Ми не були готові до асоціації в 2013 році і так само не готові до неї сьогодні. Володимир Семиноженко: Потрібно жити своїм розумом, будувати країну виходячи із власних інтересів Сергій Лівенцов:«НОВА ПОЛІТИКА» завжди відкрита до діалогу
Головна
Регiональнi організацiї

Пошук

Теги

Архів за Липень 2014

24 липня 2014
Світанок не за горами
Світанок не за горами

Як тільки не називають незаконні озброєні формування, що перетворили Донецьку та Луганську області України у справжнє пекло для місцевих жителів і велику трагедію для всього українського народу, - то терористами, то ополченцями, то сепаратистами.

Хто ці озброєні недолюдки? Після загибелі майже трьох сотень цивільних людей на збитому ними авіалайнері інакше їх назвати язик не повертається.

22 липня 2014
Виклик всьому світу
Виклик всьому світу
Трагедія, яка сталася 17 липня в небі над Донецькою областю, де терористами був збитий пасажирський авіалайнер Боінг 777, потрясла увесь світ. Бойова ракета на шматки розірвала мирний літак і на десятки кілометрів розкидала тіла його пасажирів, серед яких і старі, і молоді, і жінки, і немовлята. Це трагедія двадцять першого століття. Загинули 298 людей, у тому числі 15 чоловік екіпажу – громадяни десяти держав. Серед загиблих 80 дітей. Розум відмовляється вірити, а серце шаленіє від праведного гніву. Невже терористам і на цей раз все зійде з рук?
15 липня 2014
Реформи чи знущання над здоровим глуздом
Реформи чи знущання над здоровим глуздом
Реформування держави і влади – це головне питання сьогодення. Без реформ немає майбутнього. Сьогодні про реформи говорить вся Україна від простого громадянина до Президента. І кожен із нас, підтримуючи реформи, бачить у них спрощення правил гри, надання якісних управлінських послуг, прозорість, оптимізацію і розуміння дій влади в тому чи іншому напрямку. Але чи завжди запропоновані реформи досягають мети, чи завжди вони зрозумілі простим людям і фахівцям тих галузей, у яких їх проводять. На превеликий жаль, ні.
10 липня 2014
Владу потрібно змінювати.
Владу потрібно змінювати.
Ми обрали Президента Петра Порошенка, виявивши йому безпрецендентну довіру. Вперше за роки незалежної України Президент був обраний уже в першому турі, і це не випадково, адже саме з його обранням ми пов’язуємо надії на припинення війни на територіальну цілісність, соборність і незалежність України. Із обранням нового Президента, здавалося б, впала тоталітарна система влади, збудована його попередником. Президент Петро Порошенко проголосив курс на децентралізацію влади, який палко підтриманий всією українською громадою. Адже всі ми прекрасно розуміємо, що, якби попередньою владою не знищувалося місцеве самоврядування, насильно не насаджувалася жорстка централізація, не сіявся страх, не втілювався в життя принципи : «Хто не з нами – той проти нас» - те, що робив Янукович і його найближче оточення було б не можливо апріорі.
7 липня 2014
Гіль А.Д.: Радикали завжди затребувані виборцями під час кризи
Гіль А.Д.: Радикали завжди затребувані виборцями під час кризи
Високий рейтинг Радикальної партії Ляшка згідно нещодавно оприлюдненому соцопитуванню КМІСу, на мою думку, зовсім не слід розглядати як електоральне диво, - вважає Голова Волинської обласної організації ПП «Нова політика» Гіль А.Д. Формула досить проста і випробувана в політичній практиці багатьох країн. Радикалізм плюс популізм з елементами клоунади, а також певна фінансова та медіа підтримка.
4 липня 2014
Булковський Г.В: Новий час вимагає нових рішень
Булковський Г.В: Новий час вимагає нових рішень
Ротація в силовому блоці, що відбулась сьогодні з подачі Президента, викликала у багатьох якщо не критику, то певні запитання. З трьох призначених силовиків – тільки один кадровий військовий. На мою думку, це логічний хід Порошенка-бізнесмена, який в керуванні бізнесом звик спиратись на ефективних топ-менеджерів. А враховуючи певний кадровий дефіцит, особливо в силовому блоці, такий інноваційний підхід в підборі кадрів має рацію. Так прокоментував нові кадрові призначення Петра Порошенка Голова Житомирської обласної організації ПП «Нова політика» Булковський Генадій Васильович.
4 липня 2014
День діалогу про децентралізацію влади
День діалогу про децентралізацію влади
25 червня я мав честь взяти участь у ініційованому Асоціацією міст України та підтриманому Президентом України Петром Порошенко Дні діалогу представників органів місцевого самоврядування – міських, селищних, сільських голів та органів державної влади.
3 липня 2014
Дорогу осилит идущий
Дорогу осилит идущий
Услышав ночью, сквозь давно уже неспокойный сон, вой сирены воздушной тревоги, каждый думает о своем. О кошмарах далеких военных лет. О материализации тревожных кинокадров и волнительных книжных строк. О ближайших бомбоубежищах. О приготовленных на случай бегства документах, деньгах (если они остались) и скромном наборе дорожных вещей. О судьбе увезенных в лагерь для беженцев или к близким и далеко не близким родственникам детях. О крахе надежд. И еще об очень многом, о чем человек не задумывался многими десятилетиями или всю жизнь.
2 липня 2014
Лівенцов С.П: Підписання Угоди з ЄС – це шанс на модернізацію.
Лівенцов С.П: Підписання Угоди з ЄС – це шанс на модернізацію.
Мова про необхідність модернізації в Україні ведеться ледь не з часу набуття незалежності. Але і до сьогодні всі благі наміри залишалися лише деклараціями – констатує Голова Політвиконкому політичної партії «Нова політика» Сергій Павлович Лівенцов..
1 липня 2014
Михальчук В.Г.: Підписання Угоди про ЗBТ з ЄС – це тільки початок великого шляху, який нам доведеться пройти .
Михальчук В.Г.: Підписання Угоди про ЗBТ з ЄС – це тільки початок великого шляху, який нам доведеться пройти .

Підписання Угоди про ЗBТ з ЄС – це тільки початок великого шляху, який нам доведеться пройти - вважає Голова Рівненської обласної організації Михальчук Василь Григорович . Звичайно підписання Угоди – це історичний крок для нашої країни, але почивати на лаврах не варто. Сама по собі не зникне корупція, не зросте експорт, не почне розвиватися малий і середній бізнес.

Архів

Опитування

Мир на сході настане завдяки:

Результати опитувань

Пряма мова

Карта нової україни

Вiдео

Останні обговорення