Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Квітень 2013

24 квітня 2013
З поглядом у майбутнє!
З поглядом у майбутнє!
Володимир Мельничук, голова Вінницької обласної організації політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА”, директор ПВФ “Практик”. Однією із форм створення, накопичення і обміну інформацією є система електронного документообігу. Тому актуальним завданням в Україні є розвиток інфраструктури електронного документообігу.
4 квітня 2013
Житомирські прикордонники забезпечили захист національних інтересів України.
 Житомирські прикордонники забезпечили захист національних інтересів України.
Великий інтерес до подій, навчань, заходів повсякденної діяльності яки проходять в межах Прикордонної служби, МВС, МО проявляють члени Житомирської регіональної організації, тому що 80 відсотків членів вминулом офіцери і прапорщики різних рівнів, яки небайдужі до справ та заходів відносящихся до захисту нашої рідної Держави та її кордонів. Північне регіональне управління ДПСУ в першому кварталі 2013-го року забезпечило достатній рівень надійності охорони державного кордону. Житомирщина межує з Білорусією.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення