Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Травень 2013

23 травня 2013
Володимир Семиноженко: «Спільні інноваційні проекти – шанс для наших країн»
 Володимир Семиноженко: «Спільні інноваційні проекти – шанс для наших країн»
Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко взяв участь у Міжнародній конференції «Україна-Росія-Сколково: єдиний інноваційний простір», яка проходить у Києві. Конференція відбувається під головуванням Віце-президента РАН, Співголови КНР Фонду «Сколково» Жореса Алфьорова та співголовуванням президента НАН України Бориса Патона, голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимира Семиноженка і ректора КНУ ім. Т. Шевченка Леоніда Губерського.
17 травня 2013
Визначити майбутнє медицини повинні медики
Визначити майбутнє медицини повинні медики
Ні для кого не секрет, що ключовими проблемами медичної галузі в Україні є недостатнє фінансування та ресурсне забезпечення. Змінити ситуацію покликаний прийнятий 2011 року закон про реформування системи охорони здоров'я. Ним же визначено пілотні регіони, де вже сьогодні запроваджуються реформи. Один із цих регіонів – місто Київ. Ми неформально поспілкувалися з київськими медиками, щоб дізнатися їх думку щодо існуючих проблем і правильності обраного владою курсу.
9 травня 2013
« Ніхто не забутий - ніщо не забуте»
 « Ніхто не забутий - ніщо не забуте»
- про це в черговий раз говорив голова Рівненської обласної організації партії «Нова політика» Василь Михальчук та її члени , які прийшли привітати з Днем перемоги ветеранів та військовослужбовців Рівненського військового корпусу міністерства оборони країни. На зустрічі особливу увагу приділили тим, хто шляхом нестримної мужності , героїзму та любові до своєї Батьківщини, здобули величну перемогу у боротьбі за свободу та щасливе майбутнє своїх нащадків і завжди будуть гідним прикладом для молодих захисників вітчизни. Джерело: Голова Рівненської обласної організації партії «Нова політика»

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення