Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Березень 2013

21 березня 2013
Своїм становищем у суспільстві задоволений кожен п'ятий українець - Лібанова
Своїм становищем у суспільстві задоволений кожен п'ятий українець - Лібанова
Лише двадцять відсотків населення України задоволені своїм становищем у суспільстві. Про це сказала директор Інституту соціальних досліджень і демографії НАН України Елла Лібанова на прес-конференції до Міжнародного дня щастя, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.
7 березня 2013
З 8 БЕРЕЗНЯ!
З 8 БЕРЕЗНЯ!
Зі святом, дорогі жінки! Нехай цей день зігріє Вас не тільки яскравими промінями сонця, але й любов’ю, турботою та ніжністю з боку близьких.
5 березня 2013
«Уряд здійснює послідовну політику,спрямовану на підтримку високотехнологічних галузей»
«Уряд здійснює послідовну політику,спрямовану на підтримку високотехнологічних галузей»
Приблизно рік тому Верховна Рада України прийняла закони України «Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції» та «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції». Цими законами IT-компанії були звільнені від сплати ПДВ на послуги в сфері інформатизації, а податок на прибуток був зафіксований на рівні 5%. Як такі дії законодавців позначаться на розвитку галузі? Про це розмірковує голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення