Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Вересень 2013

30 вересня 2013
" Интеллектуальное равновесие".
Уже пятнадцать лет согласно Указу Президента Украины 30 сентября отмечается Всеукраинский день библиотек. В канун праздника интеллекта по инициативе активистов Запорожской областной организации политической партии " Новая политика" мы решили выяснить: как живут запорожские библиотеки? Сегодня, в эру компьютерных технологий, фильмы, книги, игры - все помещается в одной небольшой пластиковой коробке. Если раньше студенты, готовясь к экзамену, просиживали дни напролет в библиотеках, то теперь все решается с помощью компьютера и Интернета.
26 вересня 2013
Отзовитесь Киевляне!
Отзовитесь Киевляне!
Где Вы друзья мои, есть ли Вы еще в Киеве? Где Вы мои дорогие сограждане, выселенные на окраины, ютящиеся в «хрущевах», сидящие на своих маленьких кухнях, получающие «мизерные» зарплаты, лишенные медицины, горячей воды, забывшие о нормальных дорогах, но в своих больших сердцах любящие свой город – город каштанов и солнца, город – одновременно мегаполис и немножко сентиментально-провинциальный, город-столица, город-герой нашей страны.
25 вересня 2013
В.Семиноженко: Країни СНД демонструють готовність співпрацювати у секторах "економіки майбутнього"
В.Семиноженко: Країни СНД демонструють готовність співпрацювати у секторах
X засідання Міждержавної ради зі співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах(МР НТІ), яке розпочалося сьогодні в Ялті, має головну мету – обговорення можливостеймаксимального знаття бар’єрів між країнами СНД в сфері науково-технічного співробітництва,виробництва та реалізації інноваційної продукції на ринках країн СНД. На цьому наголосив заступникголови Міждержавної ради, Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизаціїВолодимир Семиноженко, виступаючи під час засідання. «Ідеологія цієї зустрічі переконливо доводить, що попри всі непорозуміння останнього часу,країни СНД відкриті для створення спільного простору інноваційної діяльності й готові розвиватикооперацію у найбільш перспективних секторах – секторах «економіки майбутнього», - заявив головаДержінформнауки.
24 вересня 2013
Соціально-політична обстановка в Чернігівській області на перше півріччя 2013 року
Соціально-політична обстановка в Чернігівській області на перше півріччя 2013 року
1. Економічна ситуація. Економічна ситуація в Чернігівській області в цілому стабільна. У першому півріччі 2013 р. середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій (із кількістю працюючих 10 осіб і більше) порівняно з відповідним періодом 2012 р. зросла на 10,6% й становила 2261 грн.
23 вересня 2013
Володимир Семиноженко: Реформа РАН не найкращий приклад для України
Володимир Семиноженко: Реформа РАН не найкращий приклад для України
Реформа РАН, яка зараз проводиться в Росії, є не найкращим прикладом для України, вважає член Президії НАНУ Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.
19 вересня 2013
Лядівський монастир у Вінницькій області святкує 1000-річчя
Лядівський монастир у Вінницькій області святкує 1000-річчя
15 вересня відбулися головні події святкування 1000-річного ювілею Свято-Усікновенського Лядівського чоловічого монастиря. Святкування на території монастиря розпочалися з Божественної літургії, яке звершили архієреї України, Росії, Білорусії, Молдови, Придністров'я, Естонії, Польщі на чолі з представником Української православної церкви.
17 вересня 2013
Роздуми про вселенське зло і вітчизняне жлобство.
Роздуми про вселенське зло і вітчизняне жлобство.
За даними Державтоінспекції багаті українці купують більше "Майбахів", ніж жителі Німеччини - батьківщини цього автомобіля. При тому, що чисельність населення України майже у двічі менша, ніж Німеччини, а життєвий рівень населення останньої у десятеро більший. На тлі цього разючого та інших подібних фактів розпочала роботу 3-я сесія 7-го скликання Верховної Ради України. За старою звичкою ми знову чекаємо від наших можновладців, неначе чуда, такого потрібного нам усім прориву через стіну беззаконня, корупції, економічного занепаду, моральної деградації суспільства.
16 вересня 2013
ФОРМУВАННЯ УМОВ ЕФЕКТИВНОГО БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩА В УКРАЇНІ
ФОРМУВАННЯ УМОВ ЕФЕКТИВНОГО БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩА В УКРАЇНІ
Бізнес – це важка праця, яку суспільство має цінувати, тому що саме він наповнює бюджет, створює робочі місця. Але в будь-якій країні бізнес – це складна діяльність поєднана з серйозними ризиками і відповідальністю. Тому підприємець, не повинен сидіти і чекати, коли хтось створить йому умови, він повинен співпрацювати з державою.
12 вересня 2013
Володимир Семиноженко: Україна, яка має Глушкова, просто зобов'язана бути лідером в ІТ
Володимир Семиноженко: Україна, яка має Глушкова, просто зобов'язана бути лідером в ІТ
Україна відзначає 90-у річницю від дня народження Віктора Михайловича Глушкова - піонера комп'ютерної техніки, автора фундаментальних праць у галузі кібернетики, математики і обчислювальної техніки, засновника і керівника унікального в світі Інституту кібернетики АН України. Як зазначив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко, завдяки генію академіка Глушкова, який жив і працював в Україні понад 25 років, наша країна, тоді ще у складі СРСР, була визнаним лідером в галузі кібернетики.
9 вересня 2013
Володимир Семиноженко: Міжнародний науковий конгрес-2013 дасть старт багатьом важливим проектам в Україні у сфері ІКТ
Володимир Семиноженко: Міжнародний науковий конгрес-2013 дасть старт багатьом важливим проектам в Україні у сфері ІКТ
29 жовтня 2013 року в Україні відбудеться Міжнародний науковий конгрес «Інформаційне суспільство в Україні», організаторами якого є Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України та Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».
6 вересня 2013
Володимир Семиноженко: Ми створюємо сприятливі умови для розвитку ІТ-бізнесу в кожному регіоні
Володимир Семиноженко: Ми створюємо сприятливі умови для розвитку ІТ-бізнесу в кожному регіоні
За даними Державної реєстраційної служби з початку року в державі зареєстровано 5557 суб’єктів господарювання, які зазначили комп’ютерне програмування основним видом своєї діяльності. Із них 299 – це юридичні особи, 5258 – фізичні особи-підприємці.
5 вересня 2013
Володимир Семиноженко: У Держінформнауки сподіваються, що ВР прийме ряд законів, які сприятимуть розвитку високотехнологічних галузей
Володимир Семиноженко: У Держінформнауки сподіваються, що ВР прийме ряд законів, які сприятимуть розвитку високотехнологічних галузей
Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко сподівається, що робота третьої сесії Верховної Ради України сьомого скликання буде продуктивною. У першу чергу Голова Держінформнауки розраховує, що народні депутати приймуть закони, які забезпечать сприятливі умови для роботи галузі інформаційних технологій та підтримку наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності загалом.
2 вересня 2013
День знаний в Симферополе.
 День знаний в Симферополе.
При спонсорской поддержке ГРД «Новая Украина» 31 августа 2013г состоялось очередное субботнее мероприятие посвященное Дню знаний. В акции принимал участие Крымская дирекция Всеукраинского банка развития в лице зам. директора Крымской дирекции Ревтова О.Д. Банк провел интересный конкурс с призами каждому участнику, а их было 30 человек и супер-призом планшетом, стоимостью 3 тыс. грн. Конкурсная программа прерывалась выступлениями друзей ГРД «Новая Украина» ансамбля современного танца «Джойс», ансамбля восточного танца «ORIENTAL - SULTANA - STUDIO», приглашенный в один из оркестров г. Вены скрипач - Эльвис Ипекчиев. Было рекордное количество зрителей более 400 человек. Фотоотчет прилагается.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення