Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за 2014

31 грудня 2014
З Новим Роком!
З Новим Роком!

Шановні друзі!

Щіро вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Бажаю миру, міцного здоров’я, добра, оптимізму!

Нехай доля наступного року буде прихильною до Вас і Ваших близьких, даруючи радість життя, вірних і надійних друзів!

З повагою,

Голова Голова Громадянського Руху "Нова Україна"

Володимир Семиноженко.

8 грудня 2014
Вторая жизнь Запорожского Ленина.
Вторая жизнь Запорожского Ленина.

Памятник Ильичу в Запорожье с недавних пор-топ-тема всеукраинских изданий. Пользователи интернета уже делают ставки : какая судьба ожидает монумент – повторит ли он фееричные падения харьковского, киевского, новомосковского и прочих вождей в Украине или останется указывать запорожцам куда идти дальше? Пока продолжаются дискуссии о памятнике Ильичу, он успел и насмешить, и приодеться.

17 листопада 2014
ВИБОРИ ЗАКІНЧИЛИСЬ! ПРОБЛЕМИ ЗАЛИШИЛИСЬ!
ВИБОРИ ЗАКІНЧИЛИСЬ! ПРОБЛЕМИ ЗАЛИШИЛИСЬ!
Пора робити висновки про підготовку та проведення виборів 2014. Те що творилося на мажоритарних округах і в страшних снах не завжди побачиш. Округ №149 центр – м. Карлівка Полтавської області. Кандидатів в нардепи 14. Програми у всіх, майже, однакові: всі бажають нам високого рівня життя, всіх забезпечити роботою, миру на землі, щасливого та безбідного життя людям похилого віку, молоді все, що вони забажають. Тому, з початку виборчих перегонів виборці не в повній мірі розуміли за кого віддати свій голос. Перші дні мер міста Карлівки Володимир Слєпцов був у лідерах перегонів, бо містечко тихе, охайне, міська рада працює, як часовий механізм, і т.д., і т.п.
21 жовтня 2014
Семиноженко: Заміщення імпорту вітчизняними товарами - головна умова підйому економіки
21 жовтня 2014
Володимир Слєпцов - лауреат Всеукраїнської премії імені Дмитра Луценка ОСІННЄ ЗОЛОТО
Володимир Слєпцов - лауреат Всеукраїнської премії імені Дмитра Луценка ОСІННЄ ЗОЛОТО
Наша рідна Полтавщина багата на геніїв. Один із них - Дмитро Омелянович Луценко – ніколи себе таким не вважав, але був ним безперечно. Ніжний і трепетний лірик навіки прославив у своїх віршах і піснях батьківську білу хату у рідній Березовій Рудці, мамину вишню, осіннє золото, зачаровану Десну... А пісня «Як тебе не любити, Києве мій» стала своєрідним гімном столиці.
8 жовтня 2014
Вітаємо з Днем Юриста
Вітаємо з Днем Юриста

Шановні друзі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем юриста! Право і Закон є фундаментом, на якому будується ефективна держава і справедливе суспільство. Високо шануємо Вашу професійну місію – відбудовувати і зміцнювати цей фундамент.

Нехай Ваша праця, енергія і розум служать справі становлення законності, справедливості та демократії в Україні!

Зі святом!

29 вересня 2014
Володимир Семиноженко: Вандалізм і руйнування - не найкращий спосіб будувати правову європейську державу.
Володимир Семиноженко: Вандалізм і руйнування - не найкращий спосіб будувати правову європейську державу.
Абстрагуючись від дискусій про історичну та ідеологічну цінність пам'ятника Леніну, хотів би виділити ряд справді значущих, на мій погляд, моментів.
29 вересня 2014
Чому я йду у депутати?
Чому я йду у депутати?

Я, Володимир Слєпцов, твердо вирішив балотуватись в депутати Верховної Ради.

Моя позиція чітка і виважена. Я повинен допомогти своїй країні стати на шлях відродження, самостійності та децентралізації влади.

Я за мудрий курс президента Петра Порошенка в галузі реформ, покращення життя населення, збільшення робочих місць. Я підтримую Президента та його мудрі ініціативи за припинення війни в країні. Життя людей – найбільше багатство на землі. І його потрібно берегти як зіницю ока.

24 вересня 2014
Новій політиці – нові особистості.
Новій політиці – нові особистості.
ЦВК зареєструвала кандидатом у народні депутати під №2 Слєпцова Володимира Анатолійовича по одномандатному мажоритарному округу №149 від політичної партії «Нова політика». Чому такий вибір? Чому йому довірили? Чому йому повірили? Коротко з біографії.
21 вересня 2014
Володимир Семиноженко: Україні необхідна система безпеки, яка захистить її, а не інші країни
Володимир Семиноженко: Україні необхідна система безпеки, яка захистить її, а не інші країни

Ні американська, ні будь-яка інша зброя не зупинить конфлікт в Україні, тому що військова сила не зупиняє війну, а тільки загострює конфлікт. Про це Володимир Семиноженко заявив в ефірі «5 каналу».

«Україні потрібна система безпеки, яка захищає її, а не інші країни. Нам не треба бути ні в ОДКБ (ред.Організація договору про колективну безпеку), ні в НАТО. З позиції військової сили і зброї ,питання не вирішується, навпаки - ситуація заганяється в глухий кут. На кожну зброю є відповідь іншою зброєю », - підкреслив політик.

15 вересня 2014
Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу

Сьогодні як ніколи в суспільстві є великий запит на альтернативні погляди щодо виходу з кризи, проведення реформ і розвитку країни. Про це заявив Голова Політвиконкому Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА» Сергій Лівенцов під час участі у Форумі Об’єднаного блоку «Мир. Стабільність. Відродження», який відбувся у неділю, у Києві.

13 вересня 2014
Володимир Семиноженко: Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
Володимир Семиноженко: Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
Відклали імплементацію Угоди з ЄС практично на півтора року. Не дуже хочеться бути тією людиною, яка з'являється з фразою «А я ж говорив ...», тим не менш. Ще перед Вільнюським самітом на круглому столі «Українського форуму», який, незважаючи на політичний тиск, ми організували, я говорив про те, що політичну частину Угоди можна беззастережно підписати, а економічна вимагає додаткової підготовки, серйозної зміни самого тексту і Доповнень, і займе це не один рік.
3 вересня 2014
Володимир Семиноженко: Влада вкотре переклала свої проблеми на плечі громадян.
Володимир Семиноженко: Влада вкотре переклала свої проблеми на плечі громадян.

НБУ зобов'язав конвертувати готівкові зарубіжні переклади в гривню. Влада в черговий раз переклала свої проблеми, породжені, перш за все, професійною некомпетентністю, на плечі громадян. Вирішувати свої проблеми за рахунок незахищених верств населення, які . насамперед, потребують захисту, стало вже доброю традицією майданівських «професіоналів». Так раніше громадяни вже отримали від Уряду підвищення тарифів, податків, заморожування соціальних виплат, ведення податку на утримання армії, а сьогодні постраждали гастрабайтери - аж ніяк не сама забезпечена категорія населення. Символічно, що все це відбулося в вісімнадцятий рік нарождення гривні. За ці роки вона девальвувала майже в сім разів, але, враховуючи практично істерику і регуляторний хаос, який панує сьогодні в НБУ, можна сміливо заявляти, що це тільки початок.

Джерело: Фейсбук В.Семиноженка

24 серпня 2014
Вітання Голови Громадянського руху "Нова Укаїна" Володимира Семиноженка з Днем Незалежності України.
Вітання Голови Громадянського руху

Прийміть сердечні вітання з найбільшим національним святом – Днем Незалежності України!

Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові прагнення до національного відродження, духовної свободи і демократії, економічного зростання та культурного піднесення.

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож давайте щиро покладатися на успіх наших спільних дій та продовження активної співпраці, яка єднає нас і зміцнює нашу державу.

Нехай це свято додасть всім нам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої рідної Батьківщини!

15 серпня 2014

Предстоятелю Української Православної Церкви

Митрополиту Київському і всієї України

Онуфрію

<p>Предстоятелю Української Православної Церкви <p>Митрополиту Київському і всієї України <p>Онуфрію

Ваше Блаженство!

Прийміть щирі вітання з нагоди обрання Вас предстоятелем Української Православної Церкви.

Високо ціную Ваше самовіддане служіння Богу, Церкві й народові України. Впевнений, що Ваша діяльність на чолі Української Православної Церкви принесе мир нашій країні і злагоду нашому суспільству.

Бажаю Вам доброго здоров'я, сил та наснаги у служінні Богу і людям.

З повагою,

Голова Громадянського Руху "Нова Україна"

В.П.Семиноженко

14 серпня 2014
Проміжні вибори депутатів Черкаської обласної ради
Проміжні вибори депутатів Черкаської обласної ради

31 серпня відбудуться проміжні вибори депутатів Черкаської обласної ради по двох мажоритарних округах - №44 (м.Золотоноша) і №45 (м.Канів).

За депутатські мандати змагатиметься 23 кандидати. Серед них – висуванці партії УДАР, ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», Радикальної партії Олега Ляшка, Партії Вільних Демократів та Партії Зелених України. Серед 13-и самовисуванців є «замасковані» комуністи та члени новоспеченої Партії розвитку України.

12 серпня 2014
Гримаси казначейського обслуговування або як розвіюються міфи про децентралізацію
Гримаси казначейського обслуговування або як розвіюються міфи про децентралізацію

Рік перейшов через свій екватор і покотився до зими. Вкотре аналізую, що вдалося зробити по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період. Порівнюю з аналогічним періодом минулого року. Порівняння невтішні. Це викликає тривогу та безліч запитань. Посудіть самі. Карлівським виробничим управління житлово-комунального господарства або комунгоспом як ми звикли його називати у 2013 році за період січень-липень по поточних видатках із благоустрою міста на придбання матеріалів, запасних частин, паливо-мастильних матеріалів та оплату за електроенергію було виділено кошти в сумі 782,5 тис. грн., з них поплачено 607,8 тис. грн., що становило 77,7 відсотки. За цей же період 2014 року при виділенні коштів в сумі 695,2тис.грн оплачено 221,2 тис. грн. або 31,8 відсотка кредиторська заборгованість 474 тис. грн.., з них тільки за пальне в сумі 120 тис. грн.

8 серпня 2014
Бронескорая от николаевского предприятия для зоны АТО
Бронескорая от николаевского предприятия для зоны АТО
Николаевский бронетанковый завод презентовал уникальную бро-нированную «операционную на ко¬лесах». Машина дает возможность вывозить раненых с поля боя и ока¬зывать им неотложную хирургичес¬кую помощь.
4 серпня 2014
Полтавщина.
Полтавщина.
Днями голова міста Карлівки, Голова Полтавської обласної організації громадянського руху «Нова Україна» Володимир Слєпцов разом із карлівчанином Валерієм Петренко відвідали N-ську військову частину, яка несе бойову службу в районі села Новоселівка під Донецьком. Вони доставили мікроавтобусом свого земляка Олександра Харитонова, який вже п’ятий місяць проходить службу в зоні АТО і був у короткотерміновій відпустці, яку командування надало солдату за відмінну службу та з нагоди народження внучки. Підприємці міста та Нижньоланнівська сільська рада передали бійцям, які служать у частині свого земляка продукти харчування, засоби особистої гігієни, питну воду, палатку, спальні матраси. Особливо раді бійці були свіжому хлібу із хлібозаводу ТОВ «Докучаєвські чорноземи».
24 липня 2014
Світанок не за горами
Світанок не за горами

Як тільки не називають незаконні озброєні формування, що перетворили Донецьку та Луганську області України у справжнє пекло для місцевих жителів і велику трагедію для всього українського народу, - то терористами, то ополченцями, то сепаратистами.

Хто ці озброєні недолюдки? Після загибелі майже трьох сотень цивільних людей на збитому ними авіалайнері інакше їх назвати язик не повертається.

12345

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення