Вся увага - регіональним проблемам Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Лютий 2010

25 лютого 2010
10 коментарів

Демарш Ющенка, Тимошенко і Ко – від політичного безкультур’я.
Той факт, що деякі перші особи держави проігнорували інавгурацію Віктора Януковича, відображає загальний рівень української політичної культури. Подібний вчинок не прикрашає ані главу уряду, ані сам уряд, ані парламентську фракцію БЮТ. Таку думку висловив політолог Сергій Жильцов.
25 лютого 2010
5 коментарів

«Примирюй і розвивай!»
«У нового президента немає ані найменшого права на помилку. У ядерній фізиці є поняття критичної маси. На поточному етапі Україна якраз близька до того, щоб її перевищити – ще один невірний крок, ще грам зволікання – і вибуху не уникнути, - вважає лідер Громадянського блоку «Нова Україна» в м. Севастополі Андрій Григоров.
25 лютого 2010
4 коментаря

Перші призначення президента – хороший сигнал. Все йде за планом
«Перші кадрові призначення – завжди тестові. Свій перший іспит Янукович склав на відмінно. Видно, що його установка на формування сильної команди професіоналів у владі – не просто слова» - заявив лідер Громадянського блоку «Нова Україна» Володимир Семиноженко.
25 лютого 2010
Георгій Крючков: Нам потрібно радикально змінити ставлення до Збройних сил
Треба радикально змінити ставлення до Збройних сил. Таке переконання висловив в ефірі Радіо "Ера-fm" народний депутат Верховної Ради III-IV скликань, колишній глава Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони Георгій Крючков.
24 лютого 2010
8 коментарів

Глава Рахункової палати України: країна йде до дефолту
Якщо влада не прийме термінових заходів з поліпшення стану економіки, Україні загрожує дефолт. Про це заявив глава Рахункової палати України Валентин Симоненко.
24 лютого 2010
2 коментаря

Янукович доможеться безвізового режиму з ЄС - А. Зленко
Новообраний Президент Віктор Янукович зробить все для того, щоб домогтися від Євросоюзу запровадження безвізового режиму для України. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив колишній міністр закордонних справ Анатолій Зленко.
24 лютого 2010
2 коментаря

Країна незалежна, коли у людей на столі сім сортів сиру і три – вина.
Новий президент, перш за все, повинен гарантувати всім нам упевненість в сьогоденні і майбутньому, проте для цього повинен працювати 25 годин на добу, - вважає лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» в АР Крим Валерій Тарасов.
24 лютого 2010
1 коментар

Жага влади застить очі…
Заяви прем'єр-міністра, колишнього кандидата в президенти України пані Тимошенко, яка програла вибори, про те, що вона не визнає Віктора Януковича обраним президентом, збирається ігнорувати церемонії його інавгурації, викликає, щонайменше, подив, - сказав виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.
23 лютого 2010
1 коментар

Деякими заявами Тимошенко зацікавиться СБУ?
Коментуючи заяву Юлії Тимошенко про те, що «Янукович – не наш президент», Роберт Іванчо відзначив: «Ці слова виголошує не приватна особа, а державний чиновник вищого рангу.
23 лютого 2010
2 коментаря

Потрібно забути раз і назавжди про те, щоб ділити українців за політичними уподобаннями
«Побажання новому президентові просте – працювати, працювати і ще раз працювати. Зібрати команду, яка відображатиме структуру всього українського суспільства, а значить, включати не лише членів Партії регіонів, але і ідеологічних соратників з інших партійних і громадянських організацій, і розробити план розвитку країни», - вважає лідер регіональної організації «Нової України» в Закарпатськый області Роберт Іванчо.
23 лютого 2010
В українців різні кандидати, але загальні цінності
Українці голосують за різних кандидатів, але це не означає, що вони сповідують різні цінності. Як показало соціологічне дослідження Інституту соціології НАНУ, карта електоральних симпатій, де Україна дійсно поділена надвоє, не збігається з картою ціннісних переваг.
23 лютого 2010
Консолідація «від зворотного»
В українському суспільстві вже сформований певний консенсус відносно тих проблем, які зазвичай використовуються політиками як інструмент розколу. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Інститутом соціології НАН України.
23 лютого 2010
Вітаємо з Днем захисника Вітчизни!
Зі святом, дорогі чоловіки!
23 лютого 2010
Від ідеалів «помаранчевої» влади відмовляється навіть Західна Україна
Провальна політика «помаранчевої» влади привела до розмивання ідентичності жителів західних областей України. Сьогодні ні з проблеми НАТО, ні з питання стосунків з Росією у них вже немає такої єдності, як п'ять років тому.
22 лютого 2010
2 коментаря

Президент має взяти на себе відповідальність за країну, але разом з відповідальністю йому потрібні повноваження
Запросивши під свої знамена найкращі сили, новий президент має почати розбудовувати Україну. Адже зволікання відкине нашу державу хтозна куди. Таку думку висловив лідер регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» в Полтавській області Володимир Слєпцов.
22 лютого 2010
2 коментаря

Від Януковича люди чекають якісного ривка
«Країна потребує оновлення – цього чекають всі українці, незалежно від того, якого кандидата вони підтримали на президентських виборах. Люди втомилися від пустих розмов і фарисейства політиків. Прийшов час якісного ривка», - вважає лідер регіональної організації «Нової України» в Чернігівської області Дмитро Попов.
22 лютого 2010
3 коментаря

Прем’єр повинен бути однодумцем президента. Тому Тигіпко та Яценюк не підходять.
Дмитро Попов («Нова Україна», Чернігівська область) впевнений, що кращим прем'єром при президентові Януковичі буде Микола Азаров. У цьому випадку і президент, і глава кабміну проводитимуть єдину політичну лінію, і гілки влади, нарешті, почнуть працювати «в унісон».
22 лютого 2010
5 коментарів

Можна як завгодно ставитись до нового президента, але його інавгурація – справа державної ваги
Дивує позиція багатьох наших політиків і державних діячів, їх хуторянський рівень, який ображає честь і гідність країни, - заявив виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков у зв'язку з відмовою поки що перших осіб держави взяти участь в інавгурації Віктора Януковича.
21 лютого 2010
2 коментаря

Зленко: Україна повинна брати активнішу участь у процесі ядерного роззброєння
Україна, на власному прикладі продемонструвавши можливість відмови від ядерної зброї, зобов'язана активніше брати участь у глобальному процесі ядерного роззброєння, заявив екс-міністр закордонних справ України Анатолій Зленко.
20 лютого 2010
За 2009 рік наш державний апарат збільшився на 12 тисяч людей - М.Азаров
Команда Януковича зменшить урядові посади та витрати на утримання державного адміністративного апарату, - про це в ефірі телеканалу Інтер сказав народний депутат від фракції Партії регіонів Микола Азаров.
12345

Архів

Опитування

Як Ви ставитеся до скасування політичної реформи 2004 року?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення