Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Січень 2014

29 січня 2014
Володимир Семиноженко: Україна засвідчує своє лідерство у сфері космічних технологій
Володимир Семиноженко: Україна засвідчує своє лідерство у сфері космічних технологій
Відбувся успішний пуск нової ракети-носія «Антарес». Ракета-носій вивела на орбіту вантажний корабель «Сігнус», який повинен доставити на Міжнародну космічну станцію (МКС) близько 1600 кг вантажу, починаючи від питної води і продуктів харчування, закінчуючи деталями для обслуговування станції та обладнанням для проведення понад двох десятків експериментів. В якості вторинного корисного навантаження на орбіту відправляться 28 космічних апаратів «Flock», а також наносупутники «ArduSat 2», «LituanicaSAT 1», «LitSat 1», «SkyCube», «UAPSat 1».

«Ця подія засвідчила здатність українських вчених пропонувати і реалізовувати успішні інноваційні проекти світового рівня. У даній ситуації Україна демонструє, що вона стала однією із лідерів у сфері ракетно-космічних технологій», - наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

24 січня 2014
Голова Українського форуму Володимир Семиноженко провів круглий стіл щодо виходу України з кризи
Голова Українського форуму Володимир Семиноженко провів круглий стіл щодо виходу України з кризи

До пошуку компромісного рішення щодо вирішення складної політичної ситуації, яка зараз склалася в Україні, необхідно залучати якомога більше стратегічно мислячих, авторитетних людей. На цьому наголосив голова Громадсько-політичного об’єднання «Український форум», голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко під час круглого столу «Політична ситуація в Україні: стан та перспективи», який пройшов за сприяння Українського форуму в прямому ефірі Першого національного.

За його словами, проведення круглого столу обумовлене необхідністю пошуку шляхів виходу із складної політичної ситуації, яка зараз склалася в Україні: «Важливо знайти такі рішення з обох сторін, які б дозволили стабілізувати ситуацію в Україні», - наголосив В.Семиноженко.

23 січня 2014
Держінформнауки та адміністратор домену .УКР уклали угоду про врегулювання відносин
Держінформнауки та адміністратор домену .УКР уклали угоду про врегулювання відносин
Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України та адміністратор домену .УКР – Об’єднання підприємств у галузі телекомунікацій, інформатизації та Інтернет «Український мережевий інформаційний центр» уклали угоду про врегулювання відносин, пов’язаних з провадженням діяльності з адміністрування адресного простору українського сегмента мережі Інтернет. Про це повідомив Голова Держінформнауки Володимир Семиноженко.
14 січня 2014
Юнаки та дівчата Вінниччини свідомо обирають військову службу за контрактом
Юнаки та дівчата Вінниччини свідомо обирають військову службу за контрактом

За перші дні 2014 року з Вінницького обласного військового комісаріату до майбутніх місць проходження військової служби вже направлено 14 новобранців-контрактників.

Як повідомили в обласному військкоматі, завдяки проведеним інформаційно-роз’яснювальним, рекламно-агітаційним заходам, постійній взаємодії з військовими частинами, тісній співпраці з центрами зайнятості населення України у Вінницькій області, юнаки та дівчата Вінниччини свідомо обирають військову службу за контрактом. А минулого року зокрема, Вінницький обласний військовий комісаріат план відбору громадян на військову службу за контрактом виконав на 130 відсотків.

10 січня 2014
Володимир Семиноженко розраховує, що Парламент у поточному році ратифікує угоду з ЦЕРН про асоційоване членство
Володимир Семиноженко розраховує, що Парламент у поточному році ратифікує угоду з ЦЕРН про асоційоване членство

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко розраховує, що у 2014 році Верховна Рада України ратифікує підписану минулоріч угоду про асоційоване членство України в Європейській організації ядерних досліджень (ЦЕРН).

Враховуючи здобутки українських вчених та їх вклад в розвиток світової науки, а особливо проектів, які реалізуються ЦЕРНом, набуття Україною статусу асоційованого члена у цій організації є логічним і очікуваним кроком. В.Семиноженко наголосив, що підписанню угоди передував надзвичайно великий обсяг роботи, яку Держінформнауки разом з іншими заінтересованими міністерствами і відомствами провело впродовж 2013 року і минулих періодів.

9 січня 2014
Іноземні компанії скупляють вінницькі агрофірми
Іноземні компанії скупляють вінницькі агрофірми
Великі сировинні трейдери з іноземним капіталом продовжують скупляти вінницькі агрофірми. В кінці грудня 2013 року Антимонопольний комітет України дозволив компанії Renaisco B.V.(Ротердам, Нидерланды), яка є дочірньою фірмою швейцарського сировинного «монстра» Glencore International, придбати більшу частину статутного капіталу чотирьох агрофірм Вінниччини.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення