Володимир Семиноженко

Нам потрібен міжпартійний або навіть непартійний уряд

ГоловнаГлавная

Пошук

Новини

Версія для друку 29 грудня 2009

Мій рік - мій "День"-2009.

Наприкінці року «День традиційно звертається до читачів, авторів, експертів із низкою запитань, щоб за їх допомогою визначити, яким був рік, що минає – для світу, українського суспільства та кожного зокрема. Нам цікаво, які події об’єднали українців, а на які однозначної відповіді поки що країна не знайшла. На анкету «Дня» відповідає лідер Громадянського блоку "Нова Україна" Володимир Семиноженко


 1. За традицією: ваш особистий рейтинг знакових подій в Україні та світі за 2009 рік. Які з них зі знаком плюс», а які зі знаком «мінус»?
 2. Як, на вашу думку, за останній рік змінилися Україна та українці? Що змінилося конкретно (сподіваємося, на краще) у вашому житті: що нового дізналися? що побачили? чого досягли?
 3. Хто для вас «Людина року»?
 4. Кілька слів про себе та про ваш «День». Які теми, автори, публікації, знімки, акції зі шпальт «Дня» 2009 року вам найбільше запам’яталися і чому?
 5. Ваш тост-афоризм для великого родинного кола українців у новорічну ніч-2010.
 1. Зі знаком «плюс» — «перезавантаження» відносин між США та РФ, підписання Лісабонського договору, більш тісне співробітництво Європи та Росії: висунуті дві, я вважаю, «революційні» ініціативи — про створення спільного економічного простору та про формування загальноєвропейської позаблокової системи безпеки. На жаль, ми залишаємося осторонь цих визначальних процесів. Чим сильніше Україна відштовхує Росію, тим сильніше Європа відштовхує Україну. У підсумку — провал і там, і там. Майже все, що цього року відбувалося в нашій державі — зі знаком «мінус». Повна безпорадність влади щодо подолання економічної кризи, провал вступної кампанії у вузи, Лозинський та Кислинський, «чорний піар» уряду на епідемії грипу, безідейна та вкрай брудна виборча кампанія...
 2. Українці стали більш вимогливими до себе та до влади. В Україні народжується громадянське суспільство, яке прагне самостійно вирішувати, куди має рухатися країна. Хочеться вірити, що епоха партійної політики в Україні закінчується, починається інша епоха — непартійної, громадянської політики. 2009 рік — рік створення Громадянського блоку «Нова Україна», який докорінно змінює схему відносин влади й суспільства. Перепусткою до політики мають бути моральність, інтелект, професіоналізм, підтримка колег, а не партійний квиток, кумівство, гроші чи відданість вождю. Ми збираємо у своїх рядах найкращих — без жодних компромісів.
 3. Барак Обама. Сьогодні від політичної волі цієї людини значною мірою залежить, чи стане посткризовий світ більш гармонійним і справедливим. Дмитро Медведєв. У його цьогорічному посланні Федеральним Зборам та народу Росії всебічна модернізація держави піднята до рангу національної ідеї. Для України це також завдання номер один. І, нарешті, Ніколя Саркозі, який у розпал кризи виділив 35 млрд. євро на стратегічні інвестиції в освіту та науку.
 4. В газеті «День» незмінно імпонують дві головні речі — сміливість ставити «незручні запитання» та дуже фаховий їхній розгляд. Окремо хочу виділити цикл аналітичних статей та інтерв’ю, присвячених пошуку ефективної та сучасної системи безпеки для України. Безпекова проблема не має простого вирішення, але це не значить, що її не слід піднімати. Як і завжди, велике вам спасибі за яскраві фотоконкурси. Більше за все мене вражає рівень саме любительських робіт, які показують «життя як воно є».
 5. В ніч із 31 грудня на 1 січня доля відкриває перед тобою двері у нове життя, але як же в цей час важко в ті двері влучити! Бажаю всім не промахнутися!
Джерело: http://www.day.kiev.ua/206585/
Теги: Громадянський блок, Лісабонський договір, Володимир Семиноженко
Матерiали по темi:

  Додати повідомлення

  Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

  Повернутися до архіву

  Архів

  Опитування

  Кому і навіщо потрібне громадянське суспільство?

  Результати опитувань

  Пряма мова

  Карта нової україни

  Вiдео

  9 лютого 2010 «Час масштабних змін в ім’я України»
  Вiдеоархiв

  Останні обговорення