І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає Вся увага - регіональним проблемам
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Січень 2010

29 січня 2010
Президент знов розколює суспільство
Екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони, виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков прокоментував указ президента про визнання воїнів ОУН-УПА учасниками боротьби за незалежність України.
29 січня 2010
Після відставки Луценка, Юлія Тимошенко стала «кульгавою качкою»
Якщо президента, що йде, вже давно списали з рахунків і прозвали «кульгавою качкою», то тепер «скульгавіла» і Юлія Тимошенко, - вважає лідер Громадянського блоку «Нова Україна» Володимир Семиноженко.
29 січня 2010
Новий посол - нові завдання
Нарешті відбулося. 25 січня ц.р. до України прибув посол Російської Федерації Михайло Зурабов. Того ж дня він вручив міністрові закордонних справ України Петру Порошенко копію вірчої грамоти. Згідно дипломатичній практиці з цієї миті новий посол може приступити до виконання в певному обсязі своїх повноважень. Сказана Віктором Черномирдіним в червні 2009 року фраза про те, що його наступником буде «чорнявий і симпатичний посол», поступово обростала чутками і всілякими домислами. Незабаром, правда, ім'я, що зберігається, стало надбанням гласності, і це трапилося після того, як російська сторона звернулася за агреманом (попередньою згодою) на приїзд до Києва нового посла. Проте інтрига все ж таки збереглася.
28 січня 2010
Голосувати за Тимошенко невигідно
«Юлія Тимошенко відверто «підкупає» виборців, але насправді за неї голосувати не вигідно. Вона підіймає зарплати тим, хто за неї ніколи не голосував – шахтарям та робітникам, й не підіймає – власному електорату», - заявив лідер «Нової України» Володимир Семиноженко під час свого візиту до Чернігова.
28 січня 2010
2 коментаря

Тепер людина – це комашка, яку будь-хто може розтоптати
Лідер регіональної організації «Нової України» в м. Дніпродзержинськ Василь Швець упевнений, що від нового президента українці чекають перш за все конкретики.
28 січня 2010
Державна політика – це командна гра
«Юлія Тимошенко стверджує, що вона – один на один з кризою. Це правда, адже в неї немає команди.
28 січня 2010
Микола Азаров: «Беспристрасні цифри зафіксували вельми невтішну для України новину – падіння економіки продовжується»
Так народний депутат від Партії регіонів прокоментував звіт Держкомстату про соціально-економічний стан країни в 2009 році.
27 січня 2010
Настав час добре вигострити сокиру, аби порубати коріння корупції
Я чекаю від нового президента, що в державі запанує спокій і ми нарешті об’єднаємося навколо України, навколо нашого спільного дому, бо країна у всіх нас одна, - сказав лідер регіональної організації «Нової України» у Полтавській області Володимир Слєпцов.
27 січня 2010
Зараз не потрібно ні тігрюль, ні кіс, ні сердечок, зараз потрібно просто працювати.
Гендиректор НТК "Інститут монокристалів" НАН України Володимир Семиноженко в другому турі президентських виборів збирається проголосувати за Віктора Януковича.
27 січня 2010
Треба мати не стільки сильну руку, скільки сильні голови
Відповідаючи на питання журналіста НРКУ, чи не симпатизуватимуть українці президенту-диктатору, бо вже втомилися від хаосу, Володимир Семиноженко підкреслив: «Самі українці під диктатурою розуміють зовсім не абсолютну владу, яка займається самодурством».
27 січня 2010
Володимир Семиноженко: «Треба обирати не прізвища, а ті команди, які зможуть ефективно працювати після виборів»
Лідер Громадянського блоку «Нова Україна» Володимир Семиноженко вважає об’єднання Партії регіонів і БЮТ абсолютно неможливим. Про це він заявив в інтерв’ю Національній радіокомпанії України.
27 січня 2010
Україна знаходиться у вакуумі безпеки
Екс-міністр закордонних справ, заступник голови «Українського форуму» Анатолій Зленко вважає, що питання про членство України в НАТО не повинне підміняти собою масштабнішу проблему – як в сучасних умовах ми можемо забезпечити національну безпеку.
26 січня 2010
Заява Громадянського блоку «Нова Україна»
7 лютого нашому народу належить зробити справді доленосний вибір – обрати Президента, здатного об’єднати націю, забезпечити злагоджену роботу всіх гілок влади, всіх державних інститутів, радикально змінити ситуацію в державі. Необхідно, насамперед, покінчити з популізмом і демагогією, непрофесіоналізмом і волюнтаризмом в управлінні економічними і соціальними процесами, безвідповідальністю і тотальною корупцією.
26 січня 2010
Відбулася зустріч з Постійним представником Міжнародного Валютного Фонду в Україні Максом Ол"єром.
Сьогодні, 26 січня відбулася зустріч представників "Українського форума" і "Нової України" з Постійним представником Міжнародного Валютного Фонду в Україні Максом Ол"єром, в ході якої обговорювалися актуальні питання соціально-економічного становища України, стан та перспективи співробітництва України та МВФ, шляхи залучення громадянського суспільства до процесу контролю за економічною діяльністю уряду.
26 січня 2010
Потрібна нова ідеологія українсько-російських стосунків.
Екс-міністр закордонних справ України, заступник голови «Українського форуму» Анатолій Зленко впевнений, що ряд політичних і дипломатичних непорозумінь, пов'язаних з приїздом до Києва нового посла РФ, послужили погану службу обом державам.
26 січня 2010
Екс-заступник генпрокурора оприлюднив новий компромат на Тимошенко і Лазаренка
Україна не чинить активних дій для повернення коштів екс-прем'єра Павла Лазаренка, арештованих американським правосуддям. Про це на прес-конференції у понеділок заявив екс-заступник генпрокурора Микола Обиход.
25 січня 2010
Георгій Сарібеков: «Два перші роки навчання витрачаються на загальні предмети, а вже через рік – захист студентом бакалаврського диплома»
Сьогодні – День студента. Гарний привід обговорити сьогоднішній стан української освіти. Свої думки і оцінки із цього приводу запропонував Георгій Сарібеков – проректор з наукової роботи і зовнішніх зв'язків Херсонського національного технічного університету, учасник Громадянського блоку «Нова Україна».
25 січня 2010
За що живе країна з порожньою казною?
Три тижні без бюджету. Казенний гаманець порожній. Грошей не вистачає вже не на капітальні витрати, а на виплату пенсій і зарплат бюджетникам. Не за горами і черговий платіж за російський газ. Де взяти гроші? Їх можна надрукувати, можна зайняти за кордоном або... у своїх громадян. Про способи заповнити бюджетну порожнечу Валентин Симоненко, глава Рахункової палати України.
25 січня 2010
Георгій Крючков: «Є сумніви в адекватності мислення і дій чинного президента»
«Присвоєння звання Героя України Степану Бандері є логічним кроком для В. Ющенка, який прагне нав’язати нашому народу як національну ідею махровий націоналізм. Це виклик не тільки народу України, а й усій європейській спільноті, яка не сприймає героїзацію фашистських пособників», - вважає виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.
25 січня 2010
Валерій Тарасов: «Україна спробувала «стрибнути» в європейську систему, проте інші країни формували її століттями»
За рівнем освіти Україна, як і раніше, займає досить високі місця в міжнародних рейтингах. Проте, наші позиції з кожним роком не покращуються, а навпаки падають. Жодного українського вузу немає в топ-100 університетів. З чим це пов'язано? Які реформи потрібні українській системі освіти?
1234

Архів

Опитування

Як Ви ставитеся до скасування політичної реформи 2004 року?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення