Вся увага - регіональним проблемам І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Січень 2011

31 січня 2011
2 коментаря

Реформа ЖКГ - державна централізація чи громадянська самоорганізація?
Реформа системи ЖКГ буде найболючішою з усіх запланованих - кожен з нас негайно відчує її результати, - вважає голова Чернігівської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Дмитро Попов. На його думку, сьогодні навряд чи існує універсальний рецепт, який допоміг би вирішити всі проблеми цієї галузі, проте тактичні та стратегічні орієнтири більш-менш зрозумілі.
31 січня 2011
1 коментар

Валерій Тарасов: В Україні поки що не склалася культура довіри партіям
«У сьогоднішній ситуації змішана система виборів до Верховної Ради дозволить більш справедливо відобразити симпатії виборців у структурі парламенту», - сказав голова Кримської регіональної організації Громадянського руху «Нова Україна» Валерій Тарасов, коментуючи загальні принципи нового закону про вибори.
29 січня 2011
5 коментарів

Україна переходить на безпаперові технології обігу документів
Сьогодні вперше в електронному вигляді було підписано угоду про співробітництво у сфері інформатизації між Держінформнауки, Одеською облдержадміністрацією та облрадою. Концепція розвитку електронного врядування була схвалена Кабінетом міністрів у грудні. А в новому податковому кодексі передбачено створення єдиного вікна електронної звітності, яким будуть користуватися і громадяни і бізнес.
28 січня 2011
2 коментаря

Володимир Семиноженко взяв участь у підписанні Угоди про співробітництво у сфері інформатизації між Держінформнауки та Одеською облдержадміністрацією
28 січня в Одесі Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації, академік НАН України Володимир Семиноженко взяв участь у нараді з питань впровадження електронного урядування в Україні. В рамках засідання відбулося підписання Угоди про співробітництво у сфері інформатизації між Держінформнауки та Одеською облдержадміністрацією, а також Одеською облрадою.
28 січня 2011
3 коментаря

Монетизація пільг – соціально справедливий крок
«Монетизація пільг на проїзд у громадському транспорті, на мою думку, це прогресивний і соціально справедливий крок. Той, хто мав пільги, отримуватиме компенсацію. Компенсація вимусить людей більш виважено підходити до своїх витрат», - сказав голова Полтавської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Слєпцов.
28 січня 2011
1 коментар

Про неприпустимість підвищення тарифів кричать ті, хто ні за що не відповідає, - Володимир Слєпцов
«Тарифи на послуги ЖКГ – дуже болюче питання, на якому звикли спекулювати політики. Як правило, вони кричать: «Не можна підвищувати тарифи! Треба захищати людей!». Але ні за що не хочуть нести відповідальність, - стверджує голова Полтавської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Слєпцов. - Такими популістськими методами ми не те що поставили сферу ЖКГ на коліна – ми її довели до стану катастрофи».
27 січня 2011
На проміжних виборах до Харківської облради лідирує наш кандидат!
6 лютого 2011 року відбудуться поміжні вибори депутатів до Харківської обласної ради за одномандатним мажоритарним округом 43 (Кегичевський район).
27 січня 2011
5 коментарів

Володимир Семиноженко: Ми відповідаємо за розвиток інформаційного суспільства в усіх його аспектах
27 січня у Держінформнауки відбулася зустріч представників Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України та Національної академії наук України. Учасники зустрічі обговорили підсумки та перспективи участі НАН України у реалізації Концепції електронного урядування, зокрема - у створенні програмно-технічного комплексу центрального засвідчувального органу Національної системи електронного цифрового підпису.
26 січня 2011
2 коментаря

Після парламентських виборів в Україні з’явиться нова опозиція
«Опозиції як такої в нашій країні сьогодні немає. Справжня опозиція повинна бути єдиною не тільки у своєму прагненні повалити цю владу, але й у прагненні виправляти її помилки, - сказав голова Закарпатської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Роберт Іванчо.
26 січня 2011
3 коментаря

Роберт Іванчо: Цього разу Юлія Тимошенко не зможе отримати електоральні дивіденди від кримінального переслідування
«Заява Юлії Тимошенко про те, що влада її боїться і хоче не допустити до виборів, посадивши у в'язницю, - черговий блеф. Не думаю, що на сьогоднішній день влада повинна когось боятися. Все, що було задекларовано перед президентськими виборами Януковичем і його командою, здійснюється відповідно до плану. Завдання і цілі визначені. Вони починають втілюватися у життя. Боятися може тільки та влада, яка обіцяє і нічого не робить», - сказав голова Закарпатської обласної організації Громадянського руху« Нова Україна» Роберт Іванчо.
26 січня 2011
3 коментаря

Георгій Крючков: Українському уряду час визначитися щодо створення газового СП з Росією
Євросоюз не вкладатиме гроші у модернізацію української ГТС, доки Україна не домовиться з Росією про створення СП, яке забезпечить обсяги прокачування газу через українську трубу. У разі запуску альтернативних газопроводів – Північного та Південного потоку – необхідності в українському і білоруському транзиті ані в Росії, ані в Євросоюзу більше не буде. Відповідні заяви зробив вчора енергокомісар ЄС Гюнтер Оттінгер. «Європейці розмірковують вірно. Якщо проблема вирішиться так, як вони говорять, то виграють всі – і Україна, і Європа, і Росія», - вважає екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони, виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.
25 січня 2011
2 коментаря

Юрій Гумен: Найближчі десять або двадцять років російській мові в Україні абсолютно нічого не загрожує
«Я сприймаю концепцію мовної освіти в Україні, яка розроблена міністерством освіти і науки, однозначно негативно. Мені здається, що наразі проблема мови не є першочерговою у цій галузі. Працевлаштування випускників, підвищення конкурентоспроможності нашої освіти – ці питання важливіші, - таку думку висловив голова Тернопільської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Юрій Гумен.
25 січня 2011
4 коментаря

Валерій Тарасов: Розумна політика двомовності має орієнтуватися на економічні зиски, а не політичні забобони
«Будь-яка політика має виходити із фактів. Фактом є двомовність України – у політиці, культурі, економіці», - сказав голова Кримської регіональної організації Громадянського руху «Нова Україна» Валерій Тарасов, коментуючи концепцію мовної освіти в Україні.
25 січня 2011
1 коментар

Співчуваємо рідним і близьким загиблих внаслідок теракту
Щиро співчуваємо рідним і близьким загиблих унаслідок теракту у московському аеропорту «Домодедово». Бажаємо їм стійкості та мужності, а пораненим – скорішого одужання.
24 січня 2011
4 коментаря

Глава держави повинен виступити із закликом до примирення
«Суспільство солідарно тоді, коли в країні стабільність. Сьогодні політики можуть збурювати людей тільки тому, що українці розчаровані, дезорієнтовані й з побоюванням дивляться у майбутнє. В інших, більш позитивних умовах значна частина опозиційних гасел просто не спрацює», - вважає голова Кіровоградської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна» Людмила Левченко.
24 січня 2011
2 коментаря

Шлях до консолідації суспільства - це постійний діалог
«Ми любимо Україну чи себе в Україні? Таке питання спадає на думку, коли бачиш, що День Соборності партії відзначають на різних майданах. Ні у кого не вистачає мужності хоча б у свято приховати власні політичні амбіції», - сказав голова Полтавської обласної організації Громадянського руху Володимир Слєпцов. Причина цього, на його думку, дуже проста: «Мало хто думає про Україну. Більшість політиків думають лише про те, як в Україні зайняти керівні посади».
24 січня 2011
3 коментаря

Сильна опозиція вміє визнати правоту влади, - Володимир Слєпцов
«Опозиція тоді буде сильною, коли вона стане чесною, справедливою і об’єктивною. Сьогодні, на жаль, опозиційні партії в Україні міряються тим, хто скільки розіб’є вікон, виллє бруду один на одного та загальмує прийняття правильних законів в інтересах країни», - таку думку висловив голова Полтавської обласної організації Громадянського руху «Нова Україна», мер Карлівки Володимир Слєпцов.
21 січня 2011
2 коментаря

Українці повинні стати більш освіченими, здоровими і відповідальними.
Інакше за нас працюватимуть мігранти На тлі загальної депопуляції в Україні скорочується чисельність населення найбільш активного, працездатного віку – 20-34 роки. Отже, хочемо ми цього або не хочемо, скорочуватиметься і пропозиція робочої сили, - сказала директор Інституту демографії і соціальних досліджень НАН України, академік Ела Лібанова.
21 січня 2011
Йде катастрофічне зубожіння все більших прошарків суспільства – у цій ситуації можна очікувати чого завгодно, - Георгій Крючков про теракти у Макіївці
Вкрай напружене становище у країні, яке вчора вилилося у два терористичних акта, насамперед, пояснюється станом нашого суспільства, вважає екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони, виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.
21 січня 2011
Час готувати кадри для сьомого технологічного устрою, - Валерій Геєць
Нам буде вкрай складно відповісти на новітні економічні виклики, якщо якість освіти в Україні не зростатиме, - таку думку висловив директор Інституту економіки і прогнозування НАН України, академік Валерій Гєєц під час круглого столу «2025 рік: нові демографічні виклики для України».
123

Архів

Опитування

Коли, на Вашу думку, слід проводити чергові вибори до Верховної Ради?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення