Вся увага - регіональним проблемам Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Квітень 2010

30 квітня 2010
4 коментаря

За корупційні дії мають відповідати обидві сторони процесу
Ефективна боротьба з корупцією має починатися на найнижчому рівні, вважає голова Сумського регіонального штабу Громадянського блоку «Нова Україна» Юрій Заложков. На його думку, про це повинні пам’ятати ті спеціалісти, яких призначили для посилення цього процесу на найвищих рівнях влади.
30 квітня 2010
1 коментар

«Нова Україна» в Криму пропонує об’єднатися для справжньої «майовки»
Кримський регіональний штаб Громадянського блоку «Нова Україна» відзначатиме свято Першого травня традиційними заходами, зокрема – першотравневою демонстрацією та зборами. Про це повідомив голова штабу Валерій Тарасов.
29 квітня 2010
Люди завжди радіють спільним святам
Миколаївський регіональний штаб Громадянського блоку «Нова Україна» візьме активну участь у святкуванні травневих свят в області, повідомив голова штабу Олександр Бєрдніков.
29 квітня 2010
4 коментаря

Українці забули, як жити у системі закону
На думку керівника Кримського регіонального штабу громадянського блоку «Нова Україна» Валерія Тарасова, вести боротьбу із корупцією потрібно на всіх рівнях одночасно.
29 квітня 2010
1 коментар

Зближення із Росією не змінює стратегічного курсу України на інтеграцію в ЄС - Анатолій Зленко
Зближення України з Росією не змінює стратегічного курсу на зближення із Євросоюзом. Таку думку висловив сьогодні на форумі "Європа - Україна" екс-міністр закордонних справ України Анатолій Зленко.
28 квітня 2010
2 коментаря

Питання перейменування Кіровограда зараз недоречне
27 квітня в Кіровограді відбулися громадські слухання, ініційовані міської радою, відносно «поверненню місту його історичної назви – Єлисаветград. Питання щодо проведення референдуму щодо перейменування міста було порушене ще в 2008 році, планувалося навіть провести регіональний референдум під час позачергових виборів у Верховну Раду, але згодом перенесли на невизначений термін. На громадському обговоренні пропонувалися й інші назви для міста, зокрема Златополь. На думку голови Кіровоградського регіонального штабу Громадянського руху «Нова Україна» Людмили Левченко, це питання сьогодні не є найактуальнішим в регіоні.
28 квітня 2010
5 коментарів

На Херсонщині відроджуватимуть вирощування бавовни
На Херсонщині існують всі сприятливі умови для того, щоб розвивати вирощування бавовни, і цими можливостями необхідно користатися, вважає голова Херсонського регіонального штабу громадянського блоку «Нова Україна» Георгій Сарібеков.
28 квітня 2010
Перше травня – свято, що об’єднує людей
Херсонський регіональний штаб Громадянського блоку «Нова Україна» вітає всіх із Травневими святами.
28 квітня 2010
4 коментаря

Перше травня залишається святом трудящих
Невдовзі – травневі свята, і Україна вкотре святкуватиме Перше травня – Міжнародний день солідарності трудящих, який вже давно й міцно зайняв своє місце серед державних свят. На думку голови Кіровоградського регіонального штабу Г ромадянського блоку «Нова Україна» Людмили Левченко це свято і надалі має зберегти свою історичну складову.
27 квітня 2010
1 коментар

Якщо опозиція не почне працювати, на її місце прийдуть інші політичні сили
Дії опозиції в парламенті навколо ратифікації Угоди про перебування Чорноморського флоту та заклики до виходу на вулиці демонструють те, що опозиція вичерпала себе та не може працювати конструктивно, вважає голова Луганської регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» Володимир Іванов.
27 квітня 2010
3 коментаря

Дії опозиції у парламенті: собака гавкає, караван іде
Ратифікація парламентом Угоди про перебування Чорноморського Флоту в Криму попри всі дії опозиції – очікуваний та логічний крок, вважає голова Чернігівського регіонального штабу Громадянського блоку «Нова Україна» Дмитро Попов.
27 квітня 2010
3 коментаря

Влада не боїться брати на себе відповідальність
В Україні з’явилась влада, яка не боїться брати на себе відповідальність за свої дії і керується виключно інтересами України, розуміючи, що її дії можуть бути сприйняті неоднозначно, вважає Володимир Слєпцов, голова Полтавського регіонального штабу громадянського руху «Нова Україна», говорячи про перші 50 днів нової влади.
27 квітня 2010
Президент України забезпечив міжнародну легітимність нової влади
Новий Президент України закладає фундамент політичної системи, що радикально контрастуватиме з попередніми способами правління двадцятирічної самостійницької епохи, вважає Руслан Стадніченко, заступник голови Кіровоградського регіонального штабу Громадянського блоку «Нова Україна», коментуючи перші 50 днів перебування на посаді президента України Віктора Януковича.
26 квітня 2010
3 коментаря

Угоди щодо Чорноморського флоту не потребують винесення на український референдум
Підписані між Україною і Росією угоди не потребують винесення на український референдум чи внесення змін до Конституції. Про це заявив народний депутат ВР III-IV скликань, голова Комітету з питань нацбезпеки та оборони у ВР III-IV скликань Георгій Крючков.
26 квітня 2010
«Коли економіка буде працювати, тоді ми матимемо джерела для вирішення соціальних завдань»
За перші дні роботи Віктор Янукович та його команда продемонстрували Україні, що до влади прийшла команда професіоналів, яка працюватиме й даватиме результат навіть у складних умовах, вважає виконуючий обов'язки голови Київського штабу Громадянського блоку «Нова Україна» Валерій Титарчук.
26 квітня 2010
1 коментар

Нова влада не повинна втрачати позитивну динаміку, яку продемонструвала на початку
Невдовзі спливають перші 50 днів перебування на посту президента Віктора Януковича, а також півтора місяці роботи його команди. Часу пройшло небагато, але новою владою вже зроблено чимало конструктивних кроків, які продемонстрували професіоналізм команди та прагнення працювати на благо України, вважає виконуючий обов'язки голови Запорізького регіонального штабу Громадянського блоку «Нова Україна» Василь Гнєвишев.
26 квітня 2010
Опозиція закликає виходити на майдани, а влада – працює.
Нова влада вже продемонструвала результати перших кроків, які є у переважній більшості позитивними. Тому зараз головне – не заважати президенту та уряду працювати на благо країни, вважає голова Закарпатського регіонального штабу громадянського блоку «Нова Україна» Роберт Іванчо.
23 квітня 2010
4 коментаря

При реформуванні пенсійної системи треба врахувати досвід країн, які вже пройшли через це
Питання пенсійної реформи – це один з найскладніших, які ми маємо зараз, і підходити до нього треба обережно й виважено, наголошує керівник Житомирського регіонального штабу громадянського блоку «Нова Україна» Дмитро Рогожин.
23 квітня 2010
2 коментаря

Україна має скорегувати пенсійний вік не тільки через вимоги МВФ, але й з урахуванням специфіки професії
Збільшення пенсійного віку в Україні є однією з рекомендацій Міжнародного валютного фонду, яка викликала соціальну дискусію на різних рівнях. На думку керівника Вінницького регіонального штабу Громадянського блоку «Нова Україна» Анатолія Малярчука, в цьому є певний сенс.
22 квітня 2010
3 коментаря

Частина коштів за оренду земель Чорноморським флотом Росії має належати Севастополю
Продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території Криму – логічне й обґрунтоване рішення, вважає керівник Севастопольського штабу громадянського блоку «Нова Україна» Андрій Григоров.
1234

Архів

Опитування

Як Ви ставитеся до скасування політичної реформи 2004 року?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення