Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Липень 2013

30 липня 2013
Полковники навчились вибачатись
Полковники навчились вибачатись
В одній із наших публікацій розповідалось про безпідставний «наїзд» правоохоронців на Ігоря Чекаленка, голову обласної організації «Нової політики» у Черкаській області. Три авто і більше десятка працівників було задіяно для перевірки наклепу про отримання хабара нашим однопартійцем, який працює сільським головою ( див матеріал від 14 червня 2013 р.). А в результаті, начальнику Черкаського райвідділу внутрішніх справ довелося приїхати до села Хацьки і в присутності працівників сільської ради, депутатів та дружини Ігоря Миколайовича вибачатися за дії своїх підлеглих.
29 липня 2013
«Новая Украина» в Крыму.
«Новая Украина» в Крыму.
При организационной и финансовой поддержке Гражданского движения «Новая Украина» состоялось очередное танцевально-спортивное мероприятие в сквере им. К.А. Тренева г. Симферополь.
27 липня 2013
В.Семиноженко: Наукові дослідження за міжнародні гранти не оподатковуватимуться
В.Семиноженко: Наукові дослідження за міжнародні гранти не оподатковуватимуться
Держінформнауки планує вдосконалити податкове законодавство у сфері наукової і науково-технічної діяльності. Про це Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко заявив в інтерв’ю інформаційному агентству «Укрінформ».
26 липня 2013
Через призму ХХI века
Через призму ХХI века
Еще не так давно, даже по меркам продолжительности жизни человека, грядущий ХХI век с надеждой и трепетным ожиданием рассматривался как полдень человечества. Казалось тогда, что все беды, нелепости, зверства и непримиримые антагонизмы вот-вот отойдут в прошлое, и полуденного светила хватит на всех. Вторая мировая война была позади, и все остальное, даже гонка вооружений, не представлялись в сравнении с этим ужасным в своем трагическом величии событием опасностью или серьезной помехой на пути справедливого и разумного распределения комфортным мест под солнцем...
25 липня 2013
Про досягнення української науки не завжди знають за кордоном, - В.Семиноженко
Про досягнення української науки не завжди знають за кордоном, - В.Семиноженко
Українська наука має достатньо вагомих досягнень, але про них не завжди знають за кордоном. Проблема часто полягає в інертності вітчизняних науковців, які про себе та свої розробки не поспішають розповісти світовій спільноті.
25 липня 2013
Інтерв’ю Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка ІА «Укрінформ», 23 липня 2013р.
Інтерв’ю Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка ІА «Укрінформ», 23 липня 2013р.
«Україна фінансуватиме науку по-новому» -Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко. За даними ЮНЕСКО, в Україні загальний рівень фінансування наукової і науково-технічної діяльності у розрахунку на одного вченого працівника приблизно в шість разів нижчий, ніж у США та Німеччині, у п'ять разів - Японії і в 1,3 рази - Росії. Фінансування науки (у % ВВП) упродовж 2000-2011 років знизилося з 1,16% до 0,73%. Так, недостатній обсяг фінансування наукової та науково-технічної діяльності за рахунок держбюджету унеможливлює реалізацію державних цільових програм. У цьому зв'язку Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо реалізації Концепції реформування системи фінансування та управління науковою і науково-технічною діяльністю на період до 2017 року, а Держінформнауки виставило на громадське обговорення розроблену ним нову редакцію законопроекту "Про наукову і науково-технічну діяльність".
24 липня 2013
ФОРМУВАННЯ ТА ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ
ФОРМУВАННЯ ТА ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИ
Однією із найважливіших складових економічної політики держави, є інвестиційна політика. В сучасних умовах фінансово-економічної кризи вона набуває особливого пріоритету. У розпорядженні держави знаходяться основні засоби регулювання відтворювального процесу. Інвестиційна політика повинна сприяти піднесенню економіки, підвищенню ефективності виробництва, забезпеченню соціально-економічної стабільності та вирішенню екологічних проблем. Динаміка інвестицій є фундаментальним параметром відтворювального процесу, що визначає можливості оновлення основного капіталу, проведення структурних реформ, формування базису стійкого довгострокового розвитку економіки.
24 липня 2013
Семиноженко: Для підтримки вітчизняної науки залучатиметься бізнес
Семиноженко: Для підтримки вітчизняної науки залучатиметься бізнес
Для залучення приватного бізнесу у сферу науково-технічної діяльності в Україні планується створити спеціалізований недержавний (корпоративний) фонд. Про це в інтерв'ю кореспондентові Укрінформу заявив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, академік НАНУ Володимир Семиноженко.
24 липня 2013
Наукові реформи стануть помітні через кілька років - Семиноженко
Наукові реформи стануть помітні через кілька років - Семиноженко
Позитивні результати та віддачу для вітчизняної економіки внаслідок низки реформ у сфері науки варто очікувати лише через кілька років.Про це в інтерв'ю кореспондентові Укрінформу заявив голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації, академік НАН України Володимир Семиноженко.
23 липня 2013
Володимир Семиноженко: Уряд зацікавлений у розвитку державно-приватного партнерства в інноваційній сфері
Володимир Семиноженко: Уряд зацікавлений у розвитку державно-приватного партнерства в інноваційній сфері
Уряд України надзвичайно зацікавлений у розвитку державно-приватного партнерства (ДПП) в інноваційній сфері, оскільки саме інновації здатні забезпечити високу динаміку економічного розвитку, заявив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко. За його словами, тема партнерства в інноваційній сфері досить успішно використовується у світовій практиці, а останнім часом набуває актуальності і в Україні.
23 липня 2013
Мы выбираем, нас выбирают...
Мы выбираем, нас выбирают...
Рассмотрение проблематики отношений с ЕС с точки зрения выигрыша или проигрыша само по себе переходит в формат игры, рассчитанной на результат, естественно, положительный. У любой игры есть свои правила, свои цели, примечательно, что они не далеко всегда одинаковы для всех играющих.
22 липня 2013
Диалогизм как предпосылка выживания
Диалогизм как предпосылка выживания
В середине XX века идея диалога вошла в проблемное поле философского мышления, и неуклонно расширяет сферу своего влияния — от первых подступов к ее осмыслению в 20-е годы в работах Бубера и Бахтина на ограниченном пространстве этических проблем до определения М. Бубером самого человеческого бытия как "диалогической жизни". Сегодня эту идею диалога активно поддерживают и развивают В.Библер, М.Каган и др. В своей книге "Философия культуры" последний пишет: человечество вступило в новую фазу перехода от одного типа культуры к другому; объективная историческая миссия этого перехода состоит в диалогическом контакте прошлого и будущего, культуры и природы, Запада и Востока. Формы этого диалога могут и должны быть разнообразны, и соответственно движение будет развиваться по разным дорогам, нелинейно, но общим законом является сама эта диалогичность, противостоящая всем формам монологического догматизма, трагические последствия которого человечество испытало сполна на протяжении всей своей истории — и в политической, и в религиозной, и в эстетической сферах.
22 липня 2013
В.Семиноженко: Експерти констатують позитивну динаміку впровадження електронного урядування
В.Семиноженко: Експерти констатують позитивну динаміку впровадження електронного урядування
Заходи із впровадження системи електронного урядування мають найвищий рівень виконання серед усіх заходів, передбачених Планом дій Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». На цьому наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко, коментуючи результати річної роботи з моніторингу впровадження Україною міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» (Open Government Partnership), яку наприкінці тижня представили громадські експерти на чолі з Transparency International Україна. «Громадськість дала високу оцінку виконанню Плану дій Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», і це означає, що Кабінет Міністрів України став більш відкритим до співпраці з громадськими організаціями. Але особливо приємно, що саме електронне урядування отримала найвищий показник виконання», - зазначив В.Семиноженко та додав, що згідно з оцінкою громадськості Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» загалом виконана на 55%.
22 липня 2013
Милицейский беспредел.
Милицейский беспредел.
Общественность Николаева и Николаевской области обеспокоена милицейским беспределом, который произошёл в ПГТ Врадиевка, когда двое сотрудников местного отдела милиции изнасиловали и избили 29-ти летнюю женщину, жительницу этого поселка.
19 липня 2013
Володимир Семиноженко: Iнтернет стає площадкою для громадянської активностi молодi
Володимир Семиноженко: Iнтернет стає площадкою для громадянської активностi молодi
"Менi дуже приємно, що нашi молодi програмiсти iз року в рiк отримують престижнi нагороди i займають призовi мiсця на мiжнародних IT-турнiрах, якi органiзовують лiдери iндустрii. Це вкотре пiдтверджує необхiднiсть створення сприятливих умов для розвитку It-галузi й максимального використання тих конкурентних переваг, які ми тут маємо", - сказав голова Державного агентства з питань науки, iнновацiй та iнформатизацiї України Володимир Семиноженко, коментуючи вихiд української команди у фiнал конкурсу IT-рiшень Imagine Cup, органiзатором якого є корпорацiя Microsoft.
18 липня 2013
Выбор стратегии развития как общенациональная проблема.
Выбор стратегии развития как общенациональная проблема.
Социальные системы, как все сложные системы, изменчивы и не вечны. И выбор стратегии развития страны должен учитывать фундаментальные вопросы, которые ставили еще первопроходцы социальных наук. Что позволяет нормально функционировать человеческим обществам? Почему возникают варианты и локальные различия? Откуда берется и почему сохраняется социальное неравенство? И самое сложное, как происходят изменения внутри социальных систем, как уничтожаются старые и возникают новые системы?
16 липня 2013
Володимир Семиноженко привітав українського астронома з відкриттям нової комети
Володимир Семиноженко привітав українського астронома з відкриттям нової комети
Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко привітав кримського астронома Геннадія Борисова, працівника Кримської станції Астрономічного інституту ім. Штернберга, з відкриттям нової комети.
15 липня 2013
Володимир Семиноженко: Потреби української економіки у IT-специалістах й надалі збільшуватимуться
Володимир Семиноженко: Потреби української економіки у IT-специалістах й надалі збільшуватимуться
«IT-індустрія – найбільш динамічно зростаюча галузь економіки України. Якщо темпи її розвитку щорічно становитимуть 40-45% на рік, то вже за два роки додатково буде потрібно біля 100 тисяч спеціалістів у цій галузі», - так Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко прокоментував збільшення державного замовлення на студентів ІТ-спеціальностей, яке відбулося цього року.
12 липня 2013
У Житомирі на вулиці Баранова буде притулок для безпритульних тварин
У Житомирі на вулиці Баранова буде притулок для безпритульних тварин
Проект рішення міськвиконкому про придбання від громадян Крижевського Ц.Ц. та Грищука В.Л. у комунальну власність територіальної громади міста нежитлового приміщення площею 1227,2 кв. м., розташованого в Житомирі по вулиці Баранова, 87, за визначеною ціною згідно з експертною оцінкою 1196655,04 грн. (один мільйон сто дев’яносто шість тисяч шістсот п’ятдесят п’ять гривень 04 копійки) з метою облаштування притулку для безпритульних тварин, оприлюднено на сайті міської ради. Дискусія про те, яким чином вирішувати проблему бродячих тварин в місті триває роками. Пропозиції були різні - від фізичного знищення тварин "гуманними методами", до облаштування притулку.
12 липня 2013
Міліцейський «бєспрєдєл» продовжується і на Волині.
Міліцейський «бєспрєдєл» продовжується і на Волині.
Ківерцівський районний суд розпочав слухати справу щодо обвинувачення двох старших дільничних інспекторів міліції Рожищенського райвідділу Волинської області, яких звинувачують у побитті людини, перевищенні влади, приховуванні тяжкого злочину та підпробці документів. Два старших дільничних інспектори СДІМ Рожищенського РВ УМВС Україні потрапили на лаву підсудних за підозрою у тому, що вони, намагаючись примусити місцевого мешканця, 50-річного Бориса Бекуна, аби він доповідав їм про своїх знайомих. Коли той відмовився, жорстоко його побили і потім самі розслідували обставини злочину, намагаючись «поховати» власні правопорушення. Відтак достатніх підстав для порушення кримінальної справи не виявилось.
12

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення