Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут Вся увага - регіональним проблемам
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Березень 2011

31 березня 2011
2 коментаря

Звернення мешканців Краматорська до депутатів міськради. Тарифи на послуги ЖКГ мають бути прозорими для громадян та економічно обґрунтованими
30 березня голова Краматорської міської організації Політичної партії «Нова політика» Сергій Ковальчук передав депутатам міської ради звернення громадян з низкою вимог до місцевої влади.
31 березня 2011
2 коментаря

Громадськість Краматорська відстоює право впливати на дії і рішення влади
30 березня у Краматорську Донецької області перед будинком виконкому, де проходила сесія міської ради, відбувся мітинг. За різними оцінками, у ньому взяли участь від півтори до двох з половиною тисяч мешканців міста, які звернулися до депутатів міськради з вимогами та пропозиціями щодо поновлення роботи громадської ради міста, призупинення дії тарифів, які почали діяти з 1 лютого 2011 року та припинення будівництва комерційних об’єктів на вул. Двірцевій. Звернення до сесії міськради підписали понад 500 мешканців міста.
30 березня 2011
3 коментаря

Конституційна реформа має проходити за активної участі парламенту, - Георгій Крючков
Галас навколо перегляду Основного Закону піднятий для того, щоб відвернути увагу громадськості від складної ситуації в країні, стрімкого погіршення умов життя мільйонів громадян, зниження підтримки нової влади в суспільстві, - вважає виконавчий секретар «Українського форуму» Георгій Крючков.
30 березня 2011
2 коментаря

Іван Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут
Партії повинні брати участь у виборах самостійно, поза блоками, - сказав глава Донецької обласної організації Політичної партії «Нова політика» Іван Каленюк, коментуючи заяви низки громадських організацій, в тому числі - Комітету виборців України, про доцільність дозволу блокам політичних партій брати участь у парламентських виборах.
30 березня 2011
5 коментарів

Система захисту Чорнобильської зони потребує докорінних змін, - Елла Лібанова
Директор Інституту демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України Елла Лібанова припускає, що ситуація в Японії ще більше загострює хвилювання і занепокоєння українців, які й досі переживають наслідки катастрофи на ЧАЕС.
29 березня 2011
1 коментар

Монетизація пільг і субсидій - крок назустріч соціальної справедливості
У концепції держпрограми економічного і соціального розвитку України на 2012 рік, яка схвалена урядом, передбачена заміна пільг та субсидій адресною грошовою допомогою. Наскільки це правильний і своєчасний крок? «Ідея, я вважаю, є вірною, хоча цей крок уряду може бути сприйнятий досить бурхливо», - таку думку висловила голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Людмила Левченко.
29 березня 2011
1 коментар

Державні службовці опиняться поза політикою. Але не відразу.
Згідно з новою редакцією закону «Про державну службу», яка подана до парламенту президентом Віктором Януковичем, державні службовці зберігатимуть політичний нейтралітет. Зокрема, вони не зможуть бути членами певної партії, а якщо все ж таки приймуть рішення брати участь у виборах, то впродовж двох тижнів після реєстрації своєї кандидатури мають подати заяву про наданням їм відпустки без збереження заробітної плати.
29 березня 2011
Справа проти Кучми оздоровить суспільство?
Змагальний відкритий суд, переконлива позиція сторін та законне рішення. Іншого шляху не існує, - таку думку щодо карного процесу проти Леоніда Кучми висловив заступник голови Громадянського руху «Нова Україна» Володимир Іванов.
28 березня 2011
4 коментаря

Вся увага - регіональним проблемам
Старі партії-важковаговики найближчим часом навряд чи запропонують суспільству щось нове, тому у нашої політичної сили є величезний потенціал, - вважає голова Кримської регіональної організації Політичної партії «Нова політика» Валерій Тарасов. На його думку, лідер БЮТ, щоб повернути популярність частини населення, може традиційно зіграти на протестних настроях, звернувшись за підтримкою до Заходу. Однак загальна мобілізація суспільства навряд чи можлива.
28 березня 2011
4 коментаря

Михайло Філіпоненко: Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає
Згідно з висновками Венеціанської комісії, законопроект «Про мови України» фактично ставить російську мову на один рівень з українською, незважаючи на Конституцію. Один з авторів проекту, Олександр Єфремов (ПР), вважає, що спірні питання щодо функціонування російської мови в Україні потрібно виносити на всенародний референдум і керуватися в ухваленні рішення думкою народу. Чи варто в черговий раз загострювати «мовну проблему», тим паче - в нинішній складній для влади ситуації?
25 березня 2011
4 коментаря

Червоний прапор – прапор Перемоги
«Я не бачу нічого поганого у тому, що 9 травня в Україні підійматимуть червоний прапор. Це наша історія, і червоний прапор є прапором перемоги», - так голова Тернопільської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Юрій Гумен прокоментував наміри провладної більшості у Верховній Раді підтримати законопроект про підняття червоного прапора поруч із державним на День перемоги.
25 березня 2011
4 коментаря

Юрій Гумен: Невдовзі політичну картину визначатимуть не стільки партії, скільки яскраві особистості
Падіння рейтингу партії влади й влади загалом пов’язане не тільки з непопулярними заходами у соціальній та податковій сферах. Це ознака зміни самої моделі політичних процесів у країні, - вважає Голова Тернопільської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Юрій Гумен.
25 березня 2011
3 коментаря

Справа проти Кучми кидає тінь на інститут президентства, - Володимир Семиноженко
У тому, щоб поставити крапку в «справі Гонгадзе», зацікавлені всі, в тому числі - Леонід Кучма.
24 березня 2011
1 коментар

Георгій Крючков: У становищі Кучми можуть опинитися і деякі нинішні керівники
«Я вважаю, що компанія навколо Кучми - це черговий етап довготривалого, глибоко ешелонованого процесу, який має під собою кілька підстав», - таку думку висловив виконавчий секретар «Українського форуму», екс-голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Георгій Крючков.
24 березня 2011
1 коментар

Україна і Росія «осучаснили» підхід до науково-технічного співробітництва
22 березня Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України Володимир Семиноженко зустрівся з Міністром освіти і науки РФ Андрієм Фурсенко. «У програмі реформ все більшого значення набуває міжнародне співробітництво загалом і українсько-російське – зокрема», - наголосив Володимир Семиноженко під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України.
24 березня 2011
2 коментаря

Володимир Семиноженко: Набуття Україною асоційованого членства в ЦЕРН – це дуже серйозний прорив до Європи
«17-18 березня відбулася поїздка Урядової делегації України до Європейського центру ядерних досліджень, де була підписана Спільна декларацію Кабінету Міністрів України та ЦЕРН стосовно науково-технічного співробітництва, а також Меморандум про наміри стосовно можливої української заявки на набуття статусу Держави – Асоційованого члена ЦЕРН», - про це повідомив Голова Державного комітету з питань науки, інновацій та інформації України Володимир Семиноженко під час сьогоднішнього брифінгу у Кабінеті Міністрів України.
23 березня 2011
4 коментаря

Дмитро Ростовський: У нас спільні цілі – порядок, стабільність, оновлення
Якщо держава вірить у молодь, то молодь повірить у державу. Як стверджує голова Дніпропетровської молодіжної громадської організації «Нова Україна» Дмитро Ростовський, саме ці слова, які він рік тому прочитав у Національній стратегії розвитку «Україна-2015», спонукали його приєднатися до Громадянського руху «Нова Україна» і взяти участь у створенні його молодіжного крила.
23 березня 2011
1 коментар

Альона Гостєва: Нашу партію вирізняє перспективний погляд та сильна ідеологічна складова
Стратегічне мислення та перспективний погляд – це те, що вирізняє «Нову політику» проміж інших партій, - вважає Голова Херсонської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Альона Гостєва. Про це вона заявила під час проведення другого етапу VIII з’їзду.
23 березня 2011
1 коментар

Михайло Філіпоненко: Боротьба за соціальний мир - шлях до успіху
«Сьогодні українське суспільство э аномально політизованим.Сліпий догматизм і полярність суджень явно зашкалюють. ЗМІ роблять ставку на перманентний негатив і конфліктність. Подібний стан речей з усією очевидністю свідчить про те, що боротьба за симпатії виборців буде складною. Традиційного набору красивих фраз про світле майбутнє для досягнення політичного результату явно недостатньо. Наші програмні ідеї можуть спрацювати лише за однієї умови - якщо вони будуть сприйняті суспільством. Нехтування цим фактом рівнозначно політичній поразці», - завив Голова Луганської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Михайло Філіпоненко, беручи участь у другому етапі VIII з'їзду.
22 березня 2011
2 коментаря

Ігор Ковалевич надає допомогу лікарням Київської області
Голова Київської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Ігор Ковалевич відвідав Згурівську центральну районну лікарню з матеріальною допомогою.
123

Архів

Опитування

На Вашу думку, посилення повноважень Президента України це –

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення