І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут Вся увага - регіональним проблемам Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Травень 2010

31 травня 2010
1 коментар

На честь свята останнього дзвоника «Нова Україна» вручила школярам Полтавщини цінні подарунки
28 травня Активісти Полтавської регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» відвідали школи міста Карлівки та Карлівського району, де взяли участь у святі останнього дзвоника.
31 травня 2010
Останній дзвоник в Кременчуці
28 травня 2010 року в школі-інтернаті ім. Макаренка м. Кременчук відбулося свято останнього дзвоника, на якому заступник голови Кременчуцької міської організації партії «Нова політика», а також перший заступник об’єднаного громадського комітету «Новий Кременчук» Олександр Кириченко привітав випускників з закінченням навчання та вручив їм подарунки від імені партії та комітету.
31 травня 2010
2 коментаря

Форум "Запорізький екологічний атлас"
28 травня 2010 в Запоріжжі відбувся Форум "Запорізький екологічний атлас" під патронатом В.П. Семиноженка. Організаторами виступили ЗОГО «Об`єднання молодих освітян і науковців «Спілка ініціативної молоді», Громадське формування з охорони громадського порядку «Еколого-охоронний спеціалізований підрозділ «Запорізький козацький кіш», Політична партія «Нова політика», громадянський рух «Нова Україна».
31 травня 2010
4 коментаря

Роберт Іванчо: На місцях потрібно працювати
«Перехід до мажоритарної системи виборів до місцевих рад підвищить якість влади. В цьому й полягатиме принципова відмінність наступної виборчої кампанії від попередніх. На виборах до органів місцевого самоврядування мають перемогти люди, які знають, навіщо вони йдуть до влади, що саме хочуть зробити для області, міста, села», - вважає голова Закарпатського регіонального штабу Громадянського блоку «Нова Україна» Роберт Іванчо.
31 травня 2010
7 коментарів

НАТО не потрібне?
В. Янукович заявив про неготовність нашої країни до вступу в НАТО, підкресливши, що за критеріями альянсу для такого рішення ми повинні мати консолідоване ставлення більшості населення. У свою чергу міністр закордонних справ України К. Грищенко також заявив, що питання про членство України в НАТО поки що знімається. За його словами, ідея членства України в альянсі не користується підтримкою більшості українців й деструктивно впливає на ефективність зовнішньої політики держави. Зміни у зовнішньополітичному курсі України коментує екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони, виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.
28 травня 2010
2 коментаря

«Нова Україна» привітала учнів чернігівських шкіл
Представники Чернігівської регіональної організації «Нової України» відвідали урочисті лінійки та вечори, присвячені святкуванню останнього дзвоника, у середніх школах № 20, 24, 30, 34 міста Чернігова.
28 травня 2010
4 коментаря

Система закритих партійних списків призвела до граничного відчуження влади від народу
«Управляти державою повинен народ, який живе в цій державі. Саме тому я цілком й повністю підтримую думку президента Віктора Януковича про те, що мажоритарний формат виборів до органів місцевого самоврядування просто необхідний нашому суспільству», - сказав голова Хмельницької регіональної організації Громадянського блоку «Нова Україна» Віктор Коцемир.
28 травня 2010
4 коментаря

Життя буває яскравим лише тоді, коли воно присвячено не тільки обов’язкам
27 травня Голова Донецької регіональної організації «Нової України» Іван Каленюк привітав з закінченням школи випускників СШ № 43 м. Донецька. Звернувшись до учнів, він підкреслив: «Життя людини буває різнокольоровим та яскравим лише тоді, коли воно наповнене не лише роботою заради грошей або навчанням заради оцінок, тобто лише обов’язками.
28 травня 2010
6 коментарів

Кримська організація «Нової України» надала спонсорську підтримку учасникам Спеціальної Олімпіади
Футбольні команди кримських спецшкіл-інтернатів взяли участь у заходах Європейського футбольного тижня Спеціальної Олімпіади Європи/Євразії 2010, яка стартувала в Україні наприкінці квітня.
28 травня 2010
2 коментаря

Вітаємо Юрія Гумена! Громадянський блок «Нова Україна» вітає Голову Тернопільської регіональної організації Юрія Гумена з призначенням на посаду директора Державного архіву в Тернопільської області й бажає успіху, натхнення, оптимізму та міцного здоров’я.
28 травня 2010
Вписатися до світового контексту нам заважає настанова «моя хата з краю»
Розкол українського суспільства великою мірою викликаний комплексом національної меншовартості, - вважає голова Кримського регіонального штабу Громадянського блоку «Нова Україна» Валерій Тарасов.
27 травня 2010
7 коментарів

Для нової влади поки що триває «випробувальний період»
Економічна стабільність, яка призведе до покращення матеріального становища простих українців, стане найефективнішим засобом проти політичних маніпуляцій та популізму, - вважає Людмила Левченко («Нова Україна», Кировоград).
27 травня 2010
10 коментарів

Крим має стати таким само багатомовним, як Хургарда або Анталія
«Попри стереотипи, що склалися, далеко не всі кримчани підтримують надання російській мові статусу регіональної. На мою думку, це суто політичне рішення», - так голова Кримського регіонального штабу «Нової України» прокоментував дії Верховної Ради АР Крим.
27 травня 2010
4 коментаря

Сергій Жильцов: Торг навколо дати місцевих виборів продовжуватиметься
Ймовірніше вибори до органів місцевої влади відбудуться вже цього року. У чому полягатиме специфіка виборчої кампанії? Політолог Сергій Жильцов вважає, що крім традиційної ставки на харизматичних лідерів політичних сил, активніше, ніж раніше, будуть «розкручуватися» яскраві фігури партійців, добре впізнаванні в регіонах.
26 травня 2010
5 коментарів

Жоден з нас не йде з роботи просто так. Тоді чому це дозволяють собі народні обранці?
Керівництво фракції «Єдиної Росії» у Держдумі має намір боротися зі злісними прогульниками пленарних засідань – ті депутати, які ігнорують власні обов’язки, не потраплять до партійних списків на наступних виборах. А ось яким чином дисциплінувати українських парламентарів, які не просто прогулюють засідання, але й використовують димові шашки та яйця як аргумент у політичній дискусії? Голова Чернігівського регіонального штабу Громадянського блоку «Нова Україна» Дмитро Попов вважає, що проблема депутатської дисципліни має дві сторони.
26 травня 2010
8 коментарів

Рішення про «заборону ВВВ» викличе зворотну хвилю зневаги та обурення
Вчора депутати Львівської обласної ради ухвалили рішення щорічно 8-9 травня замість Дня перемоги відзначати на території області День пам’яті жертв Другої світової війни. Цим же рішенням депутати заборонили використання терміну «Велика Вітчизняна війна», який, на їхній погляд, не відповідає історичній правді. «Рішення на кшталт цього подібні до бажання відомого гоголівського героя «заборонити луну». Це свідоцтво невігластва та небезпечної зацикленості на ненависті до нашого минулого. Це – продовження збанкрутілої політики Ющенка, яка спрямована на те, щоб викреслити з історії 70 років радянської влади», - вважає виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.
25 травня 2010
3 коментаря

В Одесі за підтримки «Нової України» пройшов III Всеукраїнський форум соціально-відповідального бізнесу
Представники соціально-відповідальних компаній Одещини зібрались на свій третій форум. Цього року підприємці, яких об'єднав бізнесмен, Голова Регіонального штабу Громадянського блоку «Нова Україна» Андрій Азаров, особисту увагу приділили розвитку молодіжної ініціативи.
25 травня 2010
3 коментаря

Україна повинна отримати максимальну користь з «зовнішньополітичної паузи»
Сьогодні – час прагматизму. Міжнародне співтовариство зайняте переважно регіональними і національними проблемами, тому будь-які нові політичні конструкції виглядають декілька штучними. Таку думку висловив член ради «Українського форуму», Надзвичайний і Повноважний Посол Олександр Сліпченко, коментуючи ініціативу президента США Барака Обами зі створення нової доктрини нацбезпеки Америки. Зокрема Обама заявив, що США не можуть діяти на світовій арені поодинці і повинні застосовувати багатосторонній підхід в зовнішній політиці, укріплюючи існуючі альянси і шукаючи нових партнерів.
25 травня 2010
1 коментар

Повноваження нині діючих органів місцевої влади закінчилися ще у березні – сьогодні вони нелегітимні
Президент Віктор Янукович заявив, що проведення місцевих виборів восени є цілком реальним, і пройти ці вибори мають за мажоритарним форматом. Найближчим часом з цього питання почнуться консультації з усіма політичними силами. Чи потягне Україна ще одні вибори? «Проводити вибори буде дійсно важко – й у фінансовому, й у моральному плані, адже люди виснажені, вони втомилися від нескінчених піар-кампаній, які нічим не закінчуються. Проте повноваження нині діючих органів місцевої влади повинні були закінчитися ще у березні. Отже сьогодні вони, по суті, не є легітимними. Ця ситуація має вирішитися якомога скоріше», - вважає голова Полтавського регіонального штабу Громадянського блоку «Нова Україна» Володимир Слєпцов. Він повністю розділяє думку Віктора Януковича про те, що зволікати з місцевими виборами далі значить порушувати конституцію.
25 травня 2010
В Кременчузі створено Об'єднаний громадський комітет "Новий Кременчук".
14 травня 2010 року в місті Кременчузі відбулися засновницькі збори Об'єднаного громадського комітету "Новий Кременчук". У роботі засновницьких зборів взяли участь керівники чотирьох партійних організацій міста "Нова політика", "Партія зелених України", партія "Єдність", "Козачої партії України", депутати міської ради, директори підприємтсв, лідери громадських організацій, бізнесмени, вчені, працівники культурних установ, журналісти.
1234

Архів

Опитування

На Вашу думку, посилення повноважень Президента України це –

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення