Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає Вся увага - регіональним проблемам І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Липень 2010

30 липня 2010
3 коментаря

Відміна податкових пільг для аграріїв стане шоком для всього суспільства
Уряд планує виключити із закону «Про державну підтримку сільського господарства», який діє з 1999 року, норму про звільнення сільгоспвиробників від сплати ПДВ. Відповідний урядовий законопроект зареєстрований у Верховній Раді. Відміна пільгового оподаткування – одна з вимог МВФ. Яки наслідки це матиме для вітчизняного аграрного сектору? «Особисто у мене як виробника сільгосппродукції подібне нововведення не викликає захоплення. Багатьох аграріїв відміна пільг поставить на межу існування, а то й доведе до банкрутства. Причому йдеться не тільки про малі та середні, але й про доволі великі господарства», - так прокоментував ситуацію Володимир Слєпцов, голова Полтавської регіональної організації «Нової України», заступник директора ВАТ «Докучаєвські чорноземи Карлівщини».
29 липня 2010
9 коментарів

Роберт Іванчо: Жоден представник нашого багатонаціонального суспільства не повинен утискатися за мовним принципом
Новий закон про судоустрій, який днями підписав Президент України, дозволяє використовувати регіональні мови у судах. Раніше на інших мовах могли проходити тільки кримінальні процеси. Відтепер – всі. Крім того, регіональними мовами віднині дозволено вести судову документацію. Введення цієї норми прокоментував Роберт Іванчо, голова Закарпатської регіональної організації Громадянського руху «Нова Україна».
29 липня 2010
7 коментарів

Чим більшим є розрив у рівні життя багатих та бідних, тим популярніша ліва ідеологія
«Ліва ідеологія вічна. Існування будь-якого суспільства, навіть самого процвітаючого, неможливо без партій, які представляють ліві погляди. Тим більше це вірно по відношенню до України, де розрив між добробутом найбагатших і найбідніших громадян все ще є дуже великим. Тому українські ліві партії, безумовно, мають перспективи», - сказав голова Чернігівської регіональної організації «Нової України» Дмитро Попов, коментуючи активізацію лівих політичних сил, пов’язану з наближенням місцевих виборів.
29 липня 2010
3 коментаря

Володимир Семиноженко: Візит Патріарха. Постскриптум
Відповідаючи на питання про значення візиту Патріарха Московського і Всієї Русі Кирила до України, Володимир Семиноженко, зокрема, відзначив, що «світська держава сьогодні виявляється більш консервативною і схильною до застарілих поглядів на світ, ніж Церква. Це головний урок для всіх нас».
28 липня 2010
2 коментаря

Новий закон про місцеві вибори не усуне з виборчої гонки партії, які не відповідають його вимогам
Новий закон про місцеві вибори не усуне з виборчої гонки ті партії, які не відповідають певним його вимогам, вважає депутат Луганської обласної ради, політолог Андрій Бодров.
28 липня 2010
3 коментаря

Володимир Семиноженко: Православ'я – потужна цивілізаційна платформа
«Візит Патріарха Кирила до України став серйозним приводом задуматися про моральні засади сучасної державності, суспільства і економічного розвитку», - вважає глава «Українського форуму», академік НАНУ Володимир Семиноженко.
28 липня 2010
7 коментарів

Мажоритарно-пропорційна система дозволить "господарникам" прийти до влади на місцях
Вибори до місцевих рад за мажоритарно-пропорційною системою дозволять прийти до влади людям, які займатимуться вирішенням господарських питань на місцях. Таку думку висловив депутат Луганської обласної ради, політолог Андрій Бодров, коментуючи закон про місцеві вибори, підписаний президентом України Віктором Януковичем.
28 липня 2010
2 коментаря

Сергій Жильцов: реформа судової системи може перетворитися на "зміну вивіски"
Якщо залежність судової системи від політичної ситуації в країні збережеться, то суднова реформа перетворитися на "зміну вивіски", вважає політолог Сергій Жильцов.
27 липня 2010
11 коментарів

Курс православної культури в школі духовно збагатить наших дітей
Ініціатива ввести в шкільну програму курс православної культури - це крок до духовного збагачення й розвитку наших дітей, і вона має бути підтримана суспільством. Таку думку висловив заступник голови Кіровоградської «Нової України» Валерій Шевчук, коментуючи наміри Харківської влади запровадити факультативний курс основ православної культури в навчальні плани 10-11 класів.
27 липня 2010
7 коментарів

Валерій Тарасов: Крим потребує європейського менеджменту
Концепція стратегії соціально-економічного розвитку Криму, над якою зараз працює група економістів з Росії на запрошення уряду регіону, без європейського менеджменту може стати безуспішною. Таку думку висловив глава Кримської "Нової України" Валерій Тарасов.
27 липня 2010
7 коментарів

Софія Київська повинна залишитися музеєм
В українських ЗМІ звучать репліки про те, що Софійський собор буде «переданий» Українській Православній Церкві для проведення служб. Чи може прадавній собор слов'янської ойкумени витримати регулярне використання як культова споруда? Коментар з цього приводу дав академік НАНУ, директор Інституту археології НАНУ, член ради «Українського форуму» Петро Толочко.
27 липня 2010
4 коментаря

Владислав Забара: Подолання розколу у суспільстві – першочергове завдання для будь-якої влади
«Візит патріарху Кирила до України став лакмусовим папірцем, що продемонстрував: українське суспільство поляризовано та розколото. Й, незважаючи на всі заклики до об’єднання, нова влада поки що не здатна консолідувати країну», - вважає учасник Громадянського руху «Нова Україна» Владислав Забара (Запорізька область).
26 липня 2010
4 коментаря

Георгій Крючков: Обрання Цушка лідером СПУ - проект з реанімації партії
Міністра економіки Василя Цушка обрали новим лідером Соціалістичної партії України, щоб "реанімувати" її імідж і утримати партію на політичній сцені. Таку думку висловив виконавчий секретар "Українського форуму", екс-голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони Георгій Крючков.
26 липня 2010
6 коментарів

Пікети проти візиту Патріарха Кирила мають політичний підтекст
Акції протесту, які супроводжують візит Патріарха Московського і всія Русі Кирила в Україну, носять політичний характер, вважає заступник голови Запорізької обласної організації Громадянського руху "Нова Україна" Владислав Забара.
23 липня 2010
«Міні-боси» з’ясовували роль економіки в спорті
Представники Одеської «Нової України» організували для вихованців школи «Міні-бос» дискусію за «круглим столом» із економістами та футбольними експертами на тему «Бізнес у спорті».
23 липня 2010
5 коментарів

Новоукраїнець очолив Київську обласну раду підприємців у сфері торгівлі та побуту Представник Київської обласної «Нової України», голова осередку партії «Нова Політика» у Фастові Олег Нечипоренко очолив раду підприємців у сфері торгівлі та побуту при Київській обласній державній адміністрації. На посаду його призначили 20 липня цього року.
23 липня 2010
3 коментаря

Скорочувати чисельність Збройних сил необхідно з урахуванням призначення кожного виду і роду військ
Проводити скорочення чисельності особового складу Збройних сил України необхідно з урахуванням призначення кожного виду і роду військ, вважає представник Київської обласної організації "Нова Україна", військовий пенсіонер Віталій Лутак, який більше 30 років прослужив в Збройних Силах. Нагадаємо, Міністерство оборони України має намір скоротити чисельність особового складу Збройних сил на 15-20% до 2015 року.
22 липня 2010
6 коментарів

Військовий пенсіонер вважає, що Збройним силам України варто скоротити усіх «дармоїдів»
Збройні сили України необхідно реформувати і почати скорочення особового складу варто не з бойових солдат, а з осіб матеріально-технічного забезпечення. Таку думку висловив заступник голови Київської обласної організації «Нова Україна», військовий пенсіонер Олександр Лебідь, який довгий час служив в Прикордонних військах України.
22 липня 2010
3 коментаря

Роберт Іванчо: Держава повинна пропагувати духовність і стимулювати створення сім'ї
Держава повинна пропагувати духовність і стимулювати створення сім'ї, щоб зменшити кількість розлучень та зміцнити інститут шлюбу в країні, вважає глава Закарпатської «Нової України» Роберт Іванчо.
21 липня 2010
Одеські школярі поїдуть на Чемпіонат світу SAGE-2010 в Кейптаун
Одеські школярі, за підтримки голови Одеської «Нової України» Андрія Азарова, поїдуть в Кейптаун (Південно-Африканська Республіка) здобувати перемогу на міжнародному Чемпіонаті з молодіжного підприємництва SAGE World Cup 2010.
1234

Архів

Опитування

Коли, на Вашу думку, слід проводити чергові вибори до Верховної Ради?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення