І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає Вся увага - регіональним проблемам
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Березень 2010

31 березня 2010
Кабмін виділив 32 млн. гривень на медалі ветеранам
Кабінет Міністрів України виділить 32 мільйонів гривень на виготовлення ювілейних медалей, які вручатимуться ветеранам до Дня перемоги. Про це повідомив віце-прем'єр Володимир Семиноженко.
31 березня 2010
1 коментар

Аграріям потрібні дешеві кредити
Всі ці напрями бути й є приорітетними в сільському господарстві України, але зараз переживають занепад, тому новому уряду України потрібні конкретні дії по відновленню цих галузей, сказав керівник Миколаївської обласної організації «Нова Україна» Олександр Бердников, коментуючи інформацію про визначення Міністерством аграрної політики рослинництва, свинарства і молочного скотарства пріоритетним сферами для розвитку агросектору.
31 березня 2010
Питання, які хвилюють Полтавщину – це питання, які хвилюють всю Україну.
Керівник Полтавської регіональної організації Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Слєпцов вважає, що всі процеси у місцевій владі йдуть згідно Конституції. Так він прокоментував інформацію про кадрові зміни в обласній адміністрації.
30 березня 2010
2 коментаря

Володимир Семиноженко: Якщо ми хочемо побудувати потужну економіку, нам не обійтись без науки
«Україна досі демонструє високий рівень наукових досліджень і здатність створювати унікальні розробки і технології, затребувані в наукових проектах світового значення? - заявив Володимир Семиноженко під час брифінгу щодо питань науково-технологічного та інноваційного розвитку України, присвяченого запуску дослідницької програми Великого адронного колайдера у Центрі Європейських ядерних досліджень (ЦЕРН.
30 березня 2010
1 коментар

«У України та Росії була спільна перемога у війні, і свято перемоги також спільне»
Питання проведення у Севастополі на честь Дня Перемоги спільного параду за участю Воєнно-морських сил України та Чорноморського флоту Росії навіть не підлягає обговоренню, вважає керівник Севастопольської організації громадянського руху «Нова Україна» Андрій Григоров.
30 березня 2010
Україні потрібна справжня опозиція, а не дешевий самопіар Тимошенко
Нова влада моє якісно реагувати на висловлювання, подібні заяві Юлії Тимошенко відносно Конституційного Суду, а саме - провадити чітку інформаційну політику, не звертати увагу на подібне, оскільки воно не має глибокого правового чи політичного змісту, вважає Руслан Стадніченко, координатор громадянського руху «Нова Україна» в Кіровоградській області.
30 березня 2010
Заяви Тимошенко не завдадуть школи коаліції
Заяви Юлії Тимошенко виглядають дещо емоційними та суто політичними – вони, зокрема, ніяким чином не вплинуть ані на її рейтинг, ані на позицію президента, чи коаліції, чи суду. Так коментує політолог Сергій Жильцов заяви лідерки БЮТ про те, що на суддів Конституційного Суду, які мають винести рішення у справі про легітимність коаліції, здійснюється тиск з боку влади та погрози вимагати звільнення всіх суддів КСУ, які віддадуть свій голос за легітимність коаліції
29 березня 2010
Теракти в московському метрополітені некоректно використовуються опозиціонерами
Трагічні події в Москві, самому її центрі – це дуже тривожний знак, - вважає виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.
29 березня 2010
Входження в ЄС чи ЄЕП є сценарієм минулого
Повною мірою Україна здійснить національні інтереси лише тоді, коли перестане вибирати між ЄС і ЄЕП, - заявив Володимир Семиноженко
29 березня 2010
Цьогорічне свято Перемоги має бути особливим не тільки для України
Кабінет міністрів вже затвердив низку заходів, присвячених святкуванню 65 річниці Перемоги у Другій світовій війні. На думку Володимира Коломійця, керівника Черкаської регіональної організації громадського руху «Нова Україна», цьогорічне свято Перемоги буде особливим з багатьох причин.
29 березня 2010
Новий уряд має врегулювати суперечності, що виникли між ветеринарними службами України та Росії
Питання зміцнення відносин із Російською Федерацією має принципове значення для економіки України. У спадок від попередників уряд Миколи Азарова отримав кілька хронічних конфліктів, починаючи від глобального газового, за яким слідкує вся Європа, і закінчуючи локальними. Один з таких конфліктів – протистояння ветеринарних служб двох держав, зазначає керівник Чернігівської регіональної організації «Нова Україна» Дмитро Попов.
29 березня 2010
Студентів потрібно мотивувати здобувати якісні знання не заради диплому, а заради майбутньої професії.
Якщо держава турбується про свою науку, свій науковий потенціал, прагне бути конкурентоспроможною на світовому ринку, вона має турбуватися про майбутніх спеціалістів у різних галузях ще зі школи, шукати таланти і витрачати гроші на їхню підготовку, створювати для них умови та робочі місця, вважає Василь Швець, керівник Дніпродзержинської міської організації «Нова Україна».
29 березня 2010
7 коментарів

Видрін: «Семиноженко вперше за п’ять років озвучив проукраїнську позицію»
Володимир Семиноженко вперше за п'ять років озвучив проукраїнську позицію. Так заступник секретаря Ради нацбезпеки, політолог Дмитро Видрін прокоментував заяву Семиноженка про ідею створення союзу між Україною, Росією і Білоруссю.
29 березня 2010
1 коментар

Співчуваємо рідним та близьким загиблих унаслідок терактів у московському метрополітені
Учасники Громадянського руху «Нова Україна» висловлюють щире співчуття рідним та близьким загиблих унаслідок терактів у московському метрополітені. Те, що сталося – велика трагедія не тільки для росіян, але для усього цивілізованого світу.
28 березня 2010
3 коментаря

Єдиний вихід для відродження економіки країни - підвищення її наукоємності
«Для мене, як для віце-прем'єра, що відповідає за науково-технічні і гуманітарні питання важлива проблема інтеграції країни», заявив Володимир Семиноженко в ході передачі «Шустер live»на каналі Україна.
26 березня 2010
1 коментар

«Незалежне тестування ледь не знищило заочну освіту»
Голова Вінницької регіональної організації «Нова Україна» Анатолій Малярчук вважає доцільними зміни правил прийому до вузів, згідно яким знання абітурієнта будуть оцінюватися за трьома складовими - результатами тестування, середнім балом атестату (за 200-бальною шкалою), і оцінкою вузу, що може виставлятися, приміром, за результатами співбесіди або тестування абітурієнта на профпридатність.
26 березня 2010
Середній бізнес потребує державної підтримки не менш, ніж малий
Уряд призначив Головою Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайла Бродського. Дмитро Попов, голова Чернігівської регіональної організації Громадянського руху «Нова Україна» сподівається, що новий голова дійсно працюватиме над проблемами, які сьогодні має в Україні малий та середній бізнес, особливо приділяючи увагу всім законодавчим ініціативам, що можуть зашкодити підприємцям.
26 березня 2010
«Дайте людям можливість працювати – і через рік ви не впізнаєте місто і країну
Одним із першочергових завдань новий уряд вважає відновлення в Україні вільних економічних зон та територій пріоритетного розвитку. Голова Херсонської регіональної організації «Нова Україна» Георгій Сарібеков вважає, що це необхідний крок, особливо за умов нинішнього невтішного стану багатьох галузей економіки країни.
26 березня 2010
Хмельниччина чекає від нового губернатора відновлення промисловості
Новий губернатор Хмельниччини має відповідально поставитися до підбору команди, зібрати спеціалістів, тих людей, які своєю працею та розумом зможуть вести за собою ту чи іншу галузь, вважає керівник регіональної організації «Нова Україна» Віктор Коцемір.
25 березня 2010
Співпраці України і Росії допоможе атмосфера довіри
Атмосфера пошани і довіри в російсько-українських відносинах допоможе сторонам вибудовувати динамічну співпрацю на користь обох сторін, вважає колишній глава МЗС України Анатолій Зленко.
123456

Архів

Опитування

Чим Вам особисто запам’яталася місцева виборча кампанія?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення