Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 11 січня 2010

Георгій Крючков: «Вразив примітивізм зовнішньої агітації»

Виборча кампанія-2010 добігає кінця – через шість днів відбудеться перший тур голосування. Чим ці вибори запам'яталися виборцям? Свою думку висловив Георгій Крючков, виконавчий секретар «Українського форуму».


Виборча кампанія залишає дуже неприємне обтяжливе враження. Перш за все, не можна визнати нормальним те, що фактично вона почалася задовго до офіційного оголошення її у встановленому законом порядку. Мабуть, ніколи ще виборча кампанія не була такою брудною і образливою для держави. Досить послатися на звинувачення, якими обмінювалися президент В. Ющенко і прем'єр Ю. Тимошенко.

Вразила велика кількість і примітивізм зовнішньої агітації, яка, звичайно ж, обійшлася в колосальні суми. Особливо нав'язливою і огидною була наочна агітація Тимошенко. І ще один момент. Ні про яке рівноправ'я учасників виборчого процесу не може бути і мови. Особливо Ющенко і Тимошенко безпардонно використовували свій високий посадовий статус і засоби масової інформації для піару.

Насторожує заклопотаність можливими масштабами порушень виборчого закону і фальсифікації підсумків виборів, яку більше всіх висловлюють Тимошенко. Так і згадується російська приказка «на злодієві і шапка горить».

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум