Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Жовтень 2013

30 жовтня 2013
Рекордна "Роза вітрів" Кіровоградської льотної академії та ПриватБанку
Рекордна
ПриватБанк подарував льотній академії ліхтарики, за допомогою яких, в рамках святкування 80-річчя державної льотної академії, було створено рекордну "Розу вітрів". Сотні випускників академії з різних куточків світу та гостей свята стали свідками рекорду України, який був зафіксований на території навчального закладу. Курсанти КЛАНАУ створили символ аеронавігації «Розу вітрів» з тисячі ліхтариків на сонячних елементах живлення.Подія буде занесена до Національного реєстру рекордів України.
29 жовтня 2013
На честь героїв Куруківської битви
На честь героїв Куруківської битви
Згідно з історичними даними, протягом середини жовтня-початку листопада 1625 року тривали запеклі сутички запорізьких козаків із добре озброєним військом коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Апогеєм сього протистояння стала битва на Куруківському озері (неподалік сучасного Світловодська)…
28 жовтня 2013
Володимир Семиноженко: Держінформнауки створює для ІТ-компаній майданчик для популяризації своїх досягнень
Володимир Семиноженко: Держінформнауки створює для ІТ-компаній майданчик для популяризації своїх досягнень
29 жовтня у Києві відбудеться Міжнародний науковий конгрес "Інформаційне суспільство в Україні", який організовано Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України.У рамках заходу працюватиме виставка експозицій новітніх рішень в сфері інформаційно-комунікаційних технологій провідних вітчизняних і закордонних ІТ-компаній.
25 жовтня 2013
НА БУКОВИНІ ВІДСВЯТКУВАЛИ 60-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЗАСЛУЖЕНОГО ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ МИКОЛИ СМОЛІНСЬКОГО
НА БУКОВИНІ ВІДСВЯТКУВАЛИ 60-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЗАСЛУЖЕНОГО ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ МИКОЛИ СМОЛІНСЬКОГО
Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія зініціювала благодійний вечір пам’яті з нагоди 60-літнього ювілею заслуженого журналіста України, власкора Національного радіо України, автора та ведучого телерадіопрограм Миколи Смолінського. До проведення вечора також долучились Чернівецька обласна організація Національної Спілки журналістів України та Чернівецька обласна філармонія.
24 жовтня 2013
Без змін нема майбутнього
Без змін нема майбутнього
Кожного року восени ми їздимо з друзями в ліс по гриби. Навіть, якщо грибів мало - не шкодуємо. Адже живильне повітря і щебетання птахів, шум дерев, стрекотіння комах у траві – ні з чим незрівняне задоволення - музика, яка ніколи не набридає, найкраща музика, подарована нам Природою.Цей рік видався грибним, тож тисячі справжніх і так званих любителів природи подалися до лісу.
23 жовтня 2013
Володимир Семиноженко: Реалізація спільних наукових проектів поглибить українсько-корейське співробітництво
Володимир Семиноженко: Реалізація спільних наукових проектів поглибить українсько-корейське співробітництво
В Україні оголошено конкурс спільних науково-дослідних українсько-корейських проектів. Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації розпочало прийом відповідних документів від потенційних учасників цього конкурсу.
21 жовтня 2013
«Дежа-вю» по украински
«Дежа-вю» по украински
Вопрос выбора Украины (евроинтеграция или вступление в Таможенный Союз) сегодня стоит первым в повестке дня, как у украинской провластной элиты, так и простых украинцев. Не могут не удивлять заказные рейтинги украинской власти, в которых подается информация о том, что 53% украинцев одобряют направление интеграции в Евросоюз, хотя на самом деле, власть даже не подозревает о настроениях и выборе народа Украины, и как будто-бы во время предвыборной кампании выборов Президента Украины и парламентских выборов 2012 г., сегодняшняя партия власти (Партия Регионов) не использовала активно месидж о дружбе и сотрудничестве братских народов Украины и России, о статусе русского языка и т.п., но как оказалось то-ли с памятью плохо, то-ли снова «прокинули» работяг и селян Украины.
21 жовтня 2013
Міжнародний турнір "Посейдон 2013"
Міжнародний турнір
Член правління Рівненської обласної організації партії "Нова політика" Олег Максютинський, він же тренер-викладач обласної спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву, навчаючи дітей баскетболу , налаштовує своїх вихованців лише на перемогу. Саме з таким настроєм їхали юні баскетболісти на змагання до сонячної Болгарії. Показавши неабияку майстерність, впертість та кмітливість, чотирнадцятирічні рівняни на Міжнародному турнірі "Посейдон 2013" посіли перші місця серед своїх ровесників - дівчат та хлопців з інших країн Європи.
20 жовтня 2013
Володимир Семиноженко: Впровадження в Україні євростандартів якості матеріалів промпродукції потребує наукового супроводу
Володимир Семиноженко: Впровадження в Україні євростандартів якості матеріалів промпродукції потребує наукового супроводу
Впровадження в Україні європейських стандартів якості матеріалів (REACH, ROHS), з яких виготовляється вся промислова продукція, потребує серйозного наукового супроводу промислового виробництва в країні. На цьому наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко в інтерв’ю журналістам під час робочої поїздки на Харківщину. Він наголосив, що підписання Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄСвідкриває нашій державі шлях до безперешкодного виходу на ринок Європи. «Це, безумовно,створює великі можливості для зростання вітчизняного бізнесу. Але водночас умови роботи на європейському ринку вимагають і кардинальних змін, як в якості української продукції, так і в методах контролю якості», - зазначив Голова Держінформнауки.
18 жовтня 2013
На Тернопільщині стартує соціальний проект "Футбольна зірка майбутнього"
На Тернопільщині стартує соціальний проект
Громадська організація “Діти – фундація зірок світового футболу” розпочинає проект із залучення до спорту талановитих дітей , дітей з малозабезпечених сімей та дітей інвалідів під егідою зірок світового футболу. – Мета проекту – це створення сітки конкурентноздатних академій футболу для того, щоб дати можливість юним талантам набути майстерності та по можливості продовжити свою футбольну кар’єру в професійних футбольних клубах України та Європи. Також проект передбачає соціальну складову – це надання можливості для занять футболом та навчання в академії дітям з малозабезпечених сімей, - каже президент фундації Ярослав Несторович.
17 жовтня 2013
У Луцьку молилися за українську владу і вступ до ЄС.
У Луцьку молилися за українську владу і вступ до ЄС.
Близько 300 людей зібралося на Київському майдані міста Луцька, аби спільно помолитися за успішне підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом. Молитві передував хресний хід, який розпочався о 13:00 від Театрального майдану та рушив проспектом Волі до Київського майдану. Захід відбувся 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці . Метою молебню стало підтримання євроінтеграційних кроків керівництва країни. На майдані зібралися представники українського козацтва, політичні та громадські діячі.
16 жовтня 2013
ПЕРША І КЛЮЧОВА ЗАВАДА УКРАЇНСЬКОЇ ЄВРО ІНТЕГРАЦІЇ
ПЕРША І КЛЮЧОВА ЗАВАДА УКРАЇНСЬКОЇ ЄВРО ІНТЕГРАЦІЇ
Це все більше очевидно навіть для домогосподарки , на відміну від тугіших на розум владних достойників . Це –гра на національних «скрипках» . Що не вибори – то витягаються з старої скрині загальники про загрозу російській мові та пригнічення національних меншин. Але ситуація розвивається діалектично і правильно . Скільки не бреши про загрозу російській мові , але і на прямолінійному Донбасі вже розуміють , що це аж геть не головне.
16 жовтня 2013
Военно-патриотическое воспитание ЗАЩИТНИКОВ ОТЕЧЕСТВА
Военно-патриотическое воспитание ЗАЩИТНИКОВ ОТЕЧЕСТВА
Мировая история, опыт прошлых и современных войн и вооруженных конфликтов убедительно свидетельствуют, что среди духовных качеств воина патриотизм занимает доминирующее место, а самоотверженная любовь граждан к своей Родине, государства, народа, его исторических достижений лежит в основе эффективной военной организации общества. Для Украины военно-патриотическое воспитание имеет особое значение в связи с реформированием общества и Вооруженных сил. Однако его проведение осложняется многими обстоятельствами и, прежде всего тем, что, с одной стороны, значительная часть украинской молодежи, населения страны стала негативно относиться к понятиям общественного долга, ответственности, общественной деятельности, защите Отечества, а с другой - патриотическими лозунгами прикрывают свои деструктивные действия разного рода сепаратисты и экстремисты.
15 жовтня 2013
Украина – Европа 2013
Украина – Европа 2013
В Вильнюсе в конце ноября текущего года состоится саммит Восточного партнерства. В рамках этого саммита возможно подписание соглашения об ассоциированном членстве между Украиной и Евросоюзом. Это соглашение может стать первым реальным шагом Украины на пути к полноценному членству в Евросоюзе.
14 жовтня 2013
В Чернівцях відкрито центр еколого-натуралістичної творчості
В Чернівцях відкрито центр еколого-натуралістичної творчості
2 жовтня, на базі ЗОШ №16 відбулося урочисте відкриття міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Метою центру є постійне підвищення якості здійснення позашкільного навчально-виховного процесу, створення єдиного інформаційного простору для обміну інформацією у галузі екологічної освіти та виховання, охорони навколишнього середовища та сприяння вирішенню місцевих та регіональних екологічних проблем.
11 жовтня 2013
МЫСЛИ ВСЛУХ – ИЛИ НАПРАВЛЕНИЕ ВЕКТОРА…
МЫСЛИ ВСЛУХ – ИЛИ НАПРАВЛЕНИЕ ВЕКТОРА…
Умение принимать правильные стратегические и последовательные решения, а так же оставлять за собой мнение, которое впоследствии и определит судьбу того или иного общества – вот основные показатели успешного лидера, навсегда запечатлевшего свой след в истории как созидателя государственности и целостности страны.
10 жовтня 2013
ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ.
ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ.
Осень всегда связана со звонким школьным звонком и праздником знаний. Но день Учителя всегда остается днем, когда особенно хочется сказать слова благодарности людям, которые долгие годы преподавали всем нам основы знаний, воспитывали способность мыслить, познавать мир и помогали становиться самостоятельными личностями. Многие учебные заведения Запорожской области давно стали кузницами умных и думающих людей, которые проявляли свои способности благодаря замечательным Учителям. Очень горжусь своей многолетней причастностью к сфере образования и гордому званию" Учитель"! В канун празднования Дня Учителя на свое очередное заседание собрались члены Запорожской ассоциации" Гуманитарная сфера и гражданское общество".
9 жовтня 2013
3 коментаря

Володимир Семиноженко: Україна на рівних співпрацює з Европою у науково-технічній сфері
Володимир Семиноженко: Україна на рівних співпрацює з Европою у науково-технічній сфері
Набуття Україною асоційованого членства в ЦЕРН дає нам можливість більш впевнено дивитися на перспективи технологічного розвитку країни, - таку думку висловив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко під час брифінгу на тему «Підписання угоди з ЦЕРН – поглиблення європейської інтеграції в сфері науки», який відбувся сьогодні у прес-центрі Будинку Уряду.
7 жовтня 2013
Как пенсионеры – вкладчики кредитного союза «Флагман» штурмовали Николаевскую облгосадминистрацию.
Как пенсионеры – вкладчики кредитного союза «Флагман» штурмовали Николаевскую облгосадминистрацию.
Намеченная на вторник мирная акция протеста Николаевских вкладчиков кредитного союза «Флагман» чуть не закончилась штурмом здания облгосадминистрации. Пикет, который собрал около девятисот человек, преимущественно пенсионеров, начался мирно. Однако доведенные до точки кипения люди, многие из которых давно разуверились в чиновничьих обещаниях, минут через пятнадцать после начала акции пытались пройти внутрь здания.
3 жовтня 2013
Володимир Семиноженко: Угода з ЦЕРН – це наукова інтеграція України в Євросоюз
Володимир Семиноженко: Угода з ЦЕРН – це наукова інтеграція України в Євросоюз
Сьогодні Україна та Європейська організація ядерних досліджень (ЦЕРН) уклали Угоду щодо надання нашій державі статусу асоційованого члена в ЦЕРН. Підписання цієї Угоди – це наукова інтеграція України в Європейський Союз. Так прокоментував Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко набуття нашою державою статусу асоційованого члена в ЦЕРН.
12

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення