Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Грудень 2013

31 грудня 2013
ВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДЯНСЬКОГО РУХУ З НОВИМ 2014 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ.
ВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДЯНСЬКОГО РУХУ З НОВИМ 2014 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Прийміть мої найтепліші вітання з Новим роком та Різдвом Хрестовим!

Нехай рік, що приходить, буде насичений радісними і яскравими подіями, а вдача й успіх стануть Вашими вірними супутниками протягом усього року!

Бажаю Вам мира і добра, злагоди і щастя, затишку і родинного добробуту!

Міцного здоров’я і благополуччя Вам і Вашим близьким!

Голова Громадянського Руху "Нова Україна" Володимир Семиноженко.

30 грудня 2013
Відбулася презентація
Відбулася презентація

Вінницька обласна дирекція громадської організації «Нова Україна» презентувала навчально-науковому інституту менеджменту адміністрування та права Вінницького національного аграрного університету декілька примірників монографії «Стратегічні виклики ХХІ століття суспільству та економіці України».

18 грудня 2013
Експертне засідання «Українського форуму» «Політична ситуація в Україні: економічні ризики та перспективи» 17 грудня 2013 року
Експертне засідання «Українського форуму» «Політична ситуація в Україні: економічні ризики та перспективи» 17 грудня 2013 року

Дайджест висловлювань

Володимир Семиноженко

Тема, яку ми сьогодні обговорюємо, визначає найвищий накал політичної температури в Україні і є найбільш резонансною в світі.

Майже 100% українців підтримують мирне вирішення політичної кризи. Проте втручання іноземних держав нам також не потрібне.

Відповідальність за недосконалу підготовку Угоди про асоціацію мають нести обидві сторони – і Україна, і ЄС. Зрозуміло, що Стефана Фюле наразі турбує його кар’єра, натомість ставити на одні ваги кар’єру чиновника і долю цілої країни – неприпустимо.

Угода з Україною готувалася за стандартами, спільними для всіх країн Східної Європи. Але ми – не одна з інших країн Східної Європи. Ми маємо сучасні ядерні технології, унікальне літакобудування, розвинуту ракетно-космічну галузь. Отже, і ставлення має бути відповідним.

Сьогоднішня зустріч Президентів України і РФ у Москві засвідчує, що у нас зберігається надія на відновлення паритетних відносин.

***

Навіть у медицині криза – це початок одужання. Сьогодні влада, суспільство і бізнес повинні розробити новий формат відносин один з одним. Це і стане початком формування нового суспільного договору, який потрібний країні для виходу з цієї кризи та попередження нових.

17 грудня 2013
Економіку Вінниччини виручає кукурудза
Економіку Вінниччини виручає кукурудза
На початку грудня Вінниччина «офіційно» зібрала прогнозований рекордний урожай зернових – більше 5 мільйонів тонн. Середня урожайність в 2013 році складає 57,9 центнерів з гектара (для порівняння, в 2012 році було 43,9 ц/га).
16 грудня 2013
«Діти – фундація зірок світового футболу»
«Діти – фундація зірок світового футболу»
Громадська організація «Діти - фундація зірок світового футболу» створена у 2004 році в Тернополі. Президент організації -Несторович Ярослав Ігорович, віце - президенти - Баль Андрій Михайлович, Заваров Олександр Анатолійович, Вдовіченко Анатолій Анатолійович і Шепеленко Іван Степанович. Громадська організація «Діти - фундація зірок світового футболу» працює у міжнародних програмах боротьби з бродяжництвом, пияцтвом, наркоманією та іншими соціальними патологіями, шляхом залучення дітей до спорту і допомагає їм інтегруватися в сучасне суспільство.
13 грудня 2013
1 коментар

Нужна ли революция и смена власти? (Личное мнение.)
Нужна ли революция и смена власти? (Личное мнение.)
Данную статью прошу считать МОИМ СОБСТВЕННЫМ мнением, и прошу не расценивать как призыв к действиям, направленным против каких либо политических сил. Спасибо за понимание. Я,гражданин Украины, рожденный в СССР, переживший несколько революций в «нашем» государстве, если его можно считать таковым. Я не сторонник, или фанат, каких либо политических организаций, религий или направлений государственной власти. Я хочу высказать моё субъективное мнение на происходящие события в моём «доме».
12 грудня 2013
Володимир Семиноженко: Україна пропонує створити Міжурядову організацію міжнародного інноваційного розвитку "МИР"
Володимир Семиноженко: Україна пропонує створити Міжурядову організацію міжнародного інноваційного розвитку
Українська сторона виступила ініціатором створення Міжурядової організації міжнародного інноваційного розвитку «МИР». Про це повідомив керівник Держінформнауки, який сьогодні призначений головою Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ), Володимир Семиноженко.
11 грудня 2013
Володимира Семиноженка обрано головою Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах
Володимира Семиноженка обрано головою Міждержавної ради з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах
Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, академік НАН України Володимир Семиноженко очолив Міждержавну раду з питань співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ). Відповідне рішення прийнято під час XI засідання Міждержавної ради, яке відбулося у Москві 11 грудня 2013 р.
4 грудня 2013
Причины недоверия украинцев к банковской системе страны
Причины недоверия украинцев к банковской системе страны
Деятельность украинских банков сопряжена с высокими рисками и ведется в сложных макроэкономических условиях. По международным стандартам, уровень рисков в банковской системе Украины довольно высок. Исходя из оценки рисков, которая отражает сильные и слабые стороны банковской системы каждой страны в сравнении с другими государствами, банковская система Украины относится к последней, самой слабой, группе 10 (помимо Украины, в эту группу входят Венесуэла, Ямайка и Боливия).
2 грудня 2013
Запорожским школьникам открывается мир компьютерных технологий
Запорожским школьникам открывается мир компьютерных технологий
Цифровые лаборатории, мультимедийные комплексы, интерактивные доски, учебники в планшетах- уже сегодня такая технологическая мечта стала реальностью для учащихся 54- х украинских школ, победивших в 1 этапе Национального проекта " Открытый мир", инициированного руководством страны. Еще десять лет назад, мне- руководителю одной из ряда лучших школ на Украине, приобретенные целых три компьютерных класса для учащихся Запорожского Лицея" Логос" казались огромной победой. Уже тогда это был первый и реальный шаг, предусматривавший переход в украинских школах к обучению с применением инновационных методик 21 века. Проект " Открытый мир" дает равный доступ к знаниям каждому школьнику страны, делает уроки современнее, интереснее, мотивирует учителей применять новейшие методики преподавания, дает родителям возможность участвовать в процессе обучения их детей.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення