Вся увага - регіональним проблемам І. Каленюк: Партійні блоки рано чи пізно заходять у глухий кут Якщо люди розуміють один одного, то мовної проблеми немає
ГоловнаГлавная
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Квітень 2011

29 квітня 2011
Від щирого серця вітаємо зі Святом праці!
Майбутнє України залежить від повсякденної праці кожного з нас. У ці непрості часи головною умовою подолання кризи й подальшого ефективного розвитку є консолідація суспільства.
29 квітня 2011
Під час кризи свято робочої солідарності знову набуває актуальності
«Дню солідарності трудящих слід повернути соціальний і політичний сенс. Якщо в це свято українці і надалі будуть тільки відпочивати на природі або садити картоплю, нам ніколи не вдасться відстояти свої права», - вважає голова Кримської регіональної організації Політичної партії «Нова політика» Валерій Тарасов.
28 квітня 2011
3 коментаря

ВО «Свобода» і Партія регіонів йдуть паралельними шляхами
«Наразі в Україні немає жодної яскравої ідеологічної партії», - сказав голова Тернопільської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Юрій Гумен. На його думку, ідеологічною партією не є і ВО «Свобода».
28 квітня 2011
4 коментаря

Володимир Семиноженко: Взаємна довіра бізнесу , влади і суспільства– запорука ефективного розвитку країни
«Будь-який бізнес почувається тим комфортніше, чим вище рівень його довіри до держави», - сказав Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко, виступаючи на Національній конференції ефективного управління.
28 квітня 2011
2 коментаря

Кандидат «Проти всіх» виграв би президентські вибори у Юлії Тимошенко
Згідно з результатами опитування, проведеного компанією "Социс" спільно з КМІС, центром "Соціальний моніторинг" та соціологічною групою "Рейтинг" з 31 березня по 11 квітня 2011 року, президентський рейтинг Віктора Януковича складає 18,7%, а Юлії Тимошенко – 13,1%. Друге місце посів так званий кандидат «Проти всіх» - цю позицію обрали 16,3% респондентів.
28 квітня 2011
1 коментар

Володимир Слєпцов: Державні інвестиції у сільське господарство повернуться із прибутком
«Сьогодні у світі спостерігається дефіцит продовольства, тож нам самий Бог велів виконати дві місії – нагодувати світ, давши людям якісні продукти харчування, й унаслідок цього отримати достойну ціну за свою продукцію», - таку думку висловив голова Полтавської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Володимир Слєпцов, коментуючи наміри уряду послабити державне регулювання зернового ринку. «Це абсолютно правильний крок, і я гаряче його підтримую», - сказав Володимир Слєпцов.
27 квітня 2011
1 коментар

Володимир Семиноженко: Коли ІТ-бізнес опікується освітою, він інвестує у власну справу
«Сфера ІТ у хорошому сенсі приречена на стрімкий розвиток. До початку світової кризи вона зростала на 50% щорічно. Непогані темпи росту зберігаються й сьогодні – 30-40%. Але невдовзі вони збільшаться у рази, адже світ визначається з новою економічною моделлю. Очевидно, що економіка майбутнього буде не сировинною, а інформаційною. Отже, першочерговим завданням є її забезпечення кваліфікованими кадрами», - сказав Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко під час круглого столу «ІТ-освіта в Україні».
27 квітня 2011
2 коментаря

Ірина Григор'єва: Депутати відсиджувалися в парламенті, ні за що реально не відповідаючи
«Повернення до змішаної системи виборів депутатів Верховної Ради буде правильним рішенням, - сказала голова Харківської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Ірина Григор'єва.
26 квітня 2011
5 коментарів

Георгій Крючков: Встановлення державних свят належить до виняткової компетенції Верховної Ради
Верховна Рада дозволила використання Червоного прапора поряд з державним прапором України на офіційних заходах під час святкування Дня Перемоги. Ставлення до цього рішення є суперечливим. На думку виконавчого секретаря «Українського форуму», така реакція цілком передбачувана - наше суспільство, як і раніше, розколоте. «Ситуація, яка склалася навколо Червоного прапора, відобразила глибокий розкол у нашому суспільстві - розкол за світоглядними позиціями, розкол по відношенню до минулого, розкол в оцінці історичних подій і діячів. Бурхлива реакція радикальних сил свідчить про те, що примирення між протиборчими сторонами бути не може», - зазначив він.
26 квітня 2011
4 коментаря

Екологічний спосіб життя – це політична воля плюс передові наукові розробки
«Пошук дружнього до оточуючого середовища способу життя – це питання виживання цивілізації. Якщо ми не усвідомимо цього, то зрештою самі себе знищимо, залишивши наступним поколінням лише купи сміття та руїни», - такі думки у 26 річницю Чорнобильської катастрофи висловив голова Львівської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Йосип Іванюк.
24 квітня 2011
3 коментаря

Вітаємо з Великоднем!
Шановні друзі! Прийміть найщиріші вітання зі Світлим Христовим Воскресінням – святом відродження, оновлення, надії!
21 квітня 2011
3 коментаря

Хто відповість за продаж землі в заповідних зонах Києва?
«Події останніх років правління «групи Черновецького» привели місто до критичної межі. У найближчі два-три роки виправити цю ситуацію буде вкрай складно. Міське господарство знаходиться в стані колапсу», - таку думку исловив голова Київської міської організації Політичної партії «Нова політика».
21 квітня 2011
3 коментаря

Валерій Титарчук: Головне завдання, яке стоїть перед Київською міськрадою, - повернення незаконно приватизованої комунальної власності Резонансні перестановки в Київській міськраді дадуть позитивний ефект тільки в тому випадку, якщо новий секретар буде працювати в тандемі з головою Київської міської державної адміністрації, - вважає голова Київської міської організації Політичної партії «Нова політика» Валерій Титарчук.
21 квітня 2011
6 коментарів

Третя сила - конструктивна, а не протестна
«Безумовно, нашому суспільству необхідна третя сила. Але не протестна, а конструктивна, яка має альтернативні пропозиції з усіх питань - і економічних, і соціальних, і політичних», - вважає голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Людмила Левченко.
20 квітня 2011
3 коментаря

Володимир Слєпцов: Місцеві референдуми мають торкатися тих питань, які є дійсно принциповими для громади
«Саме життя ставить ті питання, які потрібно виносити на місцевий референдум. Причому громада має висловлюватися не проти чогось, а за якісь конкретні пропозиції, що націлені на покращення життя», - таку думку висловив голова Полтавської обласної організації Політичної партії «Нова політика» Володимир Слєпцов, відповідаючи на питання, чи є місцеві референдуми ефективним засобом вирішення проблем громади.
20 квітня 2011
2 коментаря

Розробки молодих українських програмістів не тільки оригінальні, але й недорогі
20 квітня Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко в якості члена журі взяв участь у студентському конкурсі Microsoft Imagine Cup 2011.
20 квітня 2011
2 коментаря

Іван Каленюк: Закриття шкіл не повинно ставати шоком для суспільства
У такому питанні, як закриття шкіл з метою оптимізації їх фінансування, ні в якому разі не можна рубати з плеча. Це викличе нові протести, - таку думку висловив голова Донецької обласної організації Політичної партії «Нова політика» Іван Каленюк.
19 квітня 2011
2 коментаря

Підвищення прохідного бар'єру для партій до 5% може призвести до застою всієї політичної системи, - Дмитро Попов
Можливе підвищення прохідного бар'єру для партій, що беруть участь у парламентських виборах, до 5% - міра, неоднозначна за своїми наслідками, - вважає глава Чернігівського обласного відділення Громадянського руху «Нова Україна» Дмитро Попов.
19 квітня 2011
1 коментар

Спроби прибрати «зайві» партії є небезпечними, - Валерій Тарасов
Партійне будівництво в молодій демократії передбачає ряд поступових реформ. Крім того, зміни, що відбуваються, повинні спиратися на нашу ментальність, досвід, традиції. Із запозичень нічого путнього не вийде. Індія 300 років була Британської колонією, однак британська партійна система там повною мірою так і не прижилася. Тому зробити вже завтра з нашої країни Англію з її двопартійною системою, нам не вдасться. У нас немає тривалої партійної історії і власна, особлива, політична культура, - таку думку висловив голова Кримської регіональної організації Політичної партії «Нова політика» Валерій Тарасов.
19 квітня 2011
1 коментар

Георгій Крючков: Сигнали від ЄС не зупинять Росію
Вчора президент Віктор Янукович провів переговори з президентом Єврокомісії (ЄК) Жозе Мануелом Баррозу. За підсумками переговорів український президент повідомив журналістам, що зустріч дозволила вирішити всі принципові питання щодо угоди про асоціацію, яка може бути підписана до грудневого саміту Україна-ЄС. Наскільки ймовірним є подібний прорив у відносинах нашої країни з Євросоюзом?
123

Архів

Опитування

Як Ви ставитеся до скасування політичної реформи 2004 року?

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення