дню Симферополя.
2 червня 2010
«Новий Кременчук» привітав воїнів з Міжнародним днем миротворця
29 травня 2010 року в Кременчуці відбулося вшанування воїнів-миротворців, яке відвідав член правління партії «Нова політика» та член ОГК «Новий Кременчук» Куліченко Леонід Вікторович. Він привітав миротворців з їх святом від імені партії та громадського комітету.
1 червня 2010
На Київщині відсвяткували останній дзвінок
Київська обласна організація Громадянського руху «Нова Україна» привітала зі святом останнього дзвоника учнів с. Синьківка Бориспільського р-ну й с. Красне Згурівського р-ну та вручила їм цінні подарунки.

Архів

Опитування

Президент поставив амбіційну мету – до 2020 року Україна має увійти до двадцятки країн-лідерів. Що може посприяти економічному стрибку?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення