І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає Вся увага - регіональним проблемам
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Жовтень 2009

30 жовтня 2009
Тимошенко і Вакарчуку потрібно триматися подалі від реформ
«Жодна серйозна реформа не може бути реалізована в рамках передвиборної кампанії, а тим більше у нас. Що б не робила влада, виходить популізм. Тому відміняти іспити в школах прямо зараз, як пропонує Тимошенко, абсолютно не допустимо», – так лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко прокоментував ініціативу прем'єр-міністра.
29 жовтня 2009
«Дуже образливі ваші слова»
Україні знову відмовили у вступі до НАТО Вчора помічник міністра оборони США у справах міжнародної безпеки Олександр Вершбоу виступив на слуханнях, присвячених політиці адміністрації президента США Барака Обами стосовно ОБСЄ, де заявив, що вступ України і Грузії в НАТО займе тривалий час. Як Україні розцінювати цей сигнал? Відповідають політики і експерти.
29 жовтня 2009
Уряд навчить молодь «батьківщину любити»
В 21 столітті патріотизм не може бути зведений до історії, тим більше спотвореної, а виховання молоді – позиціонуватись як «національне», - так лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко прокоментував затверджену сьогодні Концепцію національно-патріотичного виховання молоді.
28 жовтня 2009
«Наукою не можна управляти вручну» - Володимир Семиноженко
«Демонстративна турбота Тимошенко про «подальший розвиток науки в Україні» - не що інше, як передвиборний цинізм. В країні до сьогодні не відновлені технопарки, планомірно знищуються конкурентні переваги у вищій освіті, відсутні які б то не було стимули для інноваційного розвитку економіки. Очевидно, що одними бюджетними вливаннями ситуацію не врятувати», - заявив лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко.
28 жовтня 2009
Тимошенко піариться на вчених
Ініціативу прем'єра Тимошенко підвищити оклади науковцям на 10% не можна назвати інакше як популізмом, - вважає лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко.
28 жовтня 2009
Вітаємо з Днем визволення України від фашистських загарбників!
Шановні співвітчизники! Від щирого серця вітаємо вас з Днем визволення України від фашистських загарбників.
28 жовтня 2009
Що всі ці люди робитимуть з країною?
Якщо в минулі роки беззмістовні виборчі кампанії були просто вадою нашої політичної системи, то зараз це – пряма загроза національній безпеці, - вважає лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко.
27 жовтня 2009
Вітчизняний бізнес вимушений йти в тінь, щоб вижити
Рівень тінізації української економіки в 40% (а даним Рахункової палати я довіряю більше, ніж Мінекономіки) це вже діагноз. Таке враження, що в нинішньому уряді взагалі немає людей, які мають хоч якесь уявлення про реальний сектор, - сказав лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко.
27 жовтня 2009
Дні німецької науки в Україні
27 жовтня голова Північно-Cхідного наукового центру, лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко взяв участь в Українсько-Німецькому Симпозіумі по використанню прискорювачів в матеріалознавстві і виробництві радіонуклідів медичного походження, який відбувся в Харкові в рамках Днів німецької науки в Україні 2009.
23 жовтня 2009
Не мовою єдиною
Коли президент Ющенко каже, що головна ознака єдності нації – це «власна мова», він мислить категоріями 16 століть, - вважає лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко.
23 жовтня 2009
Народного уряду не буде без народного парламенту
Перш за все, необхідно переглянути принцип формування парламенту – тоді не знадобиться «клоунада» із всенародним кастінгом міністрів, - так лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко прокоментував обіцянку Ю. Тімошенко по формуванню майбутнього Кабінету Міністрів «на конкурсній основі».
22 жовтня 2009
Валентин Симоненко: Корупція у сфері держзакупівель: все більше і вище
За словами голови Рахункової палати, "після відміни закону про держзакупівлі в березні 2008 року, діяльність в цій сфері стала регулюватися рішеннями Кабінету Міністрів, "в тому числі протокольними дорученнями, в яких, всупереч вимогам Конституції, надається можливість замовникам здійснювати закупівлі у одного учасника без конкурсу і без контролю з боку уповноваженого органу - Мінекономіки".
21 жовтня 2009
Суспільству недоторканість не потрібна
«Історія з відміною депутатської недоторканості до болю нагадує історію з відкритими списками – ці рішення нинішнім складом парламенту не будуть прийняті ніколи.
20 жовтня 2009
«Проукраїнським може бути лише економічно сильний Крим», - Володимир Семиноженко
«Для української влади Крим як і раніше залишається «чужою землею», саме тому його продовжують «ділити» інші держави», - вважає лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко.
20 жовтня 2009
Вітаємо з Ювілеєм Георгія Корнійовича Крючкова!
Шановний Георгіє Корнійовичу! Сердечно вітаємо Вас з Ювілеєм!
19 жовтня 2009
Сьогодні бюджет обслуговує не потреби, а інтереси, - Дмитро Попов
«Розподіл грошей в Києві або на місцях – дуже хвороблива тема, - відзначив Дмитро Попов, коментуючи в програмі "Медіакратія" зміну механізму виділення коштів з держбюджету для місцевих рад запропонованого в проекті Бюджету-2010.
16 жовтня 2009
Україна вже давно банкрут, - Семиноженко
Україна вже давно банкрот, і єдиний спосіб подолати економічну та політичну кризу в державі повернути виборам їхній народний статус. У цьому переконаний лідер Громадянського руху Нова Україна, академік НАН України Володимир Семиноженко.
16 жовтня 2009
Володимир Семиноженко: "Український ринок не готовий до зони вільної торгівлі з ЄС"
В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція лідера "Громадянського руху Нова Україна", академіка НАН України Володимира Семиноженка.
16 жовтня 2009
«Не Україна – це вона, а держава – це ми», - Володимир Семиноженко
«Слава богу, що у нас немає керівника зі всією повнотою влади. Уявіть, що вона була б у нинішнього президента - з країни втекла б половина населення. Як мовиться, добре, що бодливій корові бог рогів не дав», - сказав лідер Громадянський руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко, відповідаючи на питання студентки Мукачівського державного університету про те, чи є гарантія, що ми виберемо такого лідера держави, який не допустить помилок попереднього.
16 жовтня 2009
Володимир Семиноженко призвав студентів зайнятися політикою, поки вона не зайнялася нами
15 жовтня лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко провів зустріч зі студентами і викладачами Мукачівського державного університету.
123

Архів

Опитування

Чим Вам особисто запам’яталася місцева виборча кампанія?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення