Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за 2013

31 грудня 2013
ВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДЯНСЬКОГО РУХУ З НОВИМ 2014 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ.
ВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДЯНСЬКОГО РУХУ З НОВИМ 2014 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Прийміть мої найтепліші вітання з Новим роком та Різдвом Хрестовим!

Нехай рік, що приходить, буде насичений радісними і яскравими подіями, а вдача й успіх стануть Вашими вірними супутниками протягом усього року!

Бажаю Вам мира і добра, злагоди і щастя, затишку і родинного добробуту!

Міцного здоров’я і благополуччя Вам і Вашим близьким!

Голова Громадянського Руху "Нова Україна" Володимир Семиноженко.

30 грудня 2013
Відбулася презентація
Відбулася презентація

Вінницька обласна дирекція громадської організації «Нова Україна» презентувала навчально-науковому інституту менеджменту адміністрування та права Вінницького національного аграрного університету декілька примірників монографії «Стратегічні виклики ХХІ століття суспільству та економіці України».

18 грудня 2013
Експертне засідання «Українського форуму» «Політична ситуація в Україні: економічні ризики та перспективи» 17 грудня 2013 року
Експертне засідання «Українського форуму» «Політична ситуація в Україні: економічні ризики та перспективи» 17 грудня 2013 року

Дайджест висловлювань

Володимир Семиноженко

Тема, яку ми сьогодні обговорюємо, визначає найвищий накал політичної температури в Україні і є найбільш резонансною в світі.

Майже 100% українців підтримують мирне вирішення політичної кризи. Проте втручання іноземних держав нам також не потрібне.

Відповідальність за недосконалу підготовку Угоди про асоціацію мають нести обидві сторони – і Україна, і ЄС. Зрозуміло, що Стефана Фюле наразі турбує його кар’єра, натомість ставити на одні ваги кар’єру чиновника і долю цілої країни – неприпустимо.

Угода з Україною готувалася за стандартами, спільними для всіх країн Східної Європи. Але ми – не одна з інших країн Східної Європи. Ми маємо сучасні ядерні технології, унікальне літакобудування, розвинуту ракетно-космічну галузь. Отже, і ставлення має бути відповідним.

Сьогоднішня зустріч Президентів України і РФ у Москві засвідчує, що у нас зберігається надія на відновлення паритетних відносин.

***

Навіть у медицині криза – це початок одужання. Сьогодні влада, суспільство і бізнес повинні розробити новий формат відносин один з одним. Це і стане початком формування нового суспільного договору, який потрібний країні для виходу з цієї кризи та попередження нових.

17 грудня 2013
Економіку Вінниччини виручає кукурудза
Економіку Вінниччини виручає кукурудза
На початку грудня Вінниччина «офіційно» зібрала прогнозований рекордний урожай зернових – більше 5 мільйонів тонн. Середня урожайність в 2013 році складає 57,9 центнерів з гектара (для порівняння, в 2012 році було 43,9 ц/га).
16 грудня 2013
«Діти – фундація зірок світового футболу»
«Діти – фундація зірок світового футболу»
Громадська організація «Діти - фундація зірок світового футболу» створена у 2004 році в Тернополі. Президент організації -Несторович Ярослав Ігорович, віце - президенти - Баль Андрій Михайлович, Заваров Олександр Анатолійович, Вдовіченко Анатолій Анатолійович і Шепеленко Іван Степанович. Громадська організація «Діти - фундація зірок світового футболу» працює у міжнародних програмах боротьби з бродяжництвом, пияцтвом, наркоманією та іншими соціальними патологіями, шляхом залучення дітей до спорту і допомагає їм інтегруватися в сучасне суспільство.
13 грудня 2013
1 коментар

Нужна ли революция и смена власти? (Личное мнение.)
Нужна ли революция и смена власти? (Личное мнение.)
Данную статью прошу считать МОИМ СОБСТВЕННЫМ мнением, и прошу не расценивать как призыв к действиям, направленным против каких либо политических сил. Спасибо за понимание. Я,гражданин Украины, рожденный в СССР, переживший несколько революций в «нашем» государстве, если его можно считать таковым. Я не сторонник, или фанат, каких либо политических организаций, религий или направлений государственной власти. Я хочу высказать моё субъективное мнение на происходящие события в моём «доме».
12 грудня 2013
Володимир Семиноженко: Україна пропонує створити Міжурядову організацію міжнародного інноваційного розвитку "МИР"
Володимир Семиноженко: Україна пропонує створити Міжурядову організацію міжнародного інноваційного розвитку
Українська сторона виступила ініціатором створення Міжурядової організації міжнародного інноваційного розвитку «МИР». Про це повідомив керівник Держінформнауки, який сьогодні призначений головою Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ), Володимир Семиноженко.
11 грудня 2013
Володимира Семиноженка обрано головою Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах
Володимира Семиноженка обрано головою Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах
Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, академік НАН України Володимир Семиноженко очолив Міждержавну раду з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ). Відповідне рішення прийнято під час XI засідання Міждержавної ради, яке відбулося у Москві 11 грудня 2013 р.
4 грудня 2013
Причины недоверия украинцев к банковской системе страны
Причины недоверия украинцев к банковской системе страны
Деятельность украинских банков сопряжена с высокими рисками и ведется в сложных макроэкономических условиях. По международным стандартам, уровень рисков в банковской системе Украины довольно высок. Исходя из оценки рисков, которая отражает сильные и слабые стороны банковской системы каждой страны в сравнении с другими государствами, банковская система Украины относится к последней, самой слабой, группе 10 (помимо Украины, в эту группу входят Венесуэла, Ямайка и Боливия).
2 грудня 2013
Запорожским школьникам открывается мир компьютерных технологий
Запорожским школьникам открывается мир компьютерных технологий
Цифровые лаборатории, мультимедийные комплексы, интерактивные доски, учебники в планшетах- уже сегодня такая технологическая мечта стала реальностью для учащихся 54- х украинских школ, победивших в 1 этапе Национального проекта " Открытый мир", инициированного руководством страны. Еще десять лет назад, мне- руководителю одной из ряда лучших школ на Украине, приобретенные целых три компьютерных класса для учащихся Запорожского Лицея" Логос" казались огромной победой. Уже тогда это был первый и реальный шаг, предусматривавший переход в украинских школах к обучению с применением инновационных методик 21 века. Проект " Открытый мир" дает равный доступ к знаниям каждому школьнику страны, делает уроки современнее, интереснее, мотивирует учителей применять новейшие методики преподавания, дает родителям возможность участвовать в процессе обучения их детей.
27 листопада 2013
Новий навчальний заклад у Кіровограді
Новий навчальний заклад у Кіровограді
Ліцей утворено відповідно до наказу Міноборони України на базі Кіровоградського 50-го окремого навчального загону спеціальної підготовки командування Сухопутних військ Збройних Сил України, що скорочується у ході проведення реформування Збройних Сил України. Планується, що новий навчальний заклад у Кіровограді почне свою роботу з 1 вересня 2014 року, до цього часу проводитимуть ремонтн і роботи фасаду та приміщень будівлі. На реконструкцію закладу заплановано спрямувати 12 мільйонів гривень.
26 листопада 2013
Шок чи реальність сьогодення?
Шок чи реальність сьогодення?
Ось таке запитання можна сьогодні поставити подіям, які відбулися в Україні в п’ятницю 22 листопада. Опозиція вважає, що припинення підготовки України до асоціації з ЄС – це зрада національних інтересів. Парламентська більшість також не знайшлася зразу щось конкретне відповісти на дії Уряду. Але всім ясно, що дуже рано зраділи і повірили про підписання угоди з Євросоюзом. І що існують дуже великі перепони з боку сусідів. Одне погано: дуже пізно схаменулися. Куди дивилися раніше, як рахували плюси та мінуси? Які переваги отримаємо завтра і скільки втратимо? Як і чим живуть сьогодні регіони країни?
25 листопада 2013
Житомирська область на 1 місці по виробництву молока на душу населення
Житомирська область на 1 місці по виробництву молока на душу населення
По чисельності поголів’я великої рогатої худоби Житомирська область посідає 8 місце серед регіонів держави, по чисельності корів – 6 місце. по валовому виробництву молока – 4, по виробництву молока на душу населення – 1 місце. Такі дані наводить департамент агропромислового розвитку обладміністрації.
22 листопада 2013
Свято під назвою "Моє рідне село"
Свято під назвою
Цілий день співали, танцювали, змагалися в різноманітних спортивних іграх жителі села Жадень Дубровицького району що на Рівненщині. Свято під назвою "Моє рідне село" землякам організував заступник голови районної організації партії "Нова Політика" Сергій Перепелиця. Активну участь у організації та проведенні свята брали члени партії: Тетяна Ососкало, Наталія та Людмила Кошини, співачка Олена Перепелиця, інші члени партії. Жаденці та гості були приємно вражені розмаїттям концертних номерів, розповідями про рідне село та його жителів.
20 листопада 2013
«Нужны ли Украине роды?!»
«Нужны ли Украине роды?!»
Сразу хочу уточнить, что в данном размышлении речь о родах пойдет и в прямом, и в переносном смысле. Для начала о последних новостях: вроде бы, как бы Украина в лице политической элиты, все таки выверив в последнем рывке правильное стратегическое решение – сворачивать, или как минимум перенести по времени евроинтеграционные устремления.
19 листопада 2013
СЕЛЬСКИЕ ПРЕДСЕДАТЕЛИ ВИННИЧИНЫ ПОПРОСИЛИ КАБМИН ОТПУСТИТЬ ИХ ИЗ РАБСТВА ГОСКАЗНАЧЕЙСТВА И узаконить социальные сборы с сельхозпредприятий
СЕЛЬСКИЕ ПРЕДСЕДАТЕЛИ ВИННИЧИНЫ ПОПРОСИЛИ КАБМИН ОТПУСТИТЬ ИХ ИЗ РАБСТВА ГОСКАЗНАЧЕЙСТВА И узаконить социальные сборы с сельхозпредприятий
В общем собрании областной ассоциации органов местного самоуправления приняли участие более 300 делегатов из всех районов Винничины. Среди прочего сельские и поселковые головы выразили недовольство работой Государственного казначейства Украины, которое не позволяет местным советам использовать собственные средства на счетах. Участники собрания обязали председателя Ассоциации Сергея Татусяка (он же председатель облсовета и уполномоченный председатель Национального конгресса органов местного самоуправления при Кабмине) передать эти жалобы правительству.(Как будто там о них не знают!)
18 листопада 2013
Вітання Голови Держінформнауки В.Семиноженка із Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку
Вітання Голови Держінформнауки В.Семиноженка із Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку
Дорогі друзі! Дозвольте засвідчити Вам свою повагу і привітати з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку! Усі ми високо шануємо змістовність та актуальність ваших програм, завдяки яким наше суспільство стає більш поінформованим, а значить і більш свідомим. Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення і гарного настрою. Переконаний, що всі Ваші сміливі плани обов’язково будуть реалізовані! Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.
15 листопада 2013
У Житомирській області середня зарплатня одна з найменших в Україні
У Житомирській області середня зарплатня одна з найменших в Україні
Середня заробітна плата працівників у вересні 2013 року у Житомирській області становила 2538 грн. Це один з найменших показників по Україні.
14 листопада 2013
Кировоградщина присоединилась к «Открытому миру»
Кировоградщина присоединилась к «Открытому миру»
Вчера в Кировоградском лицее №8 педагоги области знакомились с условиями проведения второго этапа Национального проекта по созданию информационно - коммуникационной образовательной сети - "Открытый мир". Проект реализуется по инициативе Президента Украины Виктора Януковича Государственным агентством по инвестициям и управлению национальными проектами, при активной поддержке Министерства образования и науки Украины.
13 листопада 2013
Смешные названия сёл и городов Житомирщины
Смешные названия сёл и городов Житомирщины
Сегодня многие туроператоры предлагают поездки по Житомирской области, которая до сих пор по большому счету является terra incognita Украины. Однако стандартным маршрутам не под силу охватить все красоты региона. Поэтому давайте совершим другое – виртуальное путешествие по древней части Полесья, где нас будут ждать совершенно невероятные и просто смешные села, поселки городского типа и даже города. Сразу уточним: мы не станем никого обижать, просто, пренебрегая топонимикой, покажем, с чем на самом деле ассоциируются те или иные названия поселений.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення