Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут Вся увага - регіональним проблемам
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Вересень 2009

30 вересня 2009
«Про сучасний стан і напрями розвитку мовної політики в Україні»
Сьогодні в світі існує 40 країн, де дві (і більш) мови є державними. Кожна країна сформувала свій підхід до мовної політики відповідно власному унікальному історичному, політичному, економічному, соціальному досвіду і етнонаціональній ситуації.
30 вересня 2009
«Ми націлюємося не на 3% голосів, а на великий політичний проект, який задасть порядок денний нової Верховної Ради і сформує оновлену виконавчу владу», - Володимир Семиноженко.
«Ми знаємо, як створювати великі політичні партії. Свого часу я був одним з авторів програми Партії регіонів і два роки її очолював доти поки вона не стала перетворюватися на бізнес-проект», - заявив лідер «Громадянського руху Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко.
30 вересня 2009
Володимир Семиноженко: Продавати заводи – не будувати
Називаючи продаж Одеського припортового заводу «крупною інвестицією до бюджету», прем'єр-міністр і її колеги по партії демонструють дуже вільне володіння економічною термінологією, - вважає лідер Громадянського руху «Нова Україна», академік НАНУ Володимир Семиноженко.
30 вересня 2009
Володимир Семиноженко: Приватизація ОПЗ – інвестиція в президентську кампанію одного кандидата
Конкурсний продаж Одеського припортового заводу провалився, проте інцидент далеко не вичерпаний, - так прокоментував результати вчорашнього аукціону з продажу ОПЗ лідер Громадянського руху «Нова Україна», академік НАНУ Володимир Семиноженко.
30 вересня 2009
«З точки зору останніх тенденцій в світовій політиці, питання членства України в ЄС втратило актуальність», - Володимир Семиноженко
«Глобальні виклики, породжені кризою, змусили світових лідерів мислити вже не антагонізмами, а міжцивілізаційними категоріями. Та ж проблема європейської безпеки розглядається вже по-іншому. Світ приходить до розуміння, що це не має бути боротьба Росії і ОДКБ з НАТО, а швидше, співпраця між двома таборами на користь всього Євразійського континенту» - заявив лідер «Громадянського руху Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко на прес-конференції під час візиту до Кіровоградської області.
30 вересня 2009
«Зона вільної торгівлі з ЄС спрямована на те, щоб використовувати потенціал України на користь Євросоюзу», - Володимир Семиноженко
«Асоційоване членство, східне партнерство для євроінтеграції України – все це не більше ніж дитячі іграшки. Насправді, Україна нічого не зробила у напрямі реальних перспектив членства в ЄС. Навпаки – в Європі однозначно заявили, що в найближчому майбутньому не бачать нашу країну в цій якості», - заявив лідер «Громадянського об'єднання Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко на прес-конференції під час візиту до Кіровоградської області
30 вересня 2009
Семиноженко презентував в Кіровограді рух «Нова Україна»
Володимир Семиноженко, академік НАН України, представив Кіровограду громадянський рух під назвою «Нова Україна», лідером якого він є. Учасники руху, який в Кіровограді очолила Людмила Левченко, впевнені, що єдиний спосіб перемогти кризу в державі і відновити владу – повернути виборам їх народний статус.
29 вересня 2009
«Після кошмару 2005 року українцям потрібно самим заново відбудовувати свою країну», - Володимир Семиноженко.
«Причина того, що Україна просто падає в прірву, у владі, яка сформована не суспільством, а 2-3 політиками, за якими стоять 2-3 «грошових мішка». За рівнем якості інститутів держави країна виявилася в другій сотні, поряд з африканськими країнами», - заявив лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко під час зустрічі з громадськістю міста Кіровоград.
29 вересня 2009
«Україні потрібна диктатура закону, але не диктатура одного політика», - Володимир Семиноженко.
Сьогодні лідера, якому довіряло б більше половини українців, немає. І зовсім не тому, що немає талановитих професіоналів, яким можна було б довірити країну. Поки парламент формуватимуть вождистські партії, такий лідер і не з'явиться», - заявив лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко під час перебуваня в Кіровоградській області.
29 вересня 2009
«Горе-демократи, які зараз при владі, настільки всіх утомили, що переважна більшість українців висловила довіру білоруському президентові Олександру Лукашенку», - Володимир Семиноженко
Українських політиків, яким довіряло б більше половини українців, немає. В той же час соцопитування показали, що близько 60% наших громадян виразили довіру і не проти, щоб керівниками держави були Володимир Путін, Дмитро Медведєв, і, найнесподіваніше, - Олександр Лукашенко. Нинішні демократии, які зараз при владі, стільки наробили, що українці віддають перевагу «останньому диктаторові в Європі» президента Білорусії», - заявив лідер «Громадянського руху «Нова Україна», голова партії «Нова політика» Володимир Семиноженко під час зустрічі з громадськістю міста Кіровоград.
28 вересня 2009
«Без участі центральної влади говорити про прикордонну співпрацю України з Росією і Білоруссю можна лише як про майбутні перспективи», - Дмитро Попов
«Досвід функціонування єврорегіону «Дніпро», куди з нашого боку входить Чернігівська область, з боку Білорусі – Гомельська, і Брянська область – з боку Росії, показує, що будь-які починання позбавлені перспектив без участі центральних органів влади», - заявив глава регіональної організації «Громадянського руху «Нова Україна» в Чернігівської області, депутат міськради Чернігова Дмитро Попов.
28 вересня 2009
«Сьогодні всі політичні сили в Україні зацікавлені в розвалі парламентаризму і заради цієї мети вони розвалюють державу», - Віктор Мусіяка
Так член «Українського форуму», провідний експерт з Конституційного права Віктор Мусіяка прокоментував вірогідність дострокового розпуску Верховної Ради.
28 вересня 2009
Володимир Семиноженко: «Шлях до Європи лежить через Росію»
На вихідних в живописному містечку під Бєлгородом, в санаторії «Красиво», пройшло шосте засідання Російсько-Українського форуму.
28 вересня 2009
Всенародне обговорення чи сумнозвісний «одобрямс»?
Виконавчий секретар «Українського Форуму» дав коментар з приводу ініційованого Президентом всеукраїнського обговорення нового проекту Конституції.
26 вересня 2009
Відбулося VI засідання Українсько-російського Форуму
26 вересня 2009 року в Бєлгороді відбулося VI засідання Українсько-російського Форуму, присвячене проблемам і перспективам міжрегіональної (прикордонної) співпраці України і Російської Федерації. Захід проводився під спів головуванням губернатора Бєлгородської області Є.С. Савченка і лідера Громадянського руху «Нова Україна», академіка В.П. Семиноженка.
26 вересня 2009
Володимир Семиноженко взяв участь у відкритті VII міжнародного фестивалю слов'янської культури "Хотмижська осінь"
26 вересня 2009 року в Бєлгороді відбулось відкриття VII міжнародного фестивалю слов'янської культури "Хотмижська осінь", присвяченого 300-річчю Полтавської битви.
26 вересня 2009
«На рівні єврорегіонів Росія і Україна вже існують в реальності Великої Європи», - Володимир Семиноженко
«Будь-який інтеграційний процес на європейському континенті неминуче «спіткнеться» об Україну. Ця велика держава в центрі Європи як і раніше є «глобальною периферією», а значить, і зоною потенційної нестабільності. Геополітична ситуація помінялася, а Україна залишається дратівливим чинником», - заявив співголова Українсько-Російського Форуму, лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко, виступаючи на шостому засіданні Українсько-Російського Форуму, яке проходить сьогодні в Бєлгороді (РФ) і присвячено перспективам розвитку міжрегіональної співпраці України і Росії.
26 вересня 2009
Велика Європа не відбудеться без Великої Росії
«Сучасна Росія стає все більш цікавою Заходу. В Європі зростає розуміння того, що діючи у відриві один від одного, або навіть змагаючись, Росія і Європа не зможуть претендувати на роль первинних центрів сили, рівних США і Китаю», - сказав співголова Українсько-Російського Форуму, лідер Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко, виступаючи на шостому засіданні Українсько-Російського Форуму, яке проходить сьогодні у Бєлгороді (РФ) і присвячено перспективам розвитку міжрегіональної співпраці України і Росії.
24 вересня 2009
"Кримчани втомилися від безвладдя і чекають порядку, але не демонстрації сили", - Валерій Тарасов
Лідер Кримського регіонального оргкомітету «Громадянського руху «Нова Україна», ректор Кримського інституту бізнесу Валерій Тарасов прокоментував діяльність начальника Головного управління МВС в Криму Геннадія Москаля з розслідування законності дій влади Сімферополя в земельних питаннях.
24 вересня 2009
«Вакарчук і Тимошенко продовжують експериментувати над вищою освітою», - Володимир Семиноженко
Міністр Вакарчук і уряд Тимошенко продовжують будувати «потьомкінські села» у сфері освіти. Зміни в закон «Про вищу освіту», на їх думку, покликані «підвищити якість української освіти і адаптувати її до європейських стандартів». Насправді це два різні завдання – формальна європеїзація зовсім не веде за собою підвищення рівня знань наших випускників. Швидше навпаки, як всі переконалися на прикладі тестів і Болонського процесу, - вважає лідер «Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Семиноженко.
1234

Архів

Опитування

Коли, на Вашу думку, слід проводити чергові вибори до Верховної Ради?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення