Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Червень 2013

28 червня 2013
Привітання з нагоди Дня Конституції України.
 Привітання з нагоди Дня Конституції України.
Шановні співвітчизники! Оргкомітет Громадянського Руху «Нова Україна» вітає Вас з Днем Конституції Українии! 28 червня 1996 року Верховною Радою України від імені Українського народу - громадян України всіх національностей була прийнята Конституція України. Вперше в сучасній історії України народ України отримав основний закон, що регулює найбільш суттєві галузі нашого життя. Конституція України визначила основи демократичного ладу країни, визнала найвищою соціальною цінністю - людину, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність та безпеку. Прийняття нового основного закону надало потужного імпульсу для розвитку та укріплення політичної, суспільної, економічної та соціальної систем нашої держави. Від щирого серця бажаємо Вам щастя, здоров’я, благополуччя та успіхів у всіх починаннях!
19 червня 2013
Угода про асоціацію між Україною та ЄС. Перемога чи програш
Угода про асоціацію між Україною та ЄС. Перемога чи програш
У процесі розпаду Радянського Союзу Україна взяла курс на розбудову власної демократичної незалежної держави. Це, насамперед, і було основним чинником підписання українською стороною Біловезького договору. Саме це резюмувало споконвічне прагнення українців до фактичного закріплення та розбудови власної державності, власного напрямку розвитку.
19 червня 2013
О контрактной армии в Украине.
 О контрактной армии в Украине.
Переход Украинской армии от призывной системы комплектования к набору военнослужащих по контракту – это фундаментальная реформа, которая призвана качественно изменить нашу армию. Фактически мы должны получить армию нового типа – профессиональную. Такой подход призван кардинально изменить функциональные возможности армии и ее способность к выполнению боевых задач. Достаточно ли этого для превращения армии в действенный механизм по защите нашего государства от внешних угроз?
17 червня 2013
Порой мы забываем о самом ценном, что имеем… о матерях…
Порой мы забываем о самом ценном, что имеем… о матерях…
Живя в безумном темпе жизни, вертясь в ее круговороте, порой мы забываем о самом ценном, что имеем… о матерях… В свете последних событий, что происходят в нашей стране, скоро придется относить женщин к слабо защищённому слою населения. Вынужденное поднятие пенсионного возраста для женщин прошлось волной уничижающей критики, кроме поднятия самого возраста был увеличен также страховой стаж, если до реформы он составлял 20 теперь же после реформы- 30 лет.
17 червня 2013
Місцеве самоврядування потребує суттєвого реформування
Місцеве самоврядування потребує суттєвого реформування
Два роки тому Вінницька обласна Рада прийняла Концепцію реформування місцевого самоврядування, яка передбачає перехід на нову модель організації регіональної влади. Головним її завданням є аналіз актуальних проблем у сфері місцевого самоврядування, визначення основних підходів та правових, організаційних, фінансових засад їх вирішення, узгодження у часі з реформуванням адміністративно-територіального устрою. Одне з ключових її питань – обґрунтування пропозицій щодо забезпечення на регіональному та місцевому рівні демократичної і ефективної організації управління, запровадження механізму оптимального самодостатнього функціонування об’єктів місцевого самоврядування.
14 червня 2013
Як Черкаська районна міліція шукає хабарників серед сільських голів.
Як Черкаська районна міліція шукає хабарників серед сільських голів.
Опубліковано 04/06/2013 у Назар Обідзінський • 3 червня 2013 року, представники правоохоронних органів затримали Хацьківського сільського голову Ігоря Чекаленка. Посадовця звинуватили в здійсненні корупційних діянь. Сьогодні, 4 червня, Ігор Миколайович разом з двома депутатами Хацьківської сільської ради – головою земельної комісії, Миколою Олександровичем Шпаком та головою бюджетної комісії Станіславом Васильовичем Мірошніченком, зібрав декількох представників ЗМІ, та деяких громадських діячів, щоб ознайомити з подіями, що відбулися. Отже, хронологія.
14 червня 2013
Україна має потужний ресурс для високотехнологічного «стрибка»
 Україна має потужний ресурс для високотехнологічного «стрибка»
13 червня 2013 року в рамках Першої міжнародної бізнес-конференції «ABC: Ukraine & Partners» відбулося засідання круглого столу «Інновації у сфері високих технологій: умови діяльності та можливості для бізнесу». В засіданні круглого столу взяли участь керівники вітчизняних і зарубіжних інноваційних центрів, наукових установ та підприємств – лідерів ринку високих технологій, парламентарі та представники виконавчої влади, експерти у сфері інформатизації та інноваційної політики.
13 червня 2013
Український націоналізм XXI століття.
Український націоналізм XXI століття.
Питання сучасного націоналізму в Україні має декілька пластів і парадигм, котрі так сплетені між собою, що досить важко відрізняти факти від оціночних суджень, істину від симулякрів, історичну правду від історичних міфів. В Україні сприйняття терміну часто скопійовано із зовсім іншим змістом, причому в кількох варіантах.
11 червня 2013
Будущее украинского парламентаризма
 Будущее украинского парламентаризма
В развитии всех стран мира выявилась, что есть траектории, по которым страны, как и планеты, движутся и с трудом их покидают. Некоторые ученые называют это «эффектом колеи». На наш взгляд, это относиться и к украинскому парламентаризму, который отражает многоликость проблем украинского общества, и сам создает целую группу проблем.
7 червня 2013
Україна випереджає провідні країни світу за ефективністю використання грошей на науку – Семиноженко
 Україна випереджає провідні країни світу за ефективністю використання грошей на науку – Семиноженко
Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко переконаний, що Україна випереджає провідні країни світу за ефективністю використання коштів на науку. За словами Семиноженка, індекс, який розраховується як кількість наукових публікацій в країні, зареєстрованих у базі статей "Scopus", в розрахунку на 1 млн дол. США сукупних витрат (державних і приватних) на науку в країні, є більшим за 7,0. "Для порівняння, аналогічний показник науковців Японії не перевищує 1,0, а США – 1,3, що, відповідно, у 7 та у 5 разів менше, ніж індекс ефективності наукової роботи українських вчених", - констатував посадовець. Про це повідомляє прес-служба Держінформнауки.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення