Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Новини

Версія для друку 13 січня 2010

Хто б не прийшов до влади, однозначно треба проводити вибори до рад всіх рівнів.

Володимир Слєпцов визначив головні завдання для нового президента, без виконання яких не можлива ані політична, ані економічна стабілізація у країні.


Перше – це жорстка, безкомпромісна боротьба із корупцією. Сьогодні корупція пронизала всі ешелони влади. Прокурорськими руками чиниться більшість замовлених рейдерських захоплень. Державна влада має бути позбавлена від корупції. За президента, який це зробить, я би проголосував двадцять разів.

Друге. Треба дати місцевому самоврядуванню реальну владу і реальне фінансування. Це розвантажить центральну владу, бо вона перетягнула на себе практично не підйомні повноваження й, наприклад, повинна відповідати, чому в селі не ходять автобуси. Юлія Володимирівна скликала сільських голів і казала, що тепер бюджети формуватимуться на місцевому рівні. Це не більш ніж цукерка у яскравій обгортці. Поманили нею і більше нічого.

Третє. Потрібна ефективна, а не притягнута за вуха коаліція. Хто б не прийшов до влади, однозначно треба проводити вибори до рад всіх рівнів. На місцевих виборах маємо повернутися до мажоритарної системи, а вибори до Верховної Ради провести за відкритими списками. Тоді ми побачимо зовсім іншу розстановку сил. Коли люди знатимуть, кого вони обирають, буде і реальна більшість. І нарешті потрібна консолідація суспільства, адже зараз розділ між Сходом та Заходом лише поглиблюється. Потрібна об’єднавча національна ідея, якої на цих виборах, на жаль, ніхто з кандидатів так і не запропонував.

Джерело: Прес-служба Громадянського блоку "Нова Україна"

Додати повідомлення

Вам необхідно зареєструватися або авторизуватися для того щоб створювати нові повідомлення.

Повернутися до архіву

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення

Форум