Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Березень 2014

25 березня 2014
Народ мій є, народ мій завжди буде.
Народ мій є, народ мій завжди буде.
Лише зомбі не здатні бачити очевидного: народ відсторонив злочинців від влади і будує справедливіше суспільство. А найбільшими сепаратистами у Криму стали беркутята, які били та вбивали людей, казнокради, які незаконно розтягували бюджети, розкрадали землю і злякалися відповідальності за свої злочини. Справжні зомбі або моральні виродки не помічають, що над Харковом московський фашист підняв російський прапор, що лідери донецьких сепаратистів також красувалися в уніформі із свастикою, що проросійські дегенерати із звірячою жорстокістю нападали на мирні мітинги в день народження Шевченка у Луганську...
24 березня 2014
Володимир Семиноженко: Подальше скорочення фінансування науки недопустиме
Володимир Семиноженко: Подальше скорочення фінансування науки недопустиме
Україна має зробити ставку на перспективні галузі, які забезпечать стабільний розвиток економіки - науку, інновації і технології. Тому подальше скорочення фінансування науки і технологій , а також стимулів для інноваційного розвитку є недопустимим, оскільки у майбутньому такий підхід відгукнеться для України лише економічним спадом. На цьому наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.
20 березня 2014
Володимир Семиноженко: Держава має не керувати регіонами, а визначати рамкові умови їхньої самостійної діяльності.
Володимир Семиноженко: Держава має не керувати регіонами, а визначати рамкові умови їхньої самостійної діяльності.
«Сьогодні, коли політична криза гостро поставила проблему реформування регіональної політики, а федералізація багатьма розглядається як максимально прийнятний варіант децентралізації влади, варто згадати принципи ідеології нового регіоналізму», - вважає Глава громадсько-політичного об'єднання «Український форум», академік Володимир Семиноженко. Цей напрямок формувався в рамках європейської моделі регіональної політики. А для України був адаптований в книзі «Новий регіоналізм», написаній мною у співавторстві з Б.Данилишиним .
19 березня 2014
День Поэзии в Харькове
День Поэзии в Харькове

«Поэзию следует искать не в сочетании слов, но в атмосфере, которую создают эти сообщения» - Эмиль Верхарн

В 1999 году на 30-й сессии генеральной конференции ЮНЕСКО было принято решение ежегодно 21 марта отмечать Всемирный день поэзии (World Poetry Day). Как говорится в решении: «Поэзия может стать ответом на самые острые и глубокие духовные вопросы современного человека – но для этого необходимо привлечь к ней как можно более широкое общественное внимание». Она формирует общественное мнение и в то же время передает внутренние переживания как самого автора, так и читателей. Основная цель Всемирного дня поэзии - позволить небольшим издательствам, которые несут поэзию в массы, заявить о себе как можно громче. Кроме того, представители ЮНЕСКО считают, что поэзия была и остается важнейшей частью современного искусства. Поэтому человечество должно научиться ценить строки и находить в них настоящее богатство.

18 березня 2014
У Житомирі громадські організації силового спрямування планують об'єднатися в спілку
У Житомирі громадські організації силового спрямування планують об'єднатися в спілку
Громадські організації Житомира 14 березня в міському палаці культури координували подальші дії з урахуванням ситуації зовнішньої загрози, з якою зіштовхнулася країна. Основна мета зібрання - домовитися про засади створення спілки громадських організації, яка б діяла ефективно і потужно, в тому числі в плані організації загонів місцевої самооборони.
17 березня 2014
ПЕРВЫЕ ИТОГИ ЕВРОМАЙДАНА
ПЕРВЫЕ ИТОГИ ЕВРОМАЙДАНА

- Опозорились на весь мир

- Десятки погибших

- Сотни инвалидов

- Тысячи ранених

- Разгромили собственые города

- Привели к власти проходимцев

- Привели к власти олигархов

- Безвозвратно потеряли Крым

- Экономика на грани развала

- Создали политический кризис

- Влезли в огромные долги

- Украина стоит с протянутой рукой

- Сократили пенсии социальные пособия

- Рассорились с Россией

- Вернули высокие цены на газ

- Вооружили непонятно кого

- Подняли рейтинг Путину

ах ДА:

- «ушли» Януковича, который и так уходил

14 березня 2014
В Кіровограді духовенство від різних конфесій правило службу за мир в Україні.
В Кіровограді духовенство від різних конфесій правило службу за мир в Україні.
Нещодавно закінчилась ойкуменічна (тобто, за участі священників різних конфесій і єпархій) служба, скликана на об’єднання всіх свідомих українців у молитві за мир в Україні та їхніх родинах. За 15 хвилин на першу дня брукований майданчик, поряд із скульптурою ангела-охоронця міста, зібрав близько тисячі людей. Молоді сім’ї з дітьми, літні люди, освітяни, редактори місцевих газет та Інтернет-ресурсів, продавчині з маркетів та крамничок, що сусідять із площею, та випадкові перехожі. Перед початком акції народні майстрині, килимарка Валентина Добровольська та художниця Світлана Пасошенко, чіпляють на одяг дітлахам саморобні ляльки-мотанки – крихітні обереги, які обіцяють заступництво й господнє благословення.
13 березня 2014
Концерт примадонни віденської опери Вікторії Лук’янець.
Концерт примадонни віденської опери Вікторії Лук’янець.
Днями у Вінниці відбувся концерт примадонни віденської опери Вікторії Лук’янець. Вона співала для вінничан у рамках 13-го Форуму молодої музики «Барви музики ХХ сторіччя», присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Всесвітньовідома співачка виконала твори кращих українських композиторів на слова Тараса Шевченка.
11 березня 2014
Вшанування пам’яті 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка
Вшанування пам’яті 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка
Вшанування пам’яті 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка в місті Полтаві відбулося у палаці дозвілля «Листопад» 3 березня 2014 року. Двері палацу були відчинені для усіх небайдужих до творчості великого митця. У залі – повний аншлаг, а деяким відвідувачам не знайшлося вільного місця, оскільки захід – безкоштовний. Проте це не зупинило полтавців, вони спостерігали за дійством, стоячи до самого завершення.
6 березня 2014
Володимир Семиноженко: У Парламенті має розглядатися максимально компромісний законопроект про вищу освіту
Володимир Семиноженко: У Парламенті має розглядатися максимально компромісний законопроект про вищу освіту
Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко заявляє про широку підтримку проекту Закону України «Про вищу освіту», який був напрацьований робочою групою під керівництвом ректора Національного технічного університету КПІ Михайла Згуровського за участю Держінформнауки.
4 березня 2014
В.Семиноженко: Сьогодні необхідно почати думати в категоріях завтрашнього дня
В.Семиноженко: Сьогодні необхідно почати думати в категоріях завтрашнього дня
«Суто українська проблема, яка сприяє виникненню кризових явищ, у тому числі, або, навіть, передусім – в економіці: небажання, невміння оперувати довгостроковими цілями», - вважає голова Держінформнауки, академік НАН України Володимир Семиноженко.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення