Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні.
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Травень 2014

29 травня 2014
1 коментар

" Львовские уроки успеха для Запорожья"
Львов и Запорожье чем- то похожи: почти одинаковое число жителей, почти те же существовавшие ранее проблемы после распада Советского Союза: закрытие предприятий и безработица. Но сегодня Львовом восхищаются, там развитая инфраструктура и много планов на будущее. В то время как наш город продолжает жить отголосками различных кризисов. Что мешает Запорожью стать таким же успешным, как город " Лева" ?
26 травня 2014
Весняний сонячний день.
Весняний сонячний день.
Весняний сонячний день. На душі радісно й тепло. Шкільне подвір’я, мов бджолиний вулик, - в очікуванні свята дитинства і юності. Усе навколо повниться музикою врочистості: усміхнені обличчя дітлахів, освітлені радістю погляди вчителів, піднесений настрій гостей. І ось нарешті лунають звуки, які сповіщають про початок дійства. На сцені – маленькі школярі, які щиро «сперечаються» : 95 - багато це чи мало? Cтарший братик Настусі нещодавно залишив поріг Альма – матері, у Андрійка мама навчалася в рідних стінах, тато Оленки став піонером у школі, а у Вані бабуся навчалася тут. Ведучі, які поспішили на допомогу малечі, говорять, що 95 років – це вже історія. У кожного начебто своя, але спільна для людей, об’єднаних єдиною справою.
16 травня 2014
В.Семиноженко: Маємо сильні позиції, спираючись на які можемо побудувати власну модель економічного зростання
В.Семиноженко: Маємо сильні позиції, спираючись на які можемо побудувати власну модель економічного зростання
Лише нові знання та інновації, в основі яких лежать наукові здобутки та високотехнологічні рішення, визначають соціально-економічні перспективи кожної держави. Відповідно успіх України та її місце у глобальній економіці напряму залежить від рівня розвитку вітчизняної науки і технологій. На цьому наголосив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко з нагоди Дня науки.
15 травня 2014
ФЕДЕРАЦИЯ БЕЗ ФЕДЕРАЛИЗАЦИИ
ФЕДЕРАЦИЯ БЕЗ ФЕДЕРАЛИЗАЦИИ
В современных дискуссиях о будущем Украины на первый план все чаще выходит проблема самостоятельности регионов, децентрализации и, как вариант, федерализации.
10 травня 2014
День Перемоги.
День Перемоги.
Сьогодні наче сама природа готується до святкування Дня Перемоги : навколо все буяє зеленню та квітами. У кожній родині в цей вікопомний день є про кого згадати і схилити голову в скорботній хвилині мовчання. Всі ми, діти та онуки, віддаємо честь і шану, низько вклоняємося – живим героям-визволителям рідної землі і пам’ятаємо про тих, хто віддав своє життя за те, щоб ми жили зараз. 69 років тому вони бачили наші міста в руїнах. Своїми руками, розумом, трудовими мозолями вони піднімали велику країну із попелу, відбудовували понівечене війною господарство, виводили його на світові рубежі.
8 травня 2014
Вітаємо зі святом Перемоги!
Вітаємо зі святом Перемоги!

Від щирого серця вітаємо ветеранів Великої вітчизняної війни зі святом Перемоги!

5 травня 2014
Вінниччина посіла четверте місце у Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів України
Вінниччина посіла четверте місце у Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів України
Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, посилаючись на дані, оприлюднені під час презентації Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів України – 2014. Захід відбувся 28 квітня у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення