Вся увага - регіональним проблемам Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Серпень 2009

31 серпня 2009
«В наш час символічний День знань набуває особливого значення – подальший розвиток людства в постіндустріальну епоху базується на економіці знань»
Володимир Семиноженко, академік НАНУ, двічі лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки і Міжнародної премії в галузі ядерної фізики, голова «Українського форуму», лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика»:
31 серпня 2009
«В кризу економити можна на чому завгодно, але не на науці і освіті. Вивести економіку з кризи можна лише через поліпшення якості освіти і підвищення ефективності науки, особливо, прикладної»
Василь Тацій, ректор Харківської юридичної академії ім. Ярослава Мудрого
31 серпня 2009
«Сьогодні запит вже не на наявність знань, а на уміння їх ефективно використовувати. У цьому і є суть компетентністного підходу в освіті, який виключає тестова система»
Володимир Пономаренко, ректор Харківського національного економічного університету
31 серпня 2009
«Гарна освіта неможлива без авторитету маститих вчених. Професори і академіки, які займаються власне наукою, і створюють саму освіту, надихаючи молодь на вибір тієї або іншої професії»
Валерій Запорожан, ректор Одеського державного медичного університету
31 серпня 2009
«Гроші на інноваційну економіку потрібно заробляти» Дмитро Сталінський, генеральний директор Українського Державного науково-технічного центру «Енергосталь»
28 серпня 2009
Володимир Семиноженко: "За борги уряду кожен з нас має викласти майже половину свого доходу"
«Глава діючого уряду, увійшовши у передвиборний раж, остаточно переплутала реанімацію української економіки з її евтаназією», - так лідер «Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко прокоментував пропозицію прем'єр-міністра збільшувати борги України.
27 серпня 2009
«На Україну не зважатимуть до тих пір, поки вона не навчиться захищати свої національні інтереси сама» - Володимир Семноженко
«Слабка Україна, що роздирається політичними протиріччями не потрібна ані Заходу, ані Сходу, - так лідер «Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко прокоментував заяву представника НАТО Джеймса Аппатурая про те, що Альянс не має наміру надавати Україні військову допомогу для забезпечення її національної безпеки.
27 серпня 2009
Незалежне зовнішнє оцінювання діяльності Міносвіти
На яку оцінку заслуговує Міністерство освіти і науки за підсумками вступної кампанії 2009 року? Чи відбулася в Україні повноцінна освітня реформа? Чи дійсно якісною є українська освіта? Кого готують українські ВНЗ: високих професіоналів чи потенційних безробітних? Які фахівці потрібні національній економіці?
26 серпня 2009
«В Україні влада під час кризи заощаджує на своєму народі, але не на собі», - Володимир Семиноженко
«Якщо уряд, президент, спікер парламенту і народні депутати дійсно печуться про українців, як вони наввипередки розповідають, хай відмовляться від своїх зарплат або хоча б скоротять їх як мінімум удвічі», - заявив лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко.
26 серпня 2009
"Не можна виховувати національну гідність на почутті жалю до себе", - Володимир Семиноженко
«З самого початку незалежності українцям розповідають про їх страждання і гоніння, і перекладають всю провину за провали в побудові української держави на зовнішніх агресорів. Перш за все, треба відверто відповісти на питання, чи все зробили національні лідери для процвітання країни, як у минулому, так і сьогодні. Чи завжди їхні рішення відповідали національним інтересам, чи вірно були обрані внутрішні і зовнішні пріоритети?» - заявив лідер "Громадянського руху "Нова Україна", голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко.
25 серпня 2009
«Без попередньої оцінки українських експертів народне обговорення нової Конституції – гола передвиборна пропаганда», - Володимир Семиноженко
«Спочатку людей втомили розповідями про те, що всі біди в Україні від поганої Конституції, а тепер як передвиборну фішку підкидають їм проект нової Конституції. Влада знову нав'язує виборцям політику, щоб відвернути від щоденних економічних проблем», - заявив лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко.
21 серпня 2009
Україна втрачає свою незалежність?
Лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика» Владимир СЕМИНОЖЕНКО вважає, що в День Незалежності Президент, прем`єр і парламентарії повинні зробити спільну заяву про те, що заради порятунку економіки вони відмовляються від міжусобної боротьби за владу.
20 серпня 2009
У незалежної України попереду ще багато роботи на шляху до своїх досягнень
Напередодні Дня незалежності керівники регіональних організацій «Громадянського руху «Нова Україна» висловили свої думки про успіхи і провали на шляху побудови незалежності і суверенності української держави.
20 серпня 2009
Семиноженко: політика України залежить від чотирьох-п'яти найбагатших людей
Без зміни принципів формування влади Україна приречена на бутафорську незалежність, вважає лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир СЕМИНОЖЕНКО.
20 серпня 2009
Експертний погляд на українську незалежність
19 серпня 2009
Посилити і відновити
День незалежності – привід для прилюдної гордості за свою державу. Немає сумніву, що політики скористаються ним наповну. В черговий раз розкажеть нам, якою вони хочуть бачити Україну і як всією душею хворіють за її майбутнє. Але в останні, несвяткові, дні причин для гордості не багато. Сьогоднішня українська реальність така, що рівень корупції – рекордний для розвиненого світу, а втрати від економічного падіння – найбільші серед країн СНД.
17 серпня 2009
«Звернення президента Росії Дмитра Медведєва до української влади – сигнал того, що позиція громадянського суспільства в Україні має бути активнішою», - Володимир Семиноженко
«Президент Медведєв озвучив те, що думають про українську владу як мінімум дві третини українців: повна неспроможність стабілізувати політичну ситуацію і проводити прогнозовану економічну політику, навмисне погіршення російських відносин всупереч історичній логіці і, головне, волі свого народу», - заявив лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко.
17 серпня 2009
«Якщо Київ розглядатиме Москву як одну зі світових столиць поряд з Брюсселем і Вашингтоном, то втратить бонуси, які дають відношення з Росією на основі дружби і стратегічного партнерства», - Володимир Семиноженко
«На відміну від стосунків з іншими країнами,з Росією нам не потрібно витрачати роки на побудову стратегічного партнерства. Братські стосунки, культурна єдність двох народів, економічна інтеграція – історична данність, яку не змынити, яка б влада не була в Україні. Українсько-російські стосунки – окремий напрям нашої внутрішньої і зовнішньої політики. Не розуміти цього – значить, демонструвати політичну незрілість», - заявив лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика" Володимир Семиноженко.
13 серпня 2009
Не такий страшний Мєдвєд...
Багато вельми шанованих експертів стверджують, що різкі вислови Дмитра Медведєва сколихнуть патріотичні відчуття українців, а заразом піднімуть президентський рейтинг Ющенка. Не сколихнуть і не піднімуть. Люди добре розуміють, що українська влада не стане ефективніша, а само держава – успішніше лише через те, що ми віддалимося від Росії.
12 серпня 2009
Семиноженко: "Українсько-російські стосунки теж час перезавантажувати"
"Перезавантаження російсько-українських відносин сьогодні ще важливіше, ніж російсько-американських, що було найбільш гучною міжнародною ініціативою останнім часом. Більш того - стосунки двох наддержав багато в чому пов'язані саме з "українським питанням", - вважає лідер "Громадянського руху "Нова Україна", глава партії "Нова політика" Володимир Семиноженко.
12

Архів

Опитування

Чим Вам особисто запам’яталася місцева виборча кампанія?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення