Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 13 січня 2010

Азаров перерахував економічні антирекорди 2009 року

Народний депутат від Партії регіонів, міністр фінансів опозиційного уряду Микола Азаров докоряє Кабмін в тому, що довіра українців до банківської системи до сьогодні не відновлена.


Також, за його словами, за останніх 10 років в Україні рекордно знизилося промислове виробництво і ВВП, реальні доходи громадян впали на третину. Він підкреслив, що Україна стала світовим лідером девальвації національної валюти - - на 40%, а державний борг майже потроївся і склав по 7 тисяч гривень боргу на кожного громадянина. Посилилося і податкове навантаження - сплачені свідомо підприємствами податки - це майже 13 мільярдів гривень. Доходи від Державного і від місцевого бюджетів - набагато нижче запланованих показників. "Кожен місяць починається з того, що уряд вимушений знову випускати облігації, знову брати позики вже під абсолютно дикі 32-35% річних. Значну частину нових позик відправляти на погашення попередніх боргів", - зауважує Азаров.

Джерело: http://www.uadaily.net/?viewe=133701

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум